برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت های اندروید و ویندوز 8.1 فوق العاده Onda

m_saadati2002

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان من یه 101 از اینجا خریداری کردم و خیلی سریع تحویل گرفتم اول اینکه باید تشکر کنم چون بدون اینکه اول هزینه تبلت رو بخوان برام ارسال کردن و من بعد از چک کردن تبلت و سالم بودنش پول رو واریز کردم اما برسیم به تبلت :

باتری بسیار بسیار عالی داره جوری که کاملا 1.5 روز با مصرف معمولی جواب می ده
وایرلس به خوبی جواب می ده
صفحه نمایش زوایای دید بی نقصی داره و واقعا ای پی اس هست اما روشانیی صفحه و زنده بودن رنگ ها رو نمیشه گفت عالی(مخصوصا روشنایی) ،کاملا در حد قیمتش هست فکر می کنم اگه می خواستن بهترش کنن باتری بیشتر مصرف می کرد
پردازنده به خوبی جواب می ده و من تا الان تعداد زیادی برنامه ریختم روش و هیچ مشکلی نداشت اما توصیه می کنم سعی نکنید 2 گیگ رم رو پر کنید
دوربین تبلت کیفیت مناسبی داره و فراتر از تبلتی با این قیمت هست و راضیتون می کنه
به راحتی می تونید با OTG داخلش موس و یا کیبورد بزنید نکته جالبش اینه که من یه هاب 4 پورت یو اس پی بهش وصل کردن و از همه پورتهاش استفاده کردم بدون کوچکترین مشکلی کار کرد

اما نکات بدش که به نظرم با توجه به قیمت قابل گذشته
اول اینکه بر خلاف ادعای سازنده هارد اکسترنال رو ساپورت نمی کنه من یه ترنسنت 750 گیگی بهش زدم و هارد فقط قر قر می کرد و کار نکرد اما فلش رو به راحتی ساپورت می کنه
بر خلاف عکسی که سایت از تبلت گذاشته که بهش دی وی دی اکسترنال وصل کرده باید بگم که اصلا ساپورت نمی کنه
اشکال بعدیش که تو فیلم بررسی این تبلت تو یوتوب هست پایین بودن سرعت شیار کارت میکرو یو اس پی هست که نسبت به بقیه تبلت های نهایتا بین 9 تا 20 مگابایت در ثانیه رو پشتیبانی می کنه

اما مورد اخر که به نظرم نمیشه بهش گفت اشکال ویندوزی که روش گذاشتن تمام چینی هست حتی بعد از نصب انگلیسی یه سری از چیزهای مخصوصا موقع اپدیت ویندوز و صفحه ریکاوری ویندوز همچنان چینی هست که خیلی حرص در میاره البته خوبی ویندوزی اینه که کاملا کامپکت هست و فضای خیلی کمی رو اشغال کرده و اینکه روش افیس هم نصبه . من روش به راحتی یه ویندوز 8.1 Core نصب کردم اما بعدش واقعا پشیمون شدم چون فضای خیلی زیادی رو بعد از نصب ویندوز ، درایورهاش و افیس از دست خواهید داد بنابراین پیشنهاد می کنم مثل من حرصتون در نیاد و بزارید همون ویندوز بمونه روش

به نظرم تنها اشکالش که ناراحت کنندس سرعت کم شیار کارت حافظه و ساپورت نکردن هارد اکسترنال هست که با توجه به قیمت تبلت قابل گذشت هست من از خریدم راضی هستم به کسانی که کارای معمولی می کنن حتما توصیه می کنم . کیف بسیار زیبا و با کیفیتی هم روش گذاشتن که فابریک خودش هست

بازم از فروشنخده کحترم تشکر می کنم راستی دوستان کیبورد مخصوص هم داره که 150 تومن قیمت داره این هم لینکش

http://www.onda-tablet.com/onda-v101w-v102w-bluetooth-keyboard.html

stb2xxx

Registered User
لایک‌ها
26
اول اینکه بر خلاف ادعای سازنده هارد اکسترنال رو ساپورت نمی کنه من یه ترنسنت 750 گیگی بهش زدم و هارد فقط قر قر می کرد و کار نکرد اما فلش رو به راحتی ساپورت می کنه
بر خلاف عکسی که سایت از تبلت گذاشته که بهش دی وی دی اکسترنال وصل کرده باید بگم که اصلا ساپورت نمی کنه

http://www.onda-tablet.com/onda-v101w-v102w-bluetooth-keyboard.html

متاسفانه تبلت ها جدید نمی توانند برق مورد نیاز درایوها را تامین کنند می توانید از هاب با آدابتور برق استفاده کنید

M.J.M

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
مدل 891 را نمی آرید؟

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
اشتباه شد . Onda V975w هم مدل قویتر و بزرگتر 9.7 اینچی صفحش بهتره
Onda V891w با صفحه 8.9 اینچ با مشخصات دقیقا شبیه 101 یعنی هارد 32 رم 2 گیگ که تو لینک زیر هست
http://www.onda-tablet.com/onda-v89...on-ips-screen-intel-64-bit-win8-1-tablet.html

این مدلها قیمتش چند در میاد . بار جدید کی میرسه ؟

Last edited:

sadra6052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اگه امکانش هست v891w قیمتش چند در میاد؟

sadra6052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این onda v891wویندوزی دقیقا ۸.۹ اینچ هست؟ و اینکه کلا به دست من برسه چند تموم میشه(تمام هزینه هاش.گمرک و ارسال و ...)

