برگزیده های پرشین تولز

فروش لپ تاپ hp core i5 فقط...

amirber10

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
ما یه تعداد لپ تاپ hp elitebook 2540 وارد کردیم این لپ تاپ ها فوق العاده تمیز هستن ساخت چک هستن در اصل پشت ویترینی بودن الان موجودی 2 تا هست
مشخصات:
Processor Intel Core i5 i5-560M / 2.66 GHz 3.2 GHz
RAM installed size 4 GB
Hard Drive 320 GB - Serial ATA-300 - 5400 rpm
Operating System Microsoft Windows 7 Professional 64-bit Edition
Display Type 12.1 in TFT active matrix
Max Resolution 1280 x 800 ( WXGA )
Graphics Processor Intel HD Graphics Dynamic Video Memory Technology 5.0
اطلاعات بیشتر:
HP EliteBook 2540p Overview & Specs - Laptops - CNET Reviews
قیمت:1 ملیون به شرط و مهلت تست
اینم عکسا:
عکس 1
عکس 2
عکس 3
عکس 4
عکس 5
عکس 6
عکس 7

Last edited:

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
سلام
دوست عزیز
قیمتتون خیلی گرونه
تو دو ماه پیش که هنوز دلار پایین نیموده بود یه تومن رفیق من از ولیعصر خرید
الان خودم دنبال همین مدل یا ci7 اون هستم و قطعا زیر یه تومن هست یا نهایتا همون یه تومن البته مدل ci5 رو می گم

ولی شما قیمتتون رو نمیدونم بر چه اساسی دادی. ااصلا قصد تخریب ندارم چون امروز دو ساعت از همه فروشندگان این مدل تو بازار تهران قیمت در اوردم دارم خدمتتون میگم

به هر حال موفق باشید.

amirber10

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
دوست عزیز
قیمتتون خیلی گرونه
تو دو ماه پیش که هنوز دلار پایین نیموده بود یه تومن رفیق من از ولیعصر خرید
الان خودم دنبال همین مدل یا ci7 اون هستم و قطعا زیر یه تومن هست یا نهایتا همون یه تومن البته مدل ci5 رو می گم

ولی شما قیمتتون رو نمیدونم بر چه اساسی دادی. ااصلا قصد تخریب ندارم چون امروز دو ساعت از همه فروشندگان این مدل تو بازار تهران قیمت در اوردم دارم خدمتتون میگم

به هر حال موفق باشید.

من نمیدونم شما رو چه اساسی دارید این حرفا رو میزنید دوست عزیز شما اگه 2 ساعت تو ولیعصر بودید من 2 ساله دارم تو ولی عصر کار میکنم و سورسم 20 سال این لپ تاپ روش خال نداره من اگه اینو جلو شما میذاشتم اصلا متوجه نمی شدید نو هست یا دست دو بدشم الان تو ولیعصر core i3 زیر 1.100 نمیدن چه برسه core i5 حالا اگه به همین تمیزی به همون قیمتی که میگی گیر اوردی بگو به من 20 تا نقدی ور میدارم

duke_nukem

Registered User
لایک‌ها
19
عزیز من 1 دارم اگه میدی من میخوام شرمنده بیشتر ندارم. ببخشید زیر قیمت پایه شد

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
من نمیدونم شما رو چه اساسی دارید این حرفا رو میزنید دوست عزیز شما اگه 2 ساعت تو ولیعصر بودید من 2 ساله دارم تو ولی عصر کار میکنم و سورسم 20 سال این لپ تاپ روش خال نداره من اگه اینو جلو شما میذاشتم اصلا متوجه نمی شدید نو هست یا دست دو بدشم الان تو ولیعصر core i3 زیر 1.100 نمیدن چه برسه core i5 حالا اگه به همین تمیزی به همون قیمتی که میگی گیر اوردی بگو به من 20 تا نقدی ور میدارم
core i3 نسل چندم رو زیر 1.100 نمیدن ؟

tondar900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
با کیس ddr3 تعویض دارید ؟ + مابقی نقد @!@

r.shoka2011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
قیمت اخر رو برام ارسال کن ممنون...

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
دادا یادت باشه منم بهتون گفتم قیمتتون بالاست ولی شما گفتی I5 هست هر گردی که گردو نیست که

amirber10

Registered User
لایک‌ها
1
دادا یادت باشه منم بهتون گفتم قیمتتون بالاست ولی شما گفتی I5 هست هر گردی که گردو نیست که
دوست عزیز من قیمتم تو بازار همونه تنها دلیلی که قیمت و اوردم پایین بخاطر یکی از دوستان عزیز بود که تو همین سایت قیمت پاییه گذاشته بود 900 و جالبتر اینکه میگفتن cpu مال 2012 هست در صورتی که مال اواخر 2010 هست!! من واسه اینکه بتونم رقابت کنم قیمت کف گذاشتم

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
دوست عزیز من قیمتم تو بازار همونه تنها دلیلی که قیمت و اوردم پایین بخاطر یکی از دوستان عزیز بود که تو همین سایت قیمت پاییه گذاشته بود 900 و جالبتر اینکه میگفتن cpu مال 2012 هست در صورتی که مال اواخر 2010 هست!! من واسه اینکه بتونم رقابت کنم قیمت کف گذاشتم

ایشون 900 گذاشتن شمت گذاشتی 1 !
دادا 900 هم برا این سی پی یو بالاس

amirber10

Registered User
لایک‌ها
1
ایشون 900 گذاشتن شمت گذاشتی 1 !
دادا 900 هم برا این سی پی یو بالاس
والا من دلیله اینکه دوستان میان اینجوری بحث کارشناسانه میکنن رو نمیدونم شما میبینی من گرون میدم شما نخر دیگه این کاراتون واسه چیه این دستگاها موقعی که رسید تهران 68 تا بود الانم 2 تا مونده من با همون قیمت 1200 فروختم الانم واسه این گذاشتم تو سایت چون جنس تک شده بعدشم این دستگاه واسه خوده من بین 960 تا 1 افتاده حالا من مغازه دار بیام ضرر بکنم که هیچ با شما هم کل کل کنم؟؟!!!راجب اون دوستمونم که میگی گذاشته 900 ایشون حتی سال cpu نمیدونن چه برسه به ادامه داستان
شما اگه خیلی کار بلدی برو جنس بیار ما هم از شما می خریم اگه ام نه که تو زمینه خودتون فعالیت کنید نه اینجا...

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
والا من دلیله اینکه دوستان میان اینجوری بحث کارشناسانه میکنن رو نمیدونم شما میبینی من گرون میدم شما نخر دیگه این کاراتون واسه چیه این دستگاها موقعی که رسید تهران 68 تا بود الانم 2 تا مونده من با همون قیمت 1200 فروختم الانم واسه این گذاشتم تو سایت چون جنس تک شده بعدشم این دستگاه واسه خوده من بین 960 تا 1 افتاده حالا من مغازه دار بیام ضرر بکنم که هیچ با شما هم کل کل کنم؟؟!!!راجب اون دوستمونم که میگی گذاشته 900 ایشون حتی سال cpu نمیدونن چه برسه به ادامه داستان
شما اگه خیلی کار بلدی برو جنس بیار ما هم از شما می خریم اگه ام نه که تو زمینه خودتون فعالیت کنید نه اینجا...

این هم حرفیس!
من جنسام به اینجا رسید میذارم شما بیا بخر

بالا