برگزیده های پرشین تولز

فروش كفش و پوشاك ورزشي اورجينال: NIKE-ADIDAS-AND1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sayan!

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام

همون طور كه از اسم تاپيك معلومه فروش كفش و پوشاك ورزشي اورجينال هست كه ميخوام به دوستان معرفي كنم.

پس ميرم سر اصل مطلب:D

يكي از دوستان بنده تو كار كفش و پوشاك ورزشي اورجينال هست كه تو تهران مغازه داره و سايتش هم يكي از بزرگترين سايتا تو اين زمينه در ايران هست.از اونجايي كه با سايت پرشين تولز آشنايي نداشت من براش اين تاپيك رو زدم.

شما ميتونيد هم حضوري ازش خريد داشته باشيد و هم سفارش آنلاين از طريق سايتش داشته باشيد و درب منزل تحويل بگيريد.

اصلي ترين نكته، اصل و اورجينال بودن محصولات هست كه تضمين 100% هست و با يه بار بازديد از نزديك و يا خريد به اين قضيه پي ميبريد.

و

همينطور قيمت ها كه به نسبت جنس اورجينالي كه تحويل ميگيريد خيلي خيلي مناسب هست.( با توجه به ساير قيمت هاي بازار و همچنين هزينه هاي جانبي ).

سايت ايشون:

بزرگترین فروشگاه ورزشي آنلاین - صفحه‌ی نخست

كه تمام محصولاتي كه موجود دارند با سايز و رنگ بندي و قيمت مشخص هست.

آدرس فروشگاه هم:
خيابان ولي عصر - روبروي پارك ملت-برج ملت-طبقه همكف-پلاك 56-شركت تجهيز استاربال
تلفن: 26203757(021) آقاي مينايي

خلاصه همه جوره ايشون و جنساشون مورد تاييد هستن و خودتون قطعا" با اولين خريدتون متوجه ميشيد.

براي كساني كه ( مثل خودم ) دنبال جنس 100 % اورجينال با قيمت مناسب و تك هستن اين فروشگاه بهترين انتخاب هست.

براي اينكه بدون عكس هم نباشه اين تاپيك از 2 تا كفش هاي خودم كه تازگي خريدم عكس ميزارم.
اولي كفش نايك كوين دورانت هست كه چند روز پيش خريدم،209 هزار تومن:

Nike Zoom KD IV

لينك سايت رفيقم:

بزرگترین فروشگاه ورزشي آنلاین - Nike Zoom KD IV

لينك سايت اصلي نايك:

Nike Store.

و كفش نايك لبرون جميز كه 6 ماه پيش خريدم:

Nike Lebron 9

لينك سايت رفيقم:

بزرگترین فروشگاه ورزشي آنلاین - Nike Lebron 9

لينك سايت اصلي نايك:

NIKEiD. Custom LeBron 9 iD Men's Basketball Shoe

يه دونه هم Nike Kobe VII Supreme بزرگترین فروشگاه ورزشي آنلاین - Nike Kobe VII Supreme ميخوام بگيرم كه بار جديدش تا 20 روز ديگه ميرسه. كه مدلاي جديد با تنوع بالا و سايز بندي داخلش هست.
بابته عكس ها هم شرمنده چون با موبايل گرفتم و ايشالا بزودي عكس هاي جديد و با كيفيت تر از مغازه و محصولاتش ميزارم.

اگه سوالي بود ميتونيد زنگ بزنيد و بپرسيد از خودش، و اگه سوال خاصي داريد و موفق نشديد زنگ بزنيد ميتونيد همينجا بپرسيد تا من ازش سوال كنم و بگم خدمتتون.

براي سفارش جنس هم حتما" بگيد از طريق سايت پرشين تولز تماس ميگيريد تا آقاي مينايي هواتون رو داشته باشن،گرچه ايشون خيلي با مرام هست و هميشه هواي مشتري رو داره.

يا علي...

Nike Kobe VII Supreme

سايز موجود: 7 و 14 us

رنگ موجود: آبي و زرد

قيمت: 285000 تومان

بزرگترین فروشگاه ورزشي آنلاین - Nike Kobe VII Supreme

Last edited:

Roo2beh

Registered User
لایک‌ها
1

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
اقا سایتتون رو نگاه کردم سایت خوبیه اما اکثرا کفش ها شماره بالای 44-45 داره تی شرت ها هم اکثرا 2 ایکس لارج و 3 ایکس لارج داره ......

یه مقدار سایز های پایین تر هم میزاشت خوب بود

Sayan!

Registered User
لایک‌ها
12

نگاه كردم تو موجوديه الانش نيست انگار.
ولي اگر قطعي بخواهيد بار جديدش تا حدودا" 20 روز ديگه ميرسه،ميتونيد سفارش بديد براتون تو بارش مياره.

