برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت چینی با کیفیت و قیمت فوق العاده

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
Chuwi vi8ممنون از جوابتون
تک بوت بخوایم میارید؟ کیوب iwork 8 رم و حافظش چقدره؟
Chuwi vi8کمی دیرتر فراهم و ارسال میشه براتون. 375t
ی وورک8 رم 1 و رام 16 گیگ
ورژن دوال بوت 2/32گیگ همین قیمت

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
خوب من vi8 تک بوت میخوام چه باید بکنم ؟ قیمتش تموم شدش که برسه به دستم چقدره ؟ چقدرزمان میبره تا تبلت به دستم برسه ؟

Last edited:

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
خوب من vi8 تک بوت میخوام چه باید بکنم ؟ قیمتش تموم شدش که برسه به دستم چقدره ؟ چقدرزمان میبره تا تبلت به دستم برسه ؟
وجه رو ب کارت 5892.1010.5460.4174 بنام سید علی آل حسینی واریز کرده و مشحصات پستیتون رو پیام خصوصی کنید
احتمالا حدود 30تا 50تومن هزینه گمرک دربافت میکنن ازتون
حدود 15تا20روز پس از ارسال میرسه دستتون

aghazal2

Registered User
لایک‌ها
13
سلام داداش تبلت ویندوزی موجود نکردین خودتون ؟ بخدا بیارید توی ایران موجود باشه فروش دوبرابر میشه من بتنهای خیلی ها رو میشناسم طالب این تبلتها بودن ولی چون بحث وارد کردن از خارج و زمانش بوده منصرف شدن اگر خودتون موجود کنید خیلی فروش میره بالا و اولین نفر میشید که تبلت موجود دارید
یه سایت خوب هم واسه انتخاب تبلت معرفی کنید و اینکه اگه تبلتی که برسهدستمون خراب باشه به عهده شماست ؟

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
سلام داداش تبلت ویندوزی موجود نکردین خودتون ؟ بخدا بیارید توی ایران موجود باشه فروش دوبرابر میشه من بتنهای خیلی ها رو میشناسم طالب این تبلتها بودن ولی چون بحث وارد کردن از خارج و زمانش بوده منصرف شدن اگر خودتون موجود کنید خیلی فروش میره بالا و اولین نفر میشید که تبلت موجود دارید
یه سایت خوب هم واسه انتخاب تبلت معرفی کنید و اینکه اگه تبلتی که برسهدستمون خراب باشه به عهده شماست ؟
اره خداییش الان اگر موجود داشتن دریغ نمیکردم درجا میخریدم .
حتی شده 5 تا بیارید .
هیچ فروشگاهی موجود نداره و اینا هم طالب بسیاری داره . من حاضرم تعهد بدم ماهی 10 تا بخرم

aghazal2

Registered User
لایک‌ها
13
خیلی ها مشتری هستن نمیدونم چرا کسی پیش قدم نمیشه و خودش موجود نمیکنه بخدا اگه من امکانات و موقعیت وارد کردن داشتم بهترین نمونه ها رو وارد میکردم کلیپهای تخخصی و ریویو های تخخصی از هر تبلت میذاشتم و مطعن بودم فروش بالایی داشتم . استارتر محترم اگه مشکل مالی داری من میتونم شریک بشم باهات وارد کنیم شریکی
حتی شده 5 تا بیارید .
هیچ فروشگاهی موجود نداره و اینا هم طالب بسیاری داره . من حاضرم تعهد بدم ماهی 10 تا بخرم

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
خیلی ها مشتری هستن نمیدونم چرا کسی پیش قدم نمیشه و خودش موجود نمیکنه بخدا اگه من امکانات و موقعیت وارد کردن داشتم بهترین نمونه ها رو وارد میکردم کلیپهای تخخصی و ریویو های تخخصی از هر تبلت میذاشتم و مطعن بودم فروش بالایی داشتم . استارتر محترم اگه مشکل مالی داری من میتونم شریک بشم باهات وارد کنیم شریکی
اصلا موندم از دست این اقایون قاچاقچی . این همه گوشی چینی هست . چرا نمیرن دنبایل واردات تبلت ویندوزی . قیمت لپ تاپ خیلی بالا رفته و این گزینه های تبلت ویندوزی خیلی عالی میتونه فروش کنه و جای لپ تاپ رو بگیره .اگر بیاد مارو هم از دست این اندروید بی مصرف نجات میده

aghazal2

Registered User
لایک‌ها
13
اصلا موندم از دست این اقایون قاچاقچی . این همه گوشی چینی هست . چرا نمیرن دنبایل واردات تبلت ویندوزی . قیمت لپ تاپ خیلی بالا رفته و این گزینه های تبلت ویندوزی خیلی عالی میتونه فروش کنه و جای لپ تاپ رو بگیره .اگر بیاد مارو هم از دست این اندروید بی مصرف نجات میده

البته من این رو بگم خیلی راحت میتونم با قایق از دبی جنس رو وارد بندر کنم خودم بندر عباسم و دوست رفیق زیاد دارم فقط یکی باشه چین خریداری کنه پست کنه دبی باقیش با من . تو بندر تحویل میدم

