برگزیده های پرشین تولز

فروش ساب ووفر 10 اینچی

featit

Registered User
لایک‌ها
134
سلام دوستان :)

یک عدد سابووفر ال جی پسیو بسیار قدرتمند ! اصلا در موردش تعریف نمیکنم ! یک کلام معرکس !
سایز ساب 10 انیچ بیگ فوم.
توان 700 وات RMS سری SPL !!! :)
فقط نیاز به یک آمپلیفایر حرفه ای و قدرتمند دارید که وصل کنید بهش همسایه آزاری کنید :general406:
وزن حدود 20 کیلوگرم ...
ارسال به شهرستان فقط از طریق تیپاکس ...

قیمت : 250 هزار تومان

IMAG2643.jpg

IMAG2640.jpg

Last edited:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
50 ???

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
دوست عزیز جسارت نکردم حقیقتش قیمتش هم نمیدونستم یه پیشنهادی دادم حالا اجازه بده باقی دوستان هم پیشنهادشون رو بگن یا خودت یه قیمت پایه بزار

featit

Registered User
لایک‌ها
134
دوست عزیز جسارت نکردم حقیقتش قیمتش هم نمیدونستم یه پیشنهادی دادم حالا اجازه بده باقی دوستان هم پیشنهادشون رو بگن یا خودت یه قیمت پایه بزار
قیمت اضافه شد

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
رفیق جسارتا 700 وات max هست و تحمل لحظه ایش.
شما فرمودین 700rms
تو ایمپدانس 6 اهم 700 آر ام اس فک میکنم یه چیز محال و نشد باشه

featit

Registered User
لایک‌ها
134
رفیق جسارتا 700 وات max هست و تحمل لحظه ایش.
شما فرمودین 700rms
تو ایمپدانس 6 اهم 700 آر ام اس فک میکنم یه چیز محال و نشد باشه
مشخصات درج شده همیته
350 وات توان ورودی
700 وات حداکثر توان ورودی
وگرنه آشنا هستم ...

arash ariaee

Registered User
لایک‌ها
84
کلا مدارات امپلیفایر اینا چیزای ساده ای هستن. مثلا ورودی 24 ولت دارن که خوب تو محاسبات 700/24=29.16 امپر که فک کنم سیم با قطر 3 روی کویل ساب برا تحملش لازمه پس به وات های الکی این شرکتا دقت نکنید . فقط به این فک کنید که براتون کامل هست یا نه.

featit

Registered User
لایک‌ها
134
کلا مدارات امپلیفایر اینا چیزای ساده ای هستن. مثلا ورودی 24 ولت دارن که خوب تو محاسبات 700/24=29.16 امپر که فک کنم سیم با قطر 3 روی کویل ساب برا تحملش لازمه پس به وات های الکی این شرکتا دقت نکنید . فقط به این فک کنید که براتون کامل هست یا نه.
ای بابا
یه ساب گذاشتیم واسه فروش چقدر ملت نظر دادن !
الان سونی واسه سری اف ال رو 100 میدن که 100 وات 8 اینچه !
کلا دوستان عادتشونه .. در هر صورت مشکلی نیست چون من عادت ندارم بگم کارشناسی ممنوع ! هرکی آزاده هرچی میخواد بگه... ساب هم قرار نیست بدون تست فروخته شه!
بنده بلندگو حرفه ای مرنتز هم آگهی کردم قابل توجه دوستانی که محاسبات واتی میکنن... دیگه اینارو حالیمونه... ولی تنها مشکلی که هست اینه کسی که میخواد خرید کنه همین سوالات رو میپرسه که مشخصات پشت ساب درج شده ... پس با کمی فکر کردن فکر کنم به این نتیجه برسید که این صحبت ها بی فایدس چون بیشتر مصرف کنندها از این محاسبات سر در نمیارن ... ولی در کل در حال حاظر تا جایی که بنده اطلاع دارم قویترین ساب ضبط های خانگی هستش !

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
ای بابا
یه ساب گذاشتیم واسه فروش چقدر ملت نظر دادن !
الان سونی واسه سری اف ال رو 100 میدن که 100 وات 8 اینچه !
کلا دوستان عادتشونه .. در هر صورت مشکلی نیست چون من عادت ندارم بگم کارشناسی ممنوع ! هرکی آزاده هرچی میخواد بگه... ساب هم قرار نیست بدون تست فروخته شه!
بنده بلندگو حرفه ای مرنتز هم آگهی کردم قابل توجه دوستانی که محاسبات واتی میکنن... دیگه اینارو حالیمونه... ولی تنها مشکلی که هست اینه کسی که میخواد خرید کنه همین سوالات رو میپرسه که مشخصات پشت ساب درج شده ... پس با کمی فکر کردن فکر کنم به این نتیجه برسید که این صحبت ها بی فایدس چون بیشتر مصرف کنندها از این محاسبات سر در نمیارن ... ولی در کل در حال حاظر تا جایی که بنده اطلاع دارم قویترین ساب ضبط های خانگی هستش !
باز این خوبه featit عزیز (البته توهینی به هیچ شخصی تو تایپیک فوق نمیکنم چون دارن کارشناسی میکنن )ولی بنده باند 30 ت گذاشته بودم 3صفحه تو پیغام خصوصی بابتش سوال جواب پس دادم آخرم طرف مشتری نما بود!!!بخاطر این از این به بعد باند یا ضبطی که اگهی میکنم میگم خودت برو سرچ کن به سوالات اضافی جواب نمیدم بعضی ها بلانسبت میخوان یه کالای 20-30 تومانی هم بخرن فکر میکنن خونه دارن میخرن

featit

Registered User
لایک‌ها
134
باز این خوبه featit عزیز (البته توهینی به هیچ شخصی تو تایپیک فوق نمیکنم چون دارن کارشناسی میکنن )ولی بنده باند 30 ت گذاشته بودم 3صفحه تو پیغام خصوصی بابتش سوال جواب پس دادم آخرم طرف مشتری نما بود!!!بخاطر این از این به بعد باند یا ضبطی که اگهی میکنم میگم خودت برو سرچ کن به سوالات اضافی جواب نمیدم بعضی ها بلانسبت میخوان یه کالای 20-30 تومانی هم بخرن فکر میکنن خونه دارن میخرن
چی بگم والا بیژن جان ... آخه وقتی هم فروش میره تا 1 سال بعدش هم تماس میگیرن که آقا موجوده یا واسه من میاری 2 برابر پول میدم :general208::general404:

بالا