برگزیده های پرشین تولز

فروش | تعویض | سوپر ایرفون | Sennheiser IE 80 - Earphones High End

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
فروخته شد ختم تاپیک

Last edited:

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
حاجی از اینا رو میکنی مواظب باش!
:blush:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستان گلم اگر وسیله ای داشتید که به کارم بیاد تعویض هم میکنم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
قیمت فقط و فقط 900 تومن , کف کف قیمت هست حتی 1 هراز دیگه هم کم نمیکنم ( یعنی کسی 899 هم بخواد نمیفروشم ! )

Last edited:

rmvb

Registered User
لایک‌ها
181
شرمندتم دادا ولی چرا همه ایرفون های این دوستتون که 20 ساعت هم کار نکرده نه جعبه داره و نه وسایل همراه ؟

تشخیص ایرفون AAA و اصل این i80 کار حضرت فیل ـه

و بهترین راه تشخیصش اینکه کارتن و لوازمش موجود باشه و از گارانتی معتبر خریده باشه ( نامداران )

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
شرمندتم دادا ولی چرا همه ایرفون های این دوستتون که 20 ساعت هم کار نکرده نه جعبه داره و نه وسایل همراه ؟

تشخیص ایرفون AAA و اصل این i80 کار حضرت فیل ـه

و بهترین راه تشخیصش اینکه کارتن و لوازمش موجود باشه و از گارانتی معتبر خریده باشه ( نامداران )

سلام عزیزم

بعد از چندین سال فعالیت سوابق درخشان درست نیست کسی زود قضاوت کنه ! حالا نداشتن جعبه و وسایل دلیل بر فیک بودن نیست

سهل انگاری ! سنهایزر گارانتی نامداران بوده ! مهلت تست میدم میتونید ببرید نامداران نشون بدید ! در مورد اون کلیپش هم گارانتی ارتافرورد بوده بازم تست میدم ببرید ارتا ( البته S5i اصلا فیک نداره )

بنده تضمین میکنم از همه لحاظ که جنس اورجینال خیال خریدار راحت اگر مشکلی پیش بیاد پول خریدار عودت میدم

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
ایول داداش
چیز غولیه..

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
ایول داداش
چیز غولیه..

به به اقا جواد خیلی مخلصم

پ.ن : ( پلیر خوب ( هوس Zen XFI کردم یا برند دیگه ) , هدفون فول سایز سری HD سنهایزر , چیز بدرد بخوری داشتید تعویض میکنم ) ,زیاد مهم نیست خریدن خریدن نخریدن هم هیچی چون خودم هرزگاهی استفاده میکنم :rolleyes:

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
کلا ایرفون و هدفون دست دوم سخت فروش میره...
های کپی اینا توی بازار زیاده و فقط وقتی تفاوت رو متوجه میشی که هر دو رو با هم‌ تست کنید.
توی نامداران هم کسایی که اونجان نگرفتن تمام محصولات رو تست کنن ، کلا حرف عجیبی میزنید . که اونجا نشون بدید...
من رفته بودم قسمت گارانتی نامداران چند ماه پیش طرف جعبه ایرفون رو نمیتونست باز کنه...
به هر حال تنها نشانه ی اصل بودن سنهایزر ها جعبه با گارانتی نامداران هست.

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 4

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
کلا ایرفون و هدفون دست دوم سخت فروش میره...
های کپی اینا توی بازار زیاده و فقط وقتی تفاوت رو متوجه میشی که هر دو رو با هم‌ تست کنید.
توی نامداران هم کسایی که اونجان نگرفتن تمام محصولات رو تست کنن ، کلا حرف عجیبی میزنید . که اونجا نشون بدید...
من رفته بودم قسمت گارانتی نامداران چند ماه پیش طرف جعبه ایرفون رو نمیتونست باز کنه...
به هر حال تنها نشانه ی اصل بودن سنهایزر ها جعبه با گارانتی نامداران هست.

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 4

شما پیشنهادی دارید بفرمایید ؟ بنده بیشتر از 4 سال دارم جنس میفروشم وقتی که جنس دارم تضمین میکنم و مهلت تست میدم اصولا نباید مشکلی باشه , همین الان یه کلیپش S5i هم گذاشتم اونم بدون وسایل هست ( این مدل اصلا فیک نداره ولی باز دوستان کم لطفی میکنن ) بیشتر از 15 , 20 میلیون هم تو این فروم خرید و فروش کردم حالا جعبه نداره دلیل بر فیک بودن نیست به اندازه کافی هم از قیمت کم کردم , 72 ساعت هم مهلت تست میدم که خریدار حسابی ورندازش کنه مطمعن بشه

بالا