برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه هفت

SINASONY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
سلام بر همگی دوستان.چند روزه پیش یه خرید از فروشگاه هفت داشتیم. که یه کده تخفیف50هزاری بهمون دادن.بعد امروز من رفتم که هم خریدی که نیاز دارم رو انجام بدم هم مثلا از تخفیف استفاده کنم.چیزایی که نیاز داشتمو برداشتم.بعد که حساب کردم خواستم از فروشگاه خارج بشم که متصدی صدا زد اینو نبردین.گفتم مال من نیست.گفت ببخشید شرمنده فکر کردم مال شماستو حسابش کردم منم گفتم حالا که پولشو حساب کردی بده ببرم دیگه.گرفتمو برگشتم.بعد که رسیدم خونه فاکتورو نگاه کردم دیدم درسته به اصطلاح50از قیمت کل کم کرده ولی در اصل پول همه اجناسو گرفته.و حساب کنی فقط تخفیف روی کاغذ بوده و لاغیر.خلاصه خواستم بگم اوضاع اینجوریاس...رو فاکتور خریدو نگاه کنید سه جور قیمت زده هر کدومو بنفعشون باشه لحاظ میکنن طوریکه شما فکر کنید تخفبف گرفتید در حالیکه هیچگونه تخفیفی ندادن...

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,850
بعضی از متصدیاشون، بی سواد هستند که کار با سیستم بلد نیستن و گیج میزنن پای صندوق
بعض هاشون دو دره باز و زرنگ هستند

نمونه فروشگاه افق کوروش
:

Screenshot_۲۰۲۴۰۱۲۷_۰۷۲۱۰۹.jpg

شما می تونید توی اپلیکیشن، فعال کنید، امتیاز تون به محض خرید اعمال بشه و تخفیف بگیرید

Screenshot_20240127_071957_com.golrang.ok_edit_64640917215656.jpg

تو اپلیکیشن، قسمت خریدهای من هم فاکتور خرید ببنید و هم اینکه تخفیف امتیاز اعمال شده

دوبار برام اتفاق افتاد تو خرید

عجله داشتم خرید کردم (اشتباه کردم فاکتور کاغذی رو نگرفتم) ، بعد که رفتم خونه ، تو اپلیکیشن نگاه کردم

ی بار خریدم با امتیاز خرید ، کلا رایگان شده، طرف برای اینکه ی پولی بگیره، قیمت دستی بالا زده بود

ی بار هم براینکه کد تخفیف، اعمال نشه، چند تا جنس دیگه زده بود و فاکتور کرده بود

در هر دوبار فکر کرده بود زرنگ هست ، نمی دونست تو اپلیکیشن نشون میده، با خودش گفته فاکتور کاغذی نداره نمی فهمه... :D)

هر دوبار به پشتیبانی زنگ زدم و اطلاع دادم و اعتراض کردم، نمیدونم به فروشگاه و متصدی صندوق چیزی گفتن و یاتنبیه کردن یا نه!... :D

بالا