برگزیده های پرشین تولز

فروش سیستم صوتی sony اصل ژاپن

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
ضمناً سایتهایی مثل ایسام , از صدقه سر تبلیغات توی این فروم شدن سایت خرید و فروش

اگه نمیدونی پس گوشه سمت چپ مانیتورت ببین ;)
حالا که خریده ا

حالا که خریده اگه میخوای تا شمارشم بزارم
مدونی چرا خرید چون ارزش کالا رو میدونست نه مثل چهار نفر مثل شما که اصلا از سیستم سر در نمیاری بخوای رو ماله کسی قیمت بزاری
باشه شما راست میگی ! ;)
شما اگه یه دونه از اینا داشتی من 50 تا از اینا از هر برندی بگی خریدم و فروختم قربون اون شکل ماهت برم الهی :) آخرش هم هیچ .... نشدیم ;)
شما اگه این جنس رو ارزشمند میدونی پس نیازی نیست بنده باهاتون بحث کنم چون کامپاننت های HI-FI ارزشی ندیدی گل پسر :D یه کم در مورد HI-FI مطالعه کن تا فرق سیستم کلاسAB و D رو با کالای ارزشی بتونی تشخیص بدی ! هر چیزی که توش یه آیسی STK باشه ارزشی نیست ! :D

navidthx

Registered User
لایک‌ها
4
داداش شما تو همه چیز استادی من با شما بحث ندارم من یه سیستم داشتم اگهی کردم حال هم خدارو شکر فروختم تو بگو اصلا اشغال بود اصلا واسم مهم نیست مهم اینه که به قیمتی که میخواستم فروختم
من نمیدونم یکی میخواد چیزی بفروشه چقدر بحث داره

featit

Registered User
لایک‌ها
134
حالا که خریده ا

حالا که خریده اگه میخوای تا شمارشم بزارم
مدونی چرا خرید چون ارزش کالا رو میدونست نه مثل چهار نفر مثل شما که اصلا از سیستم سر در نمیاری بخوای رو ماله کسی قیمت بزاری
دوست عزیزم من یا هر دوست دیگه ای که تو این سایت عضو باشه ! چی سیستم صوتی داشته باشه و چه نداشته باشه دیگه انقدر اینجا سیستم گذاشتن واسه فروش که دیگه همه با قیمتها آشنا هستن !
آقا یجور صحبت میکنی انگار سیستمت از برندهای غول دنیا بوده ! سونی همین ! نه بیشتر !!! این صحبتهای شما بو داره داداشه گلم ! حالا یا واسه جلب توجه گذاشتی ( البته چیزی هم نبود خواستی از برند دنون کنوود تکنیکس بلندگوهای خوشگلشو بزارم که تو ایران پیداش نکنی ! ) حالا یا واسه تحریک مشتری واسه خرید این دیگه به خودت مربوط میشه ولی این یه بی احترامی به تمامی کسانیه که میگی از سیستم سر در نمیارن ! ایشالاه اونی که خرید حالشو ببره نه اینکه 2 روز دیگه آگهیش رو ببینیم با قیمت بالاتر ;)

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
داداش های گلم با هم دعوا و بحث نکنید
اون طرف اگر 2200 خریده مطمعن باشید یک مشتری 3 میلیونی براش داشته
حالا ما کاری نداریم که ارزش داره یا نه
یا مثلا 1 میلیون می ارزه یا 2 میلیون
ما نمی تونیم رو جنسی قیمت بزاریم که قدیمی هست و نوش تو بازار نیست پس هر کسی هر قیمتی دلش بخواد می فروشه
چون قیمت مشخصی همچین اجناس ندارند
ولی در کل عالی فروختی
قیمت استاندارد این ضبط بیشتر از 1500 نبود

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
دادا من یه EH-750 عروسک در حد آک داشتم همین آقای دهقان 300 زورکی ازم خرید با کلی چک و چونه . تازه زنگ زده بود میگفت توش رو باز کن و ببین آی سی قدرت دستگاه عوض نشده باشه و از این حرفا . ایشون تعمیرکار هستن از من و شما زرنگ تر هستن

navidthx

Registered User
لایک‌ها
4
دادا من یه EH-750 عروسک در حد آک داشتم همین آقای دهقان 300 زورکی ازم خرید با کلی چک و چونه . تازه زنگ زده بود میگفت توش رو باز کن و ببین آی سی قدرت دستگاه عوض نشده باشه و از این حرفا . ایشون تعمیرکار هستن از من و شما زرنگ تر هستن
پس تو که میگفتی من دروغ میگم چی شد شما که از سیستم سر در میاری پس یه زنگ بزن بهش اماره سیستمو بگیر ببین چند از من خریده تازه خر شدم 2200 دادم بهش دونسته 3.5 میفروشه

navidthx

Registered User
لایک‌ها
4
فقط میخواستم ثابت کنم شمایی که میاین از روی ندونستن حرف میزنید و اجناس مردم قیمتهای مفت میزارین

