برگزیده های پرشین تولز

فروش سیستم های صوتی قدیمی ، AKAI,SONY,AIWA

Asdolakhan

Registered User
لایک‌ها
0
درود دوست عزیز ریل واسه ضبط صدا چی مونده کاملا سالم؟قیمت پخ بفرمایید با عکس در صورت امکان..

ddoser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عکس از بالا 4 چی هستش امپ یا رادیو و شمارتونو واسم بزارید ممنون میشم

ddoser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست گرامی شمارتون برام ارسال نشده اگه ممکنه با من تماس بگیرید من رادیو امپ شماره 4 رو میخواستم 09118292006

essi1123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز قیمت هاشونوبزارید.من یه دستگاه ریل تمیز میخوام مخصوصا اکایی .خودم جی ایکس 400دارم که خیلی عالیه بیش از 35ساله داره کار میکنه و حالا نیاز به سرویس داره.به همین دلیل میخوام یه دستگاه تمیز پیدا کنم .ممنون/

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
دوست عزیز قیمت هاشونوبزارید.من یه دستگاه ریل تمیز میخوام مخصوصا اکایی .خودم جی ایکس 400دارم که خیلی عالیه بیش از 35ساله داره کار میکنه و حالا نیاز به سرویس داره.به همین دلیل میخوام یه دستگاه تمیز پیدا کنم .ممنون/

داداش گلم این دستگاه های من ویژگیشون اینه که همه بصورت فابریک کار میکنند و نیاز به هیچ سرویس یا تعمیری ندارند ، ضمن این که اون ریل آکایی با بندهاش تقدیم میشه 2.500

ebi6141

Registered User
لایک‌ها
46
مناسب ترین قیمت امپ رو با شمهرتون لطف کنید با تشکر

mehdios98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و درود خدمت شما ، این سیستم ها قدیمی هستند ، ولی همگی سالم و با قدرت کار میکنند ، البته بعضی اونها شاید بدلیل قدیمی بودن نیاز به سرویس مجدد داشته باشند ، اونهایی که از سلامتشون 100% مطمئنم و استفاده میکنم خدمتتون اعلام میکنم ....
در مورد قیمت هم باید بگم با توجه به این که این کالا ها قیمت مشخصی ندارند ، پیشنهادش رو خود شما بدید و به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه .....
همه اینها موجود در تهران هستند و ارسالشون به شهرستان کمی سخته ولی به هر صورت قابل ارسال هستند ....
هر سوالی در مورد هر کدام داشتید من در خدمتم ....
ضمنا" ریل ها اکثرا" سالم هستند ، و یکی دو موردشون مخصوص کارهای استودیوی و حرفه ای هستند ....
در مورد باند ها هم باید بگم که کاملا سالم و بدون اشکال هستند ، قابل تست هم هستند در محیط خودمون ....
آمپلی فایر ها هم همینطور .....
اگر برای هر کدام نیاز به این داشتید که عکس های بهتری ببینید ، اطلاع بدید تا در اسرع وقت تهیه کنم ....

symaty6u.jpg

4e7a5y6a.jpg

ury3emag.jpg

6ujequhy.jpg

e6y8e7yp.jpg

5y5ezu2u.jpg

مشاهده پیوست 414892مشاهده پیوست 414893

این سیستم ها (ریل ها ) هر کدام باند های مخصوص خودشون رو هم دارند ، که بطور جداگانه موجود هست ، و به زودی عکسشون رو میزارم

Up....

Sent from my iPhone 5
سلام من یه ریل استریو کاملا سالم ضبط وپخش مارک آکائی مدلجی ایکس ام ۱۱ دارم میشه بگید الان قیمتش چند می ارزه؟ممنون

Abtin007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و درود خدمت شما ، این سیستم ها قدیمی هستند ، ولی همگی سالم و با قدرت کار میکنند ، البته بعضی اونها شاید بدلیل قدیمی بودن نیاز به سرویس مجدد داشته باشند ، اونهایی که از سلامتشون 100% مطمئنم و استفاده میکنم خدمتتون اعلام میکنم ....
در مورد قیمت هم باید بگم با توجه به این که این کالا ها قیمت مشخصی ندارند ، پیشنهادش رو خود شما بدید و به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه .....
همه اینها موجود در تهران هستند و ارسالشون به شهرستان کمی سخته ولی به هر صورت قابل ارسال هستند ....
هر سوالی در مورد هر کدام داشتید من در خدمتم ....
ضمنا" ریل ها اکثرا" سالم هستند ، و یکی دو موردشون مخصوص کارهای استودیوی و حرفه ای هستند ....
در مورد باند ها هم باید بگم که کاملا سالم و بدون اشکال هستند ، قابل تست هم هستند در محیط خودمون ....
آمپلی فایر ها هم همینطور .....
اگر برای هر کدام نیاز به این داشتید که عکس های بهتری ببینید ، اطلاع بدید تا در اسرع وقت تهیه کنم ....

symaty6u.jpg

4e7a5y6a.jpg

ury3emag.jpg

6ujequhy.jpg

e6y8e7yp.jpg

5y5ezu2u.jpg

مشاهده پیوست 414892مشاهده پیوست 414893

این سیستم ها (ریل ها ) هر کدام باند های مخصوص خودشون رو هم دارند ، که بطور جداگانه موجود هست ، و به زودی عکسشون رو میزارم

Up....

Sent from my iPhone 5
سلام ، از دستگاهها چیزی مونده ؟

بالا