برگزیده های پرشین تولز

فروش اسانس های سوئیس و فرانسه و اسپانیا جزئی و کلی

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
سلطان 2100
ال هوم لانویت 1650
تی رز 900
جنتلمن اونلی 1950
فواکه هلو 1800
غنچه محمدی 2400
دی میتر وانیل 900
اگزریوس 1800
اینها چند میل ند؟

ویاچ هرمس را حتما میخوام میتونید جور کنید؟

تستر اینها را هم میخوام
hot water men
دانیل desire red
دانهیل pursuit
آرمانی کد اسپورت
آرمانی اتیتیود اکستریم
لالیک وایت
لانوین اکسیژن
YSL ال هوم لیبر
لاگوست اسنشیال
دیور addict

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
اینها چند میل ند؟

ویاچ هرمس را حتما میخوام میتونید جور کنید؟

تستر اینها را هم میخوام
hot water men
دانیل desire red
دانهیل pursuit
آرمانی کد اسپورت
آرمانی اتیتیود اکستریم
لالیک وایت
لانوین اکسیژن
YSL ال هوم لیبر
لاگوست اسنشیال
دیور addict
قیمت تست 2 میل رو براتون فرستادم
بقیه کارها که فرمودید
لالیک وایت 1800 تومان
موجوده

Alexiss

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
اسانس کارولینا هررا شیک (chic) یا مشابه رایحه اون رو دارید؟

Sent by Tapatalk on Android

M.J.M

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
از لیستهایی که در صفحه اول قرار دادید همه را موجود دارید؟ قیمتها را باید یکی یکی از شما استعلام کنیم یا مثلا قیمت 50 گرم را تقسیم بر 50 کنم قیمت هر میل آن درست میشود؟
ممنون

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام
از لیستهایی که در صفحه اول قرار دادید همه را موجود دارید؟ قیمتها را باید یکی یکی از شما استعلام کنیم یا مثلا قیمت 50 گرم را تقسیم بر 50 کنم قیمت هر میل آن درست میشود؟
ممنون
سلام لیست کامل رو براتون ضمیمه این پیام کردم

فایل های ضمیمه

• Book1.pdf
    225.9 KB · نمایش ها: 64

masouv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
سلام داداش
ببخشید ادکلن لجند قهوه ای و110درجه موجود دارین؟

Sent from my C2305 using Tapatalk

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام داداش
ببخشید ادکلن لجند قهوه ای و110درجه موجود دارین؟

Sent from my C2305 using Tapatalk
سلام خیر دوست عزیز لیست فعلی کارهامون رو در پست قبلی قرار دادم لیست جدیدمون هم ماه آینده تکمیل میشه حدود 25 کار جدید هم به کارامون اضافه میشه

Parsajo0o0on

Registered User
لایک‌ها
22
قیمت این چنده؟
ادو پرفیوم زنانه ورساچه Vanitas حجم 100ml

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام
اینکه میگید درصد اسانس بکار رفته دقیقا منظورتون چیه ؟ یعنی اسانس خالص نیست ؟ فیکساتور قاتیش می کنید خودتون ؟
ما عطر هارو به صورت 70 درصد اسانس خالص و 30 درصد فیکساتور عرضه می کنیم البته با توجه به درخواست خریدار به صورت خالص و یا ترکیب های دیگری هم قابل ارائه هستند

M.J.M

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
من امروز سفارشم را دریافت کردم البته حدودا 10 روز پیش رسیده بود ولی من مسافرت بودم
خب چون تعداد کارها خیلی زیاد و حدود 50 تایی هست نمیشه نظر قطعی در باره کیفیت کارها داد. اما زمان ارسال و کیفیت بسته بندی و شیشه ها خیلی خوب بودند
من نمیدانم خود جناب مرسل نژاد اسانس خالص و فیکساتور را با هم مخلوط میکنند یا به صورت مخلوط شده تهیه میکنند ولی به نظرم در بعضی از کارها کمتر از 70 درصد نشان میدهند.

در ضمن ایسی میاکی در لیستتان کدام یک از کارهای ایسی میاکی است من به هوای بلو گرفتم ولی ظاهرا بلو نیست! اگر بلو باشد که خیلی بوی متفاوتی دارد

جمع بندی: دفعات بعد نیز خرید خواهم داشت
ممنون

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام
من امروز سفارشم را دریافت کردم البته حدودا 10 روز پیش رسیده بود ولی من مسافرت بودم
خب چون تعداد کارها خیلی زیاد و حدود 50 تایی هست نمیشه نظر قطعی در باره کیفیت کارها داد. اما زمان ارسال و کیفیت بسته بندی و شیشه ها خیلی خوب بودند
من نمیدانم خود جناب مرسل نژاد اسانس خالص و فیکساتور را با هم مخلوط میکنند یا به صورت مخلوط شده تهیه میکنند ولی به نظرم در بعضی از کارها کمتر از 70 درصد نشان میدهند.

در ضمن ایسی میاکی در لیستتان کدام یک از کارهای ایسی میاکی است من به هوای بلو گرفتم ولی ظاهرا بلو نیست! اگر بلو باشد که خیلی بوی متفاوتی دارد

جمع بندی: دفعات بعد نیز خرید خواهم داشت
ممنون
سلام خدمت شما دوست عزیز
در رابطه با ترکیب اسانس و فیکساتور ما خودمون پر می کنیم و نسبت رو روی ترازو دقیق اندازه می گیریم
در مورد ایسی میاکی به احتمال 90 درصد این مدل رو ما داریم که برای شما هم فرستادیم http://albatross.ir/?product=ایسی-میاکی-مناسب-چهار-فصل

M.J.M

Registered User
لایک‌ها
16
سلام خدمت شما دوست عزیز
در رابطه با ترکیب اسانس و فیکساتور ما خودمون پر می کنیم و نسبت رو روی ترازو دقیق اندازه می گیریم
در مورد ایسی میاکی به احتمال 90 درصد این مدل رو ما داریم که برای شما هم فرستادیم http://albatross.ir/?product=ایسی-میاکی-مناسب-چهار-فصل
ممنون از شما
من از خریدم راضی بودم و انشالله باز هم مزاحمتان هستم
فقط جناب مرسل نژاد الان بنده بسیاری از کارها را به عنوان تست از شما تهیه کردم که حالا تا تمام بشوند مدتی طول میکشه.... بعضی از اینها را بعدا که بخواهم در حجم زیادتر سفارش دهم با همین کیفیت هستند یا اسانس ها با تغییر بار کیفیتشان هم عوض میشوند؟
پ

M.J.M

Registered User
لایک‌ها
16
اولین کاری که تست کردم تق هرمس بود که پخش و ماندگاری خوبی داشت و اگر دوستان اعتراض نکنند به نظرم ماندگاری اش اگر بیشتر از ادکلنش نباشد کمتر نیست
دومین کاری که تست شد الشیخ بود که خیلی برام خاص بود بوی بسیار شیک و جذابی دارد وشاید بتوانم بگویم دقیقا همان چیزی است که دوست داشتم!!! و نکته قابل توجه این بود که تعدادی از اطرافیان که کمی سخت پسند هستند همگی این کار را پسندیدند
کنزو جنگل هم سومین کاری بود که تست شد و خاطرات 12 سال قبل را برام زنده کرد و از نظر نوستالژیک خیلی برایم جذابیت داشت!

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
ممنون از شما
من از خریدم راضی بودم و انشالله باز هم مزاحمتان هستم
فقط جناب مرسل نژاد الان بنده بسیاری از کارها را به عنوان تست از شما تهیه کردم که حالا تا تمام بشوند مدتی طول میکشه.... بعضی از اینها را بعدا که بخواهم در حجم زیادتر سفارش دهم با همین کیفیت هستند یا اسانس ها با تغییر بار کیفیتشان هم عوض میشوند؟
پ
سلام خدمت شما معمولا عطر های کمپانی ها در سری های تولید مختلف تغییر چندانی ندارند مگر اینکه باز طراحی شده باشند

R3ND

Registered User
لایک‌ها
122
اگر اسانس خالص بخوایم هم میدین یا فقط 70% ؟ قیمت اسانس خالص رو لطفا به ما بگین. تام فورد فور من و نویر د نویر

R3ND

Registered User
لایک‌ها
122
در لیست قیمت اسانس های سوئیسی خوب بود اگه قیمت برای هر 1 گرم می نوشتین. خیلی از گزینه ها مد نظر هست اما قیمت نمی دونیم

بالا