اقا سایتتون رو نگاه کردم سایت خوبیه اما اکثرا کفش ها شماره بالای 44-45 داره تی شرت ها هم اکثرا 2 ایکس لارج و 3 ایکس لارج داره ......

یه مقدار سایز های پایین تر هم میزاشت خوب بود

ممنون نظر لطفته.
شما درست ميفرماييد،يه كم مشتري هاي خاصش به نسبت اينكه بيشتر كفش هاي ورزشي ( مخصوصا" بسكتبال ) داره زياده،به همين خاطر مانور بيشترش روي اون سايزاس.

ولي كفش هاي زنونه و حتي بچه گونه هم داره.

البته شما هر مدلي رو كه بپسنديد،تو هر سايزي كه بخواهيد ميتونيد سفارش بديد و معمولا" تا 25 روز بعدش ميتونيد تحويل بگيريد.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671

sport365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
doste aziz .in kafsh ghadimi hast va model haye jadid to sabke running ta 25 roze digar ghabelel tahiye hast.

از سری airmax نداريد؟

salam .model haye airmax mojod ziyad mibashad dar site ma .system airmax kolan be mani vojode kapsole hava dar zire kafsh mibashad .lebron 9 yeki az an model ha dar site ma mibashad .moafagh bashid .

تخفیف نداره واسه خرید اول ؟
من این ساک رو میخوام اما اندازشو لطفآ به سانتی متر بگین چون ساک کوچیک مد نظرم نیست

بزرگترین فروشگاه ورزشي آنلاین - And1 Team Big Bag 011

درب منزل هم میفرستن با پیک حساب کنم دیگه؟

(تهرانم)

salam .doste aziz .alan in sak tamam shode .tole an dar hodode105 cm bod .ehtemalan dar order haye badi bayad mojod bashad .-ma be tamame iran ersale 48 saate mikonim .dar tehran 24 saate mibashad .gheymat haye ma az hame jaye iran arzan tar m,ibashad chon khodemon mostaghim vared konnade hastim .moafagh bashid. . .

از سری airmax نداريد؟

doste aziz .in kafsh ghadimi hast va model haye jadid to sabke running ta 25 roze digar ghabelel tahiye hast.

من این ساک رو میخوام اما اندازشو لطفآ به سانتی متر بگین چون ساک کوچیک مد نظرم نیست

(تهرانم)

salam .doste aziz .alan in sak tamam shode .tole an dar hodode105 cm bod .ehtemalan dar order haye badi bayad mojod bashad .-ma be tamame iran ersale 48 saate mikonim .dar tehran 24 saate mibashad .gheymat haye ma az hame jaye iran arzan tar m,ibashad chon khodemon mostaghim vared konnade hastim .moafagh bashid

نگاه كردم تو موجوديه الانش نيست انگار.
ولي اگر قطعي بخواهيد بار جديدش تا حدودا" 20 روز ديگه ميرسه،ميتونيد سفارش بديد براتون تو بارش مياره.

ممنون نظر لطفته.
شما درست ميفرماييد،يه كم مشتري هاي خاصش به نسبت اينكه بيشتر كفش هاي ورزشي ( مخصوصا" بسكتبال ) داره زياده،به همين خاطر مانور بيشترش روي اون سايزاس.

ولي كفش هاي زنونه و حتي بچه گونه هم داره.

البته شما هر مدلي رو كه بپسنديد،تو هر سايزي كه بخواهيد ميتونيد سفارش بديد و معمولا" تا 25 روز بعدش ميتونيد تحويل بگيريد.

sport365:ba salam .shoma agar size pa va ya t-shirt khod ro entekhab konid koliyeye model haye motenaseb ba shoma namayan mishavad va ghabele kharid mibashad ..model ziyad mibashad vali order badi bezodi miresad va tanavoe bishtari khahim dasht .moafagh bashid .

Last edited:

Sayan!

Registered User
لایک‌ها
12
ممنون علي جان كه خودت اومدي و جواب دوستان رو دادي.
فقط فارسي بنويسي عالي ميشه.

اميدوارم تاپيكت چرخش بگرده:D

دوستان هر سوالي دارن ميتونن بپرسن همينجا.

موفق باشي...

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
من اگه اون ساکی رو که خواستم و فرمودید تمام کردیم رو بخوام سفارش بدم که آوردین یکیشو وردارم چی جوریاست؟
شماره میگیرید بهم زنگ بزنید و بفرستید یا جور دیگه ای هست؟
ممنون

sport365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

(تهرانم)

salam .doste aziz .az sake morede nazare shoma ye adad dar anbar peyda shode .agar mayel bodid online kharid konid va ya kart be kart konid baraton ersal mishe .tel:22058117-26203757

alan ye adad dar anbar peyda kardim .ba in shomare tamas begirid ta barton ersal beshe .26203757-22058117

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا