برگزیده های پرشین تولز

فروش تبدیل لنزهای پیچی (M42) به کنون (چیپدار و معمولی) و نیکون و سونی و پنتکس با قیمت مناسب!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خب دوستان من هی فراموش میکنم که به کیا اینجا قول تبدیل داده بودم ولی بهرحال تاپیک میزنم تا در معرض دید باشه !

تبدیل های موجود:

1.پیچی به کنون معمولی (بدون چیپ) جنس المینیوم و رنگ مشکی بدون plate درگیر کننده پین Auto دیاگرام
16 تومن

2.پیچی به کنون چیپدار جنس المینیوم و رنگ مشکی و با درگیر کننده پین Auto دیاگرام (توجه کنید روی نسل خیلی جدید کنون ها چیپ ها عمل نمیکنند)
42 تومن

3.پیچی به نیکون جنس المینیوم و رنگ مشکی (که میدونید باید نازکترین تبدیل ممکن باشه تا فاصله بیشتری رو فوکوس بده)
15 تومن

4.پیچی به سونی آلفا جنس المینیوم و رنگ مشکی
16 تومن

5.پیچی به پنتکس جنس برس و رنگ نقره ای به همراه آچار و امکان فوکوس بی نهایت
50 تومن

6.پیچی به سونی نکس
55تومن

از همه تبدیل ها تعداد موجوده بجز تبدیل سونی نکس و پنتکس که از هر کدوم 2تا مونده!

فایل های ضمیمه

• m42.jpg
    m42.jpg
    152.7 KB · نمایش ها: 54

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام دوست عزیز

2.پیچی به کنون چیپدار جنس المینیوم و رنگ مشکی و با درگیر کننده پین Auto دیاگرام (توجه کنید روی نسل خیلی جدید کنون ها چیپ ها عمل نمیکنند)
42 تومن
روی 760d چیپ عمل میکنه ؟ روی 5d مارک 3 چطور ؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام دوست عزیز

روی 760d چیپ عمل میکنه ؟ روی 5d مارک 3 چطور ؟

سلام.. اولا شرمنده برادر هنوز پیغامتون رو جواب ندادم منتظر بودم تبدیل ها برسه بعدش دقیق بگم چی بدرد شما میخوره! متاسفانه روی این 2مدل چیپدار ها جواب نمیدن!

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام.. اولا شرمنده برادر هنوز پیغامتون رو جواب ندادم منتظر بودم تبدیل ها برسه بعدش دقیق بگم چی بدرد شما میخوره! متاسفانه روی این 2مدل چیپدار ها جواب نمیدن!

دشمنتون شرمنده باشه
هر موقع فرصت کردید ممنون میشم بیشتر راهنمائیم کنید

• Like
Reactions: rax

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
M42 به نیکون چیپ دار نداری؟ اصلا هست همچین چیزی ؟
یه هلیوس 58مم اف 2 دارم آرزو مونده به دلم ببندم رو دی 7100..

ممنون
برادر نیکون خودش فوکوس کانفیرم داره و نیازی به چیپ نداره که بخوان روش چیپ بزارن! تبدیل عادی هم ببندی داخل ویزور فوکوس کانفیرم فعال میشه! روی بدنه های یکم بهتر حتی ایندیکیتور بک فوکوس و فرانت فوکوسم هم داره!

click.laptop

Registered User
لایک‌ها
870
برادر نیکون خودش فوکوس کانفیرم داره و نیازی به چیپ نداره که بخوان روش چیپ بزارن! تبدیل عادی هم ببندی داخل ویزور فوکوس کانفیرم فعال میشه! روی بدنه های یکم بهتر حتی ایندیکیتور بک فوکوس و فرانت فوکوسم هم داره!
تشکر از اطلاعات مفید
پس یه تبدیل نیکون بزنید به حساب ما و شماره کارت لطفاً

arashdeljoo1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداشی تبدیل مامیا به کنونم دارید؟

m.mehdi159

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز تبدیل مامیا های معمولی نه متوسط به نکس سونی دارید؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام دوست عزیز تبدیل مامیا های معمولی نه متوسط به نکس سونی دارید؟
مامیای الکترونیک منظورتونه دیگه؟ تبدیل مامیا ها هم گرونه هم خیلی زود خراب میشه! اصلا لنزر های مامیا الکترونیک ارزش خرید نداره چون لنز خیلی گرون قیمت و خاصی هم تو مجموعه مامیا الکترونیک تولید نشده! به نظر من بجای خرید تبدیل سعی کنید با عوض کردن قسمت انتهایی تبدیل به M42 اش کنید!

m.mehdi159

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چندتا لنز osawa ماونت ماميا بدستم رسيده .براي اونا تبديل مي خواستم. البته تبديل الكترونيكي نمي خوام . تبديلي مي خوام كه فكوس و دياف منوال باشه. يه نمونش رو تو سايت آمازون ديدم كه تنظيمات دياف رو از روي همين تبديل بصورت دستی انجام ميشد.
توضيحات بيش تري براي تبديل ماونت به پیچی میدید؟
هر چند .چون من چهار تا لنز دارم فکر نکنم مقرون به صرفه باشه برای هر کدام .ماونت رو به m42 تغییر بدم.
اگر این مدل تبدیل مامیا به نکس که گفتم گیر میاد .قیمت رو بگید.
با تشکر از پاسخ سریع و راهنمایی قبلیتان.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
چندتا لنز osawa ماونت ماميا بدستم رسيده .براي اونا تبديل مي خواستم. البته تبديل الكترونيكي نمي خوام . تبديلي مي خوام كه فكوس و دياف منوال باشه. يه نمونش رو تو سايت آمازون ديدم كه تنظيمات دياف رو از روي همين تبديل بصورت دستی انجام ميشد.
توضيحات بيش تري براي تبديل ماونت به پیچی میدید؟
هر چند .چون من چهار تا لنز دارم فکر نکنم مقرون به صرفه باشه برای هر کدام .ماونت رو به m42 تغییر بدم.
اگر این مدل تبدیل مامیا به نکس که گفتم گیر میاد .قیمت رو بگید.
با تشکر از پاسخ سریع و راهنمایی قبلیتان.
برادر اولا اوزاوا های مانت مامیا لنزهای متوسطی هستن! دوما شما نگرفتی من چی نوشتم! لنز های مانت مامیا الکتریک (نه اینکه تبدیل الکترونیکی باشه اسم اون مانت این بوده چون کانکتور بین لنز و بدنه داشته) دیاف رو از روی بدنه کنترل میکنن پس اگر تبدیلی بخوان بسازن باید یا دیاف جدا رو تبدیل بزارن یا براش مکانیزم تغییر دیاف بسارن! همین باعث میشه تبدیل 50 تومنی بشه 250 تومن! تغییر مانت هم برای لنز 50 اف 1.4 خود مامیا فقط امکانپذیره تازه اونم دردسر زیادی داره! بی خیال این لنزا شو! هر چقدرن میخرن بفروش و جاش لنز M42 معمولی بخر! مطمئن باش بازم ارزونتر میوفته!

m.mehdi159

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تشکر از راهنمایی کامل و حوصله ای که بخرج دادید
دوست عزیز

• Like
Reactions: rax

Saeid px

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یک zenit helios 44m-4 58mm دارم می خواستم تبدیلشو به نیکون بگیرم،تبدیل این لنز m42 هست؟
یه سوال دیگه اینکه فوکوس بی نهایت میده بهم؟ممنون

Saeid px

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب اگه میخوره لطفا پاسخ بدید،بهش خیلی نیاز دارم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام من یک zenit helios 44m-4 58mm دارم می خواستم تبدیلشو به نیکون بگیرم،تبدیل این لنز m42 هست؟
یه سوال دیگه اینکه فوکوس بی نهایت میده بهم؟ممنون
نخیر هیچ تبدیل ام42 به نیکونی وجود نداره که فوکوس بی نهایت بده! البته تبدیل های عدسی دار بحثش جداست!

Saeid px

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نخیر هیچ تبدیل ام42 به نیکونی وجود نداره که فوکوس بی نهایت بده! البته تبدیل های عدسی دار بحثش جداست!
خب بیشترین فاصله فوکوسش چقدره به نظرتون؟سوال دیگه اینکه تبدیلی وجود داره که بتونه فوکوسه بی نهایت بده؟ممنون از پاسختون

Saeid px

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه این تبدیل به لنزی که گفتم بوخوره یه دونه میخواستم ممنون

بالا