برگزیده های پرشین تولز

فروش محبوبترين عينك Cartier اصل اصل فرانسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
لطف کنید از این قسمت که بهش میگن nose bridge و مشخصه سریال دوم عینکه عکس بذارید همانطور که میبینید در مدل اورجینال سریال به صورت هک شده و هم رنگ عینک و اعداد با فاصله بیشتر و البته ریزتر نسبت به مدل فیک قابل تشخیصه و به گفته تولیدکننده بهترین روش برای تشخیص اصل بودن همینه

LgHIO.jpg

mInhY.jpg

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
لطف کنید از این قسمت که بهش میگن nose bridge و مشخصه سریال دوم عینکه عکس بذارید همانطور که میبینید در مدل اورجینال سریال به صورت هک شده و هم رنگ عینک و اعداد با فاصله بیشتر و البته ریزتر نسبت به مدل فیک قابل تشخیصه و به گفته تولیدکننده بهترین روش برای تشخیص اصل بودن همینه

دوست عزيز شماره سريال در هر مدل از عينك جاي متفاوتي هك ميشه, و اين مدل از عينك شماره سريالش بر روي دسته هك شده, و غير ممكنه شما مدلي از اين