Adel King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش سیستم سونی
زاپن5 تیکه
cd
deck
amp
2 speaker
100% سالم وبا کیفیت عالی
صداشو اصلا نمیشه بلند کرد
به گوشی وکامپیوترم وصل میشه
فروش فوری قیمت شما پیشنهاد بدبد
تعویض ندارم فقط فروش
مدل اسپیکرشم ss-n 350 dx

سلام.بانداشو میخوام به 170
اگه اوکی بود لطف کن به شماره 09357678137 خبر بده
منتظرم
ممنون

aria mahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من خودم از اون قدیمی باز ها هستم (در اصطلاح ) اما تو این وادی قدیمی باز بودن همه به من میگن دیونه چون پول زیاد دادم واسه چیزایی که از نظر همه بی ارزش و قدیمیه اما باور کنید هنوز خودم دلیل این رو نمیدونم شاید های زیادی رو میشه براش گفت با این اوصاف من میگم کسی مگه دیوانه شده 2 تومن بده یه سیستم قدیمی که کوچکترین عیبی به هم بزنه باید بدی نمکی ببره . بعدش دوستان مردم دارن نون 1000 تومن میخرن میخورن این روزا همه خودشون ته خط تشریف دارن یعنی چی این رفتار ها که برای جنس خودتون بازار گرمی میکنید و این فضا رو هم خراب میکنید
باور کنید هر جنسی خواستم بخرم رفتم تو خیابون تو کوچه پس کوچه خریداری کردم با قیمت یک دهم قیمت نت پس خواهشن خراب نکنید این بازار مجازی رو و همه رو بی اعتماد نکنید با سپاس

samad5574

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزیز قرار به خریدن و نخریدن نیسن شما با این کارت داری بازار رو خراب میکنی خودتم میدونی هیچ کس با این قیمت سیستم رو نمیخره .اونیم که بهت این قیمت پیشنهاد داده شک ندارم خریدار نیست هدف از پیشنهاد رو نمیدونم چیه!! حق با اکسیژن عزیزه واقعا بعضی ها خراب کردن طرف صلاح نیست با این پول ب این سیستم با اون قیمت نجومی بده الان بهترین و گرونترین ست ها مال kenwood a85 و سونی 810 که قیمتش حدود 1500 هست شرط میبندم همین سیستم kenwood 5j صدایی به مراتب بهتر از این بیرون میده اونم با قیمت 500 -600 ت !!! حالا که تایپیک به اینجا رسید منم دو یه تا چیز بگم این شاهرودیه واقعا مردم رو خر فرض کرده البته یه سریها بلا نسبت فکرک نم هستن که میخرن ازش میخوام یه کلاه بردار هم اینجا معرفی کنم اسمش مهدی مختارزاده کرمانی است با ایمیل [email protected] شمارشم اینه ۰۹۳۵۴۱۹۲۹۷۳ اکثر ا توسایتهای شیپور ودیوار آگهی میکنه یه سری برام باند فرستاد باند نیم سوز بود بی شرف به اسم آکبند برام فرستاد طرف مشهدی است حواستون بهش باشه از اون کلاه بردارهای تیر حروم خوره میخوام برم ازش شکایت کنم

Last edited:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
استارتر و صاحب تایپیک ببخشید که من اینجا پست میزنم حواستون به این مهدی مختارزاده کرمانی باشه این فرد کاملا شیاد و زبون باز است سر من هم کلاه گذاشته .بی همه چیزیه که لنگه نداره از خریدی که ازش کردم مدارک کافی برای شکایت دارم جنس آشغال رو به اسم آکبند بهم انداخت شماره فرد کلاهبردار که اسمش مهدی مختارزاده کرمانی از مشهد است اینه ۰۹۳۵۴۱۹۲۹۷۳ ازش خرید نکنین مواظب باشید

بالا