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
البته من این رو بگم خیلی راحت میتونم با قایق از دبی جنس رو وارد بندر کنم خودم بندر عباسم و دوست رفیق زیاد دارم فقط یکی باشه چین خریداری کنه پست کنه دبی باقیش با من . تو بندر تحویل میدم
مشکل همین چینه . وگرنه از دبی تا تهران اوردن کار سختی نیست

Last edited:

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
تبلت میخواستم با مشخصات زیر :
دوربین 8 به بالا
7تا8 اینچ
رم 32 گیگ
اندروید 5 ترجیحا
سیمکارت خور 3G و اگر شد 4G
قیمت تا 800 هزار تومن

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام
خیر
فعلا برنامه ایی برای این کار نداریم
میتونید از علی اکسپرس لینک بدید ک ارزونتر میوفته احتمالا یا این ک مدل مور نظر رو معرفی کنید ک تضمین سلامت هست و کمی قیمتش بالاتره

yahoo: langroud.city68@yahoo
mobile: 09358666831
با احترام: سید علی آل حسینی
....

انجام خرید از کلیه سایتهای خارجی دارای ارسال به ایران, از سایتهای علی بابا و علی اکسپرس گرفته تا سایتهای اروپایی و غیره با بیشترین تجربه و امتیاز بازارچه
پذیرش سفارش عمده بهمراه ترخیص از گمرک با کمترین هزینه ممکن و تحویل درب منزل
و همچنین انجام پرداخت های ارزی شما با سریعترین زمان ممکن

خرید و ارسال گوشی مستقیما از نمایندگی مربوطه در چین بدون واسطه
و به زودی... WWW.BROOZMOBILE.COM

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
حتی شده 5 تا بیارید .
اگر مشتری واقعا طالبش باشه تعداد ٥ عدد و بیشتر رو میشه با پست پرسرعت ارسال کرد
سایت ک راه بیوفته شاید تعدادی هم موجود بشه اما فعلا برنامه خاصی نداریم

yahoo: langroud.city68@yahoo
mobile: 09358666831
با احترام: سید علی آل حسینی
....

انجام خرید از کلیه سایتهای خارجی دارای ارسال به ایران, از سایتهای علی بابا و علی اکسپرس گرفته تا سایتهای اروپایی و غیره با بیشترین تجربه و امتیاز بازارچه
پذیرش سفارش عمده بهمراه ترخیص از گمرک با کمترین هزینه ممکن و تحویل درب منزل
و همچنین انجام پرداخت های ارزی شما با سریعترین زمان ممکن

خرید و ارسال گوشی مستقیما از نمایندگی مربوطه در چین بدون واسطه
و به زودی... WWW.BROOZMOBILE.COM

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سلام با اجازه صاحب تاپیک
من گوشی LG G2 mini دارم خیلی گوشی خوبی هستش . بخاطر کارم با تبلت ویندوزی معاوضه میکنم .
قیمتش بیرون 700تا 720 هست. 2-3 ماه کارکرده .

لینک مشخصات تو دیجی کالا و mobile.ir
همه ازش راضی هستند .نظرات کاربران رو بخونید ، رو این خیلی تاکید دارم .
اصل کره هست یعنی چین نیست .به همین خاط 2 سال گارانتی داره تا زمستان 95
پردازنده‌ی قدرتمند چهار هسته ای-پشتیبانی از دو سیم کارت به طور همزمان-دوربین با کیفیت8 مگا-اندروید نسخه‌ی 4.4.2 (کیت کت) -میتونین مثل کنترل تلوزیون و... باهاش کنترل کنید .باتری فوق العاده از 1 روز در بیشترین حالت استفاده تا 3 روز استفاده عادی زنگ و پیامک - رم 1 گیگ - حافظه داخلی 8 گیگ -صفحه 4.7 اینچIPS با کیفیت ودرخشندگی خوب-ناک کد برای قفل صفحه-.صفحه لمسی حساس-آنتن دهی خوب هر دو سیمکارت به صورت همزمان فعال و صدای مناسب در مکالمه تلفن-امکان استفاده از اینترنت هردو سیمکارت بدون نیاز به جابجایی سیمکارت ها (در 3 ماه گذشته یکبارهم درب پشتی گوشی رو باز نکردم)-ظاهر ساده اما جذاب ( از قیافه تکراری سامسونگ خوشم نمیاد)-

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام
این دو تا چقدر میشه (هم جدا جدا و هم با هم با تخفیف ؛)
:
http://www.aliexpress.com/item/Orig...et-pc-Windows-8-1-Android4-4/32281017169.html
استاندارد
http://www.aliexpress.com/item/In-S...-Cube-I6-9-7-Tablet-PC-Stand/32261461649.html
مشکی
( لطفا اعتبار فروشنده ها رو هم یه نگاهی بندازید . )
با تشکر
سلام
695تومن
43تومن
....
باهم 735تومن
.........

بالا