برگزیده های پرشین تولز

فروش ادکلن های جیبی MR-Perfume-le reve-swiss army و سری ادکلن های خاص و نایاب شرکتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

momonina10

Registered User
لایک‌ها
59
عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز ادکلن های جیبی رو تهیه شده با بهترین کیفیت موجود در بازار با غلظت ادو پرفیوم.کارها به صورت محدود تولید میشن (شاید تو پارت بعدی مدل های دیگه رو تولید اشه) با توجه به شروع کار از دوستانی که بخوان نمایندگی اخذ کنن استقبال میشه .هرگونه سفارش هم پذیرفته می شود.(جهت اشانتیون شرکت یا بانک)
1-هم به صورت تکی فروش داریم.(قیمت 8 تومان)
2-با خرید هر 12 عددی یک عدد رایگان هدیه بگیرید.
3-با خرید یک پک 18 عددی 2 عدد رایگان هدیه بگیرید.
برای اطلاعات بیشتر راجب رایحه ها هم میتونید به سایت مراجعه کنید.
تلفن جهت مشاوره 09376015651و راهنمایی تلگرام و واتس اپ 09376015651
www.MR-perfume.com
IMG_0846(1).jpg مشاهده پیوست 729053
IMG_0889.JPG
IMG_0893.JPG
IMG_20150703_133305759.jpg

94.jpg

مورد بعدی هم تستر فوق العاده کم یاب
1-تستر بلک افگانو(black afgano)
ad5adad085f97d1c41648279afc838cc.jpg
مشاهده پیوست 822417
100 میل با قیمت عالی 80 هزار تومان
از این مدل 100 میل نارسیسو رودریگز و اوپیلنت شیخ -ابسینت ناساماتو-تام فرد توسکان لدر-تام فرد توباکو وانیل-امواج اپیک-امواج اینترلود
مورد بعدی
دوستان عزیز بار جدید 50 میل بسیار شیک عالی با کیفیت رسید برامون با رایحه های بسیار خاص و قیمت مناسب فقط 60 هزار تومان
کارها در 7 رایحه مردانه
اپیک امواج-اوپوس 7 امواج-اونتوس کرید-تق هرمس-عطر رویایی مولکول-پگاسوس مارلی-بلک افگان
5 رایحه های زنانه
لیدی میلیون-ترزور میدنایت رز-الین-چنل چنس-لاویست بله لنکوم-
سلام خدمت همه دوستان عزیز بار جدید 50 میل بسیار شیک عالی با کیفیت رسید برامون با رایحه های بسیار خاص و قیمت مناسب فقط 60 هزار تومان
25145a0e9df8c18e4f8fcd07dbca937d.jpg
ادکلن های 35 میل سوییسی با کیفیت عالی(نارسیس رودریگز- شیخ- پگاسوس-دیور ادیکت-منیفستو-...رایحه های عالی دیگر)
423832838_39084.jpg 422114233_103922.jpg
ادکلن های 45 میل با کیفیت خوب در 24 رایحه
422119780_119978.jpg
814726951_145193.jpg

از توجه شما سپاسگذارم

Last edited:

yas4u1996

Registered User
لایک‌ها
28
به به تبریک میگم به محسن عزیز ، واقعا حرکت خوبی بود ، در رابطه با آقا محسن اینو بگم من دو تا ادکلن از ایشون خریدم و راضی هم بودم.
امیدوارم این حرکتشونم مثل قبلی موفق باشه. :)

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
درود
این عطر ها چند میل هستن ؟
غلظت ؟
پخش و موندگاری چطور ؟

momonina10

Registered User
لایک‌ها
59
ممنون عزیز والا تمام تلاشمو کردم بهترین کارها رو گلچین کنم با بالاترین کیفیت تهیه کردم که ارزش پول دادن داشته باشه.
بیست میل هستند.غلظت ادو پرفیوم.پخش و موندگاری هم در حد خودش اوکی.
فقط اینا چند تا نمونه هست بارمون تا هفته دیگه میرسه ایشالا

OyamaO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز
شمارتو پ خ کن من عمده میخوام

momonina10

Registered User
لایک‌ها
59
یه سری مدل هایی که من اوردم هیچکی هنوز نداره و کیفیت کار ما خیلی بالاست اگه نه میشه مثل بسیاری اشغال پر کرد و زیر قیمت فروخت.من بیشتر رضایت مشتری برام مهمه.
ممنون از توجهت

yas4u1996

Registered User
لایک‌ها
28
محسن جان بار رسید خرید کنیم یا نه؟

avands

Registered User
لایک‌ها
108
می‌تونم بگم آقا محسن بهترین فروشندهٔ این سایت هستن.کارت عالیه دادا

vzzr

Registered User
لایک‌ها
49
درود
برای خرید اول چی پیشنهاد میدین؟

NEDA66SHZ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام پیشنهادتون واسه اولین خرید چیه یه خوشبو و زنانه اش ؟؟؟

