برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلتها و گوشیهای با کیفیت چینی laptopstockshiraz amirexpress

نظرشما درباره مقایسه این تبلتها(چینی) با نمونه مشابه خارجی چیست ؟

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
من اول هفت اینچی ها رو میگم بعد 10.1 یا 9.7 اینچی ها(بدون درنظرگیری بالاتر بودن یا بهتر بودن لیست شده اند، نه بر اساس رتبه!!) :

)1( 1GHz CPU, GPU PowerVR SGX 531, 7" Inch HD 1024*600 screen,5 point touch , Dual Sim card slot,Builtin 3G/GPS/Bluetooth/TV/FM/HDMI
Andorid 4.0, RAm=512MB, 4000mAh
که دوسیم کارته، تلویزیون دار، کیفیت مناسب(نه بالاترین، پایینی بالاترینه) تصویر برای یک تبلت 7 اینچی و جی پی اس داره، تنها سه کاستی داره : یکی دوربین که 2 مگاپیکسله ودیگری رم 512 اونه که بهتر بود 1GB باشه، بلوتوث داخلی هم نداره ، بقیه چیزهاش ردیفه(البته یه هسته ای هست)
قیمت 425 تومانه با پست

(2) مدل مشهور دنیا که هیاهو به پا کرد ، با این قیمت و کانفیگش :

Ainol Novo 7 Fire/Flame

CPU: Dual Core AMLogic AML8726-MX 1.5GHz
GPU: Dual Core Mali400

HDMI 1.4
Build in Bluetooth 2.1
RAM: 1GB DDR3
Storage: 16GB
Camera: Dual Camera Front 2.0 Megapixels,Back 5.0 Megapixels
Shell Material: Metal
Screen: 7 inch IPS screen, 1280*800 pixel Capacitive Screen
Battery: 5000MAh
دیگه هایلیت شده ، میتونین متوجه شین چیش خوبه، نقص یا کاستیها: نداشتن سیم کارت خور داخلی ، تلویزیون ، GPS
قیمت :420 تومان (با پست هنگ کنگ) که امکان داره مجبور بشین برین مرکز پست ترخیصش کنین و حتی تعرفه بخوره(تعرفه لوازم الکترونیکی کامپیوتری(40-70 هزار تومان ، ممکنه هم نخوره که احتمالش بیشتره ولی شانسیه دیگه ....!!!! و 485 تومان (با پست EMS-بدون هزینه گمرک-بعلاوه صفحه محافظ رایگان)

3) FreeLander PD10 Leader 8GB NVIDIA Tegra2 T20 ARM Cortex A9 Dual Core 1.2GHz 7.0inch Capacitive Screen Android 4.0 Dual Camera(5MP&2MP) GPS, 3000mAh
اینم قیمتش بین 390 تا 420 در میاد

4)
M7033 - 8GB،7",AllWinner,Capacitive Screen,1.5GHz,1GB,Wifi,GPS,3G,Multi Touch,HDMI,G Sensor,Phone Call,Android 4.0 , 1024x600, Dual camera(front: 0.3MP,Back:5MP
که تنها کاستیش نداشتن بلوتوثه که طی صحبتهام با واحد فروش کارخونش : سازندش قول داده تا ماه دیگه بهش اضافه کنه، بقیه موارد عالیه .
قیمتش 625 هزار تومانه
-------------------------------------------------------------------------------
اما تبلتهای 9.7 و 10 اینچی

4)9.7'' Gemei G9 Allwinner A10 1.5GHz Android 4.0 OS Multi-point Touch 1024*768 IPS Capacitive Screen Dual Camera(1.3&5MP) DDR3 1GB/16GB HDMI Tablet PC
3800mAh
قیمت 620تومان

5)
1. Nvidia Tegra 2

2. IPS 9.7 Inch 1024*768

3.1GB RAM,16GB Storage

4. Builtin 3G,phone call(4.0)

5. Android 3.2(4.0 later)

6. Aluminum alloy shell

7-bluetooth

قیمت : 8گیگ حافظه داخلی : 820 تومان ، 16 گیگ حافظه داخلی : 850 تومان

6)Feipad FA10

1.5GHz 1GB DDR3 16G

9.7 inch IPS

Resolution
1024X768

1,Upgrade to Android 4.0
2.Allwinner A10,1.5GHz,Mali-400
3,9.7" Multi-Touch Capactive
4.Double Camera(2.0MP Front, 5.0MP Back)
8000mA/h
قیمت : 620 تومان

--------------------------------------------------------------------------------------------------
این لیست بهترین تبلت های موجود دنیاست(البته اونایی که من میتونم براتون سفارش بدم بیاد)

Last edited:

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
نه بابا، خدا کنه آدم بتونه کاری واسه کسی بکنه، فرهنگمون خراب شده وگرنه همه همیجوری میکردن، امیدوارم زودتر تو هم مثل شعارم(هرایرانی یک تبلت) به جرگه تبلتداران جهان پیوند بخوری:p:D
موفق باشی

با تشکر

مرسی دوست عزیز

Blue Star

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

لطفا قيمت و زمان ارسال Ramos W30 رو بفرماييد و اگه پيش فروشه شرايط چگونه هستش؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام

با سلام

این تبلت از 28 سپتامبر اولین بار به بازار فروش میرسه، قیمت این تبلت بین 210 تا 250 دلار مختلفه بین حداقل 5 سایتیکه پیش فروش کردن و من تونستم پیدا کنم ، اگه این تبلت رو با کمترین قیمت ممکن میخواین، صبر کنین بین 2 تا 5 اکتبر تا کسانیکه باهاشون کارمیکنم ، چند تاشون بیارن،اونوقت بهتون قیمتی میدم که بازم مطمئنم جایی دیگه کمتر پیدا نمیکنین.چون میتونم الان یه قیمتی بگم ولی بعد یگم بیشتر شده و اینا.....بذارین محموله اولیه این تیلت که خیلی ها منتظرش هستن، بیاد بیرون،و فروشنده ها بخرن تا منم به عنوان یه واسطه ،این تبلت با چیپست سامسونگ چهارهسته ای رو با قیمت وکیفیت برتر تقدیمتون کنم

با تشکر

gongb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
عزیز شما ازین تبلتها چیزی دستتون دارید عجله ای
ممنون

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
با سلام

چیزایی که دستمه،هرکدوم یکی :
Ampe a85 Deluxe 8 inch
Ainol tornados 7 inch
Ramos dual core w17 pro 7 inch
Dvc 9 inch این دوتاش دستمه

درصورت خواستن یکی از موارد بالا یا چند مورد برای گرفتن قیمت، شماره همراهتون رو پخ کنید تا شماره موبایلمو هم بدم،هرجند که خودم بهتون زنگ میزنم.

باتشکر

سلام
عزیز شما ازین تبلتها چیزی دستتون دارید عجله ای
ممنون

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
سلام دوستان
برای یکی از آشنا ها سفارش یک تبلت داده
عشق فیلم هست
شرایط

1 . قابلیت ساپورت هارد داشته باشه
2 . سخت افزار قوی باشه که فیلم بدون لگ انجام بده
3 . سیم کارت بخوره بهتره
4 . سیستم عامل مهم نیست
5 . شارژ خوب داشته باشه

Blue Star

Registered User
لایک‌ها
0
Originally Posted by Blue Star
سلام

با سلام

این تبلت از 28 سپتامبر اولین بار به بازار فروش میرسه، قیمت این تبلت بین 210 تا 250 دلار مختلفه بین حداقل 5 سایتیکه پیش فروش کردن و من تونستم پیدا کنم ، اگه این تبلت رو با کمترین قیمت ممکن میخواین، صبر کنین بین 2 تا 5 اکتبر تا کسانیکه باهاشون کارمیکنم ، چند تاشون بیارن،اونوقت بهتون قیمتی میدم که بازم مطمئنم جایی دیگه کمتر پیدا نمیکنین.چون میتونم الان یه قیمتی بگم ولی بعد یگم بیشتر شده و اینا.....بذارین محموله اولیه این تیلت که خیلی ها منتظرش هستن، بیاد بیرون،و فروشنده ها بخرن تا منم به عنوان یه واسطه ،این تبلت با چیپست سامسونگ چهارهسته ای رو با قیمت وکیفیت برتر تقدیمتون کنم

با تشکر

دوست عزيز خيلي ممنون از پاسخ تون.

پس من منتظر خبر از شما هستم.

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام دوستان
برای یکی از آشنا ها سفارش یک تبلت داده
عشق فیلم هست
شرایط

1 . قابلیت ساپورت هارد داشته باشه
2 . سخت افزار قوی باشه که فیلم بدون لگ انجام بده
3 . سیم کارت بخوره بهتره
4 . سیستم عامل مهم نیست
5 . شارژ خوب داشته باشه

----------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز، برای اینکه فیلمتون لگ نخوره، یه سی پی یو 1ghz با شه، کافیه، که همه تبلت های من رو شامل میشه،در مورد سیستم عامل همه تبلت ها آندورید 4 هستن، و با قسمت OTG میشه به راحتی به هارد اکسترنال وصل کزد و از حافظه اضافی استفاده برد، اگه سیم کارت خور میخوای و شارژخوبی داشته باشه، و تقریبا کاملتر از خودش ، خودش باشه، تبلت پیشنهادی هفت اینچ رو نگاه بنداز، که CPu و رم هردو یک هستند، دو جای سیم کارت خوری داره و مهمتر از همه تلویزیون رو با کیفیت HD میگیره ،GPS و بلوتوث ورژن 3 داره،ریزولوشن هم نرمال نیست)800*600(بلکه 1024*600هست که از خوب هاست. قیمتش امروز(صبح سه شنبه) که دلار بازم رفتش بالاتر 515 تومانه.
البته یه عادی 7 اینچ دیگه هم دارم که سی پی یو یک و رم 512 هست،سیم کارت میخوره،4000mAh باتری داره، و دوربین عقب 1.3 و جلو 3.0 داره، قیمتش 380 هزار تومانه با کیف و صفحه محافظ.
من خودم اگه تو هفت اینچ باشه،پیشنهادم روی تبلت پیشنهادیمه ک هتلویزیون گیره و مکان یاب وهمه چی داره،
اما در مورد تبلت 9.7 اینچ دو تا عالی دارم که قیمت هر کدومو خواستی 660 تومانه ولی دیگه عالین
هردو رم وسی پی یو یک دارن،هردو 1024*768 IPSرزیلوشنشون هست،هارد داخلی 16GB و سیم کارت خورند، اما تفاوت هاشون ، تبلت A دوربینهاش 0.3 و 2.0 هست ولی تبلت B دوربینهاش 5.0 و 2.0 هست، تبلت A برند داره و ساخت کارخونه و شرکت مشهوریه ولی B ساخت شرکت خاصی نیست و خودسازه ولی هر دو گارانتی چین(خودوشونو دارن) ،لینک دو تبلت رو میارم
موفق و موید باشید

Wholesale New2G call 3G build-in 9.7quot; IPS capacitive Allwinner A10 Android4.0 16GB Bluetooth tablet pc, $269.61-290.51/Piece | DHgate
Magictab M9 9.7" IPS 1024*768 A10 Tablet PC , built in 3G, 1GB RAM,16GB Storage, Support calls,Dual Camera,Bluetooth-in Tablet PCs from Computer & Networking on Aliexpress.com

باتشکر

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146

----------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز، برای اینکه فیلمتون لگ نخوره، یه سی پی یو 1ghz با شه، کافیه، که همه تبلت های من رو شامل میشه،در مورد سیستم عامل همه تبلت ها آندورید 4 هستن، و با قسمت OTG میشه به راحتی به هارد اکسترنال وصل کزد و از حافظه اضافی استفاده برد، اگه سیم کارت خور میخوای و شارژخوبی داشته باشه، و تقریبا کاملتر از خودش ، خودش باشه، تبلت پیشنهادی هفت اینچ رو نگاه بنداز، که CPu و رم هردو یک هستند، دو جای سیم کارت خوری داره و مهمتر از همه تلویزیون رو با کیفیت HD میگیره ،GPS و بلوتوث ورژن 3 داره،ریزولوشن هم نرمال نیست)800*600(بلکه 1024*600هست که از خوب هاست. قیمتش امروز(صبح سه شنبه) که دلار بازم رفتش بالاتر 515 تومانه.
البته یه عادی 7 اینچ دیگه هم دارم که سی پی یو یک و رم 512 هست،سیم کارت میخوره،4000mAh باتری داره، و دوربین عقب 1.3 و جلو 3.0 داره، قیمتش 380 هزار تومانه با کیف و صفحه محافظ.
من خودم اگه تو هفت اینچ باشه،پیشنهادم روی تبلت پیشنهادیمه ک هتلویزیون گیره و مکان یاب وهمه چی داره،
اما در مورد تبلت 9.7 اینچ دو تا عالی دارم که قیمت هر کدومو خواستی 660 تومانه ولی دیگه عالین
هردو رم وسی پی یو یک دارن،هردو 1024*768 IPSرزیلوشنشون هست،هارد داخلی 16GB و سیم کارت خورند، اما تفاوت هاشون ، تبلت A دوربینهاش 0.3 و 2.0 هست ولی تبلت B دوربینهاش 5.0 و 2.0 هست، تبلت A برند داره و ساخت کارخونه و شرکت مشهوریه ولی B ساخت شرکت خاصی نیست و خودسازه ولی هر دو گارانتی چین(خودوشونو دارن) ،لینک دو تبلت رو میارم
موفق و موید باشید