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
480 تومن از هفته دیگر پخش شروع خواهد شد

بخشید یک اشتباه تایپی شده انگار ، 480 تومن قیمت مدل V819w با رم 1 و هارد 16 هستش

مدل V891w رم 2 و هارد 32 هست . مدل امکانات بالاتری نسبت هست 891-819=72

stb2xxx

Registered User
لایک‌ها
26
تبلت ها فوق موجود و آماده پخش می باشد

sadra6052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام این مدلی که شما گفتید ۴۸۰ همین مدل onda v891w هست که 8.9اینچه و فول اچ دیه و دم ۲ داره ?

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
داداش محصولا ت جدید رو معرفی کنین بی زحمت

ghanbar110

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان یک تبلت ویندوزی 8 اینچی V819w با رم 1 و هارد 16 بصورت حضوری از ایشون خریداری شد فروشنده ای بسیار خوش برخورد و محترم و در مورد تبلت نسبت به قیمت کارایی خوبی میده و یک کیف زیبا و چرمی هم همراش بود فقط اولش زبانش چینی بود یک مقدار سردرگم شدم ولی بالاخره ان را انگلیسی کردم سرعت در حد قابل قبول و صفحه نمایش خوبی داره فلش و موس را راحت شناخت بقیه چیزها را امتحان نکردم وای فای ان هم خوبه البته دوربین ان در حد 5 که میگن نیست که برای من زیاد مهم نبود برنامه هم راحت نصب میشه فقط حافظه 16 کمه که در اصل حدود 6 گیگ در اختیارته که با رم میشه اونو اوکی کرد فقط یک نکته برای خاموش کردن تبلت سعی کنید ان را کامل خاموش کنید و اسلیپ نکنید جون این تبلت ویندوزی هست و در حالت اسلیپ فقط صفحه نمایش خاموش و بقیه چیزها فکر کنم در حال کاره و باطری مصرف میکند مثل اندروید نیست که مصرف کمی داشته باشه روشن شدن تبلت و بوت هم سریعه پس نگران بالا دیر امدن ویندوز هم نباشید در کل تبلت خوبیه و البته نباید انتظار کارهای سنگین را باهاش داشت

stb2xxx

Registered User
لایک‌ها
26
داداش محصولا ت جدید رو معرفی کنین بی زحمت

دو محصول جدید هستش که اندرویدی و در رده ارزان قیمت قرار داره ولی کیفیت ساخت مثل محصولات قبلی عالیه :

Onda v719 3G QUAD CORE
Onda v701S QUAD CORE

stb2xxx

Registered User
لایک‌ها
26
در مورد محصولات ONDA میتوان گفت یک محصول کاملا چینی که فقط جهت پخش در داخل چین تولید شده ، و جهت رقابت در بازار پر تولید و بسیار پر محصول و متنوع چین عرضه شده است ، از ویژگی های محصولات داخلی چین میتوان به کیفیت که هدفش رقابت با برند های مطرح دنیاست اشاره کرد . بازار چین برای محصولات الکترونیکی ، بسیار مشکل برای بقا،رقابت و به سود رسیدن است در چنین بازاری کمپانی ONDA ار سال 1989 کار عرضه محصولات خود را شروع و هم اکنون در بازار های محصولات مختلف الکترونیکی در داخل چین شناخته شده است .

sadra6052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان یک تبلت ویندوزی 8 اینچی V819w با رم 1 و هارد 16 بصورت حضوری از ایشون خریداری شد فروشنده ای بسیار خوش برخورد و محترم و در مورد تبلت نسبت به قیمت کارایی خوبی میده و یک کیف زیبا و چرمی هم همراش بود فقط اولش زبانش چینی بود یک مقدار سردرگم شدم ولی بالاخره ان را انگلیسی کردم سرعت در حد قابل قبول و صفحه نمایش خوبی داره فلش و موس را راحت شناخت بقیه چیزها را امتحان نکردم وای فای ان هم خوبه البته دوربین ان در حد 5 که میگن نیست که برای من زیاد مهم نبود برنامه هم راحت نصب میشه فقط حافظه 16 کمه که در اصل حدود 6 گیگ در اختیارته که با رم میشه اونو اوکی کرد فقط یک نکته برای خاموش کردن تبلت سعی کنید ان را کامل خاموش کنید و اسلیپ نکنید جون این تبلت ویندوزی هست و در حالت اسلیپ فقط صفحه نمایش خاموش و بقیه چیزها فکر کنم در حال کاره و باطری مصرف میکند مثل اندروید نیست که مصرف کمی داشته باشه روشن شدن تبلت و بوت هم سریعه پس نگران بالا دیر امدن ویندوز هم نباشید در کل تبلت خوبیه و البته نباید انتظار کارهای سنگین را باهاش داشت
سلام دوست عزیز لطفا هارد اکسترنال هم تست کنید و بگید جواب میده یا نه و یک تست دیگه اینکه رزولوشن فیلم برداریش اچ دی هست یا فول اچ دی ؟ ممنون

movaffag

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوست عزیز محصولات جدید را به پست اول اضافه نکردید؟
گارانتی دارن در ایران؟

بالا