برگزیده های پرشین تولز

فروش دو دستگاه تلویزیون ال ای دی سه بعدی سونی و ال جی

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
اون خط که بالاش هست پیکسل سوختس?
به این حالت پیکسل خاموش میگن پیکسل سوخته به رنگ سبز آبی یا قرمز میشه یا سفید این یه خط خاموش خیلی هم به سختی تو دیده اونم تو صحنه سفید اکثر فیلمها هم بالا پایی. سیاه اصلا مشخص نیست

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
به این حالت پیکسل خاموش میگن پیکسل سوخته به رنگ سبز آبی یا قرمز میشه یا سفید این یه خط خاموش خیلی هم به سختی تو دیده اونم تو صحنه سفید اکثر فیلمها هم بالا پایی. سیاه اصلا مشخص نیست
میخواستم بدونم مثل مشکل پیکسل سوخته به سایر پیکسلها سرایت میکنه این مرض و امکان زیاد شدنش هست یا در همین حد میمونه و زیاد نمیشه

smpd

Registered User
لایک‌ها
449

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
میخواستم بدونم مثل مشکل پیکسل سوخته به سایر پیکسلها سرایت میکنه این مرض و امکان زیاد شدنش هست یا در همین حد میمونه و زیاد نمیشه
نه دوست محترم چون از گوشه راست به چپ بسته شده و جای دیگه انتقال پیدا نمیکنه و همین جور میمونه
سلام دوست عزیز . ال جی رو که فروختی . چه هدیه ای برای سونی در نظر داری ؟
با ایپد 4 128 گیگ سیم خور تعویض داری ؟
عرض ادب والا مدتی براتون نگه داشتم خبری ندادین. صرفا جهت فروش به خریدار دیسک سه بعدی تقدیم میشه علاوه بر لوازم خودش

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
نه دوست محترم چون از گوشه راست به چپ بسته شده و جای دیگه انتقال پیدا نمیکنه و همین جور میمونه
عرض ادب والا مدتی براتون نگه داشتم خبری ندادین. صرفا جهت فروش به خریدار دیسک سه بعدی تقدیم میشه علاوه بر لوازم خودش

متوجه بخش اول پیامتون نشدم. پیام قبلی هم پیام خودتون بودش ! کدوم گوشه بسته شده ؟ :)
ایپد 4 رو بفروشم سریعا میام خدمتتون. اگر مشتری پیدا کردید خبرم کنید . تشکر

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
متوجه بخش اول پیامتون نشدم. پیام قبلی هم پیام خودتون بودش ! کدوم گوشه بسته شده ؟ :)
ایپد 4 رو بفروشم سریعا میام خدمتتون. اگر مشتری پیدا کردید خبرم کنید . تشکر
بخش اول پاسخ میلاد عزیز دادم
پرسیده بودن بیشتر میشه این حالت توضیح دادن چون خط از چپ به راستا و بسته شده چیدمان پیکسل خیر نمیشه
من در خدمتم خوشحال میشم از معامله دوباره باهاتون

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
داداش برای کسی میخوام من.اگه خودت تضمین میدی که بیشتر نمیشه تا باهاشون صحبت کنم عزیز
اونقدری که من میدونم و تخصصم هست به دلیلی که برات توضیح دادم همین میمونه
باز برایراحتی خیالت بپرس از متخصص امر عزیز

بالا