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
کاپتان بلک هم داره اینا؟
مدل هدیه

alireza beats

Registered User
لایک‌ها
86
با اجازه استارتر عزيز
من يه سري از اين عطر ها از اقا محسن گرفتم بره دوستان
خواستم نظرمو بگم بره راجب عطر ها جيبي ايشون
اولا كه يه نكته رو گوشزد كنم
كه واقعا كيفيت كاراي جيبيشون با كاراي جيبي ديگه و مدل هاي مشابه متفاوته و تا ٨٥ الي ٩٠ درصد كارا از نظر رايحه شبيه به اصلي بود
ولي خيلي از مدل ها واقعا موندگاري و پخش عالي داشتن

Sent from my iPhone using Tapatalk

alireza beats

Registered User
لایک‌ها
86
ديور هوم :رایحه اولیه: کاج- سوسن و زنبق

رایحه میانی: سنبل

رایحه اصلی: اسطو خودوس- خس خس- وانیل- سدر
واقعا عاالي بود نسبت به قيمتش با توجه به عطر اصلي واقعا رايحه مشابه و موندگاري و پخش مناسب داشت
پخش بوش يه چيزي حدود ٥ الي ٦ ساعت و موندگاريش نزديك ١/٥ روز نيم واقعا لباس بوي عطر ميداد

alireza beats

Registered User
لایک‌ها
86
عطر هاي جيبي ايشون رو من اكثرا تست كردم توباكو وانيل ايشون رو هم تست كردم ميشه گفت خيلي شبيه به اصلي هست در زمان اسپري بوش مقداري تنده ولي بعد ١٠ دقيقه بوي كاملا شبيه به عطر اصلي ميده
راجب توباكو وانيلم به نظر من با بوی غالب تنباکو و وانیل موجود در آن ، میشه در دسته ی بویایی رایحه های تند شرقی طبقه بندی نمود . رایحه ی گرم و شیرین آن به گونه ای طراحی گشته که هم آقایان و هم بانوان میتوانند از آن استفاده كنند این محصول در دسته ی پرفروشترین های این برند قرار دارد . در رایحه ی ابتدایی آن بوی غالب تنباکو به همراه مجموعه ای از ادویه جات تند خود را نمایان می كنه در نت میانه و رایحه ی وسط گل تنباکوی سفید و دانه ی تونکا به همراه پوست کاکائو و وانیل ، شیرینی این محصول را تشکیل داده و در نهایت این محصول با ترکیبی از رایحه های صمغ های گیاهی و خشکبار ماندگار میگردد . این عطرو را میتوان مناسب ترین انتخاب برای مراسم شبانه و روزهای سرد سال دانست .

alireza beats

Registered User
لایک‌ها
86
سلام قسمت شد عطر جيبي پاكو راباني وان مليون ايشون رو هم تست كنم كه عطر محبوب و فوق العاده خوشبويه
اول از همه يه اشاره كنم كه پاكو راباني كي بوده شايد جالب باشه بره كسايي كه نميدونن
بنیانگذار برند Pacco Rabanne طراح مد اسپانیایی Franciso Paco Rabanne Cuerro میباشد . او بعد از جنگ داخلی اسپانیا به همراه مادرش به فرانسه مهاجرت کرد و شروع بکار در حرفه ی خود نمود و به عنوان طراح جواهر در کمپانی های سرشناس Dior , Givenchy و فعالیت نمود تا اینکه در سال 1966 برند خود را تحت عنوان پاکو رابانی تاسیس نمود . او در زمینه ی طراحی لباس ، لوازم جانبی و تولید عطر و ادکلن فعالیت داشته و اولین محصول عطری خود را در سال 1962 طراحی و تولید کرد . کمپانی تا کنون 50 نوع عطر تولید و به جهان عرضه كرده
عطرهاي مثل ديور جادور و جيوانچي پور هوم هم كاره ايشون بوده
حالا بماند
بعد از ٥ مين اسپري كردن از عطر فهميدم كه عطر كاملا شبيه عطر اصليه
ولي يه مقدار گرم تره بيشتر به نسخه ابسولوتي شبيه
ولي خوب بود راجب رايحه ام وان مليون هم رایحه ی اولیه ی این عطر را پرتقال ماندارین ، نعناع و گریپ فروت و رایحه ی میانی آنرا ادویه جات ، دارچین و رز و رایحه ی پایانی و اصلی اش را ، نعناع هندی ، عنبر ، چرم و رایحه های چوبی تشکیل داده است . جادو کننده ، احساس برانگیز و شیرین از کمپانی پاکو رابانی که در بدو تولید ، توانست برگ زرینی در کارنامه خود قرار دهد(اينم بگم كاملا تحريك كننده اصلا اين برند كارش همين عطراست) . قیمت ادکلن وان میلیون با در نظر گرفتن کیفیت و ماندگاری در رده خوبها جای میگیرد البته عطر اصلي اين جيبي ها به نسبه كمتره
ايشالا قسمت شه بعديارم تست كنم نظر ميدم

Last edited:

SILENCEmzs

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
دوست عزیز من عطر تلخ و گرم مد نظرمه مثلا الآن لالیک encre noir استفاده می کنم خیلب هم دوست دارم از بین عطرهای جیبی تون چیو پیشنهاد می دید؟
قیمت و نحوه سفارش هم بفرمایید
یک عطر زنانه شیرین هم معرفی کنید لطفا از جیبی ها
ممنون

alireza beats

Registered User
لایک‌ها
86
godolphin va black afgano تست كن راضيت ميكنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا