برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع پرینتر لیزری .جوهر افشان و مواد مصرفی پرینتر پایین ترین قیمت بازار -ارسال رایگان

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
یه سوال دیگه . من شنیدم پرینتر لیزری ها بعد از اینکه جوهر یا پودر اولیشون تموم میشه ، بعد از شارژ کردن دیگه کیفیت قبل رو ندارن !
این واقعا درسته ؟ چون من بعد از اینکه در مورد این مدل یکم تحقیق کردم ، یکی به من چنین چیزی گفت که دفتر فنی داره ، و پیشنهاد کرد برم یه دستگاه چاپ لیزری رنگی که تو دفتر فنی میذارن بگیرم
قیمت هم گفت 1 تومنه !!
اگه با پودر با کیفیت شارژ کنید کیفیت چاپ خیلی کم میاد پایین . لیزری رنگی مدل320 سامسونگ قیمت 495 تومن

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570
سلام...........
داداش بین تک کاره های لیزری:
samsung 2160
canon LBP 6020
samsung 2165w

بین چندکاره های لیزری:
Samsung SCX-3400
HP 1102W
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟برای کار چاپ متن در منزل میخوام و اینکه حداقل هفته ای 2 بار پرینت هم باهاش بگیره..................از لحاظ هزینه تعویض کارتریج و در کل میخام با صرفه و کم خرج باشه بدون خرابی .......................بین مدل هایی که نوشتم کدومش بهتره؟هم چندکاره و هم تک کاره رو خودتون راهنمایی کنید که کدومش بهتره...و هم اینکه به صرفه تره........در مورد گارانتی هاشونم توضیح بدین که کدوم بهتر هست.............ممنون

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
دوست گرامی سلام . من به شماره تماستون زنگ زدم و برا ارسال اون ست کامل جوهرهای VOX برا پرینتر اپسون هماهنگ کردم ، قرار بود که شماره کارت بفرستید و سپس بسته رو ارسال کنید . ولی فراموش کردید شماره کارتتون رو اس ام اس کنید . من منتظرم

Dr.Goebbels

Registered User
لایک‌ها
19
سلام

بنده یک عدد پرینتر HP Photosmart 7260 دارم که بسیار بسیار کم استفاده کردم.حدود 4-5 سال پیش خریدم.یکبار کاتریچ تمام کردم و شارژ کردم پس از اینکه شارژ کردم دیگه استفاده نکردم و پرینتر خواب بوده تا الان.یعنی تقریبا 3 سالی رو خواب بوده و الان هم که هیچی چاپ نمیکنه.
احتمالا باید کاتریچ بخرم درسته؟ شما موجود دارید؟ هزینه چقدر است؟ هم برای سیاه و سفید و هم رنگی اش.

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام

بنده یک عدد پرینتر HP Photosmart 7260 دارم که بسیار بسیار کم استفاده کردم.حدود 4-5 سال پیش خریدم.یکبار کاتریچ تمام کردم و شارژ کردم پس از اینکه شارژ کردم دیگه استفاده نکردم و پرینتر خواب بوده تا الان.یعنی تقریبا 3 سالی رو خواب بوده و الان هم که هیچی چاپ نمیکنه.
احتمالا باید کاتریچ بخرم درسته؟ شما موجود دارید؟ هزینه چقدر است؟ هم برای سیاه و سفید و هم رنگی اش.
سلام
اگه اشتباه نکنم 7260 هد روی دستگاه اگه باشه تا الان خشک شده و باید هد عوض کنید

manadownload

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
پرو 9000 کار میکنی؟
قیمت دستگاه و قیمت هد اگر داری ممنون میشم لطف بفرمایید

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
آقا اگه جوهر نداری یا مشکل پست داری لطفا زودتر اعلام کن از جای دیگه تهیه کنم

king_116_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

2046

Registered User
لایک‌ها
18
سلام. آقا واسه کار چاپ روی سی دی یه پرینتر با قیمت مناسب میخوام البته حتما مخزن جوهر داشته باشه.

مدل canon 4940 پرینتر خوبی هست اما به لحاظ هزینه وسعمون نمیرسه.

یکی از دوستان مدل canon 7240 رو بهم پیشنهاد داد تا همراه مخزن جوهر بگیرم. میگفت قیمتش با مخزن حدود 420 تومان هستش. میخواستم ببینم این مدل رو شما دارید؟

پیشنهاد دیگه ای واسه همون رینج قیمت 400-450 تومان واسه کار چاپ سی دی چی دارید؟

mehrdad661

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز یه 1214 میخوام با تخفیف .با پیک تحویل میدید ؟من تهرانم

shahin kiani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش hp 1050 با hp 2510 از لحاظ کیفیت پرینت خیلی فاصله داره یا واسه استفاده خونگی قابله صرفنظر؟
لطفا قیمت اخر واسم بفرست مرسی

reza_webbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تونر شماره 215 (برای کانن MF3010) دارین؟ قیمت؟

Ebii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
داداش.من اصلآ نیـازی بـه پرینــتر ندارم،امـا،یـه چنـد هفتــه سـت عشقــم گرفتــه یـه دونــه همــین جــوری بخــرم بـرای تـو خــونه.(بــاید بخــرم).و مــیدونم هــروقـت بخــرم،نیــازش هــم خــودبخــود پیــدا میشــه.از طــرفی دیگــه هــم،دوســت نـدارم جنــس معمــولی بخــرم؛وهمیشــه کاملتــرین اش و خــریــدم،هــرچنــد کــه اپشــن هـای جانبــی بــه کــارم هــم،نیـــومــده باشـــند!!!
با ایــن اوصــاف،یــه پرینتــر کامـل و بـاکیفــیت کــه نیــاز بـه مـراقــبت کمتــر و ســاده تـر و هزینــه جانبـی کمتــرداشــته باشــه،و اینکـــه ممکنــه چنــد مــاه هــم اســتفاده نشــه، بـه مــن معــرفی کن!!! تــا بعــد از تحقــیق ازتــون خریــداری کنــم!!!
"ترجیحــآ زیــر800 تــومــان باشــه"

alitotti2010

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
تونر مدل 2160 سامسونگ رو می شه شارژ کرد؟چند بار؟خودم می تونم شارژ کنم؟
قیمت تونر نوش چقدره؟
و اینکه کدوم پرینتر ارزون قیمت، کمترین هزینه رو برای شارژ تونر داره؟

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
سلام. یه پرینتر چند کاره ارزان با جوهر ارزون قیمت میخوام. نمیدونم Canon PIXMA MG2440 به کارم میاد یا نه. بنظر شما چه پرینتری خوبه برامو جوهرش هم گرون نیست؟ ارزونترین تانک خور کدومه؟ ممنون

بالا