Wholesale New2G call 3G build-in 9.7quot; IPS capacitive Allwinner A10 Android4.0 16GB Bluetooth tablet pc, $269.61-290.51/Piece | DHgate
Magictab M9 9.7" IPS 1024*768 A10 Tablet PC , built in 3G, 1GB RAM,16GB Storage, Support calls,Dual Camera,Bluetooth-in Tablet PCs from Computer & Networking on Aliexpress.com

باتشکر

اون 9.7 تضمین لگ نزدن و ساپورت هارد میدی ؟؟؟

fozool

Registered User
لایک‌ها
36
Cube U30GT با Cube U19GT دارید؟
قیمت؟

qodratsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام تبلت های ما (teclast p85) امروز رسید با وسایل وامکانات (usb . otg و کیف ومحافظ صفحه و پشتیبانی از زبان فارسی و دارای منوی فارسی) اگه هندزفری میداشت کامل میشد . در هر صورت من و دوستم خیلی راضیم . کیفیتشون عالیه اصلا فکر نمیکردم جنس چینی با کیفیت هم باشه . قیمتش هم هرجا پرسیدیم (هم تو این سایت هم تو ایران شیپینگ ارزونتره ) با تشکر فراوان از امیر آقای گل

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
اون 9.7 تضمین لگ نزدن و ساپورت هارد میدی ؟؟؟

ببخشید پاسخ دیر شد، فروشنده مربوطه گفت هارد اکسترنال بدون آداپتور ها(2.5) مشکلی نداره، ولی هاردهای اکسترنال با آداپتور(3.5)،دم دستش چیزی نیست که امتحان کنه.ولی احتمال اینکه مشکلی نباشه،بیشتره

mehrab023

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داش امیر . تبلت ترنادو به دستم رسید. تشکر تشکر
تبلتش در حده خودش عالیه به نظرم

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام داش امیر . تبلت ترنادو به دستم رسید. تشکر تشکر
تبلتش در حده خودش عالیه به نظرم

خواهش میکم، امیدوارم با بازی ها و برنامه هایی که بهت دادم،بتونی نهایت استفاده و لذت از یک تبلت رو ببری، به جمع تبلتداران خوش آمدید.:D:lol:

nasserrahnama

Registered User
لایک‌ها
92
salam
mitavanid tablet
Cube U9GT V Retina Screen 9.7 inch Android 4.1 U9GTV Tablet PC ra bram kharid konid .lotfan akharin gheymat ra ersal namaeed

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
salam
mitavanid tablet
Cube U9GT V Retina Screen 9.7 inch Android 4.1 U9GTV Tablet PC ra bram kharid konid .lotfan akharin gheymat ra ersal namaeed

باسلام
این تبلت پیش فروش شده، عین راموس w30 با چیپست قدرتمند چهارهسته ای سامسونگ(که در s3) استفاده کرده، و هردو تبلت حداقل از 15 اکتبر(16 روز دیگه) وارد بازار میشن، قیمتش رو برات وقتی اومد هرکدوم از دو تبلت، با قیمت خیلی خوب میدم خدمتتون

toolsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی کارت dvb خواست امضام هست

TO4U

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مدل RAmos W17
برای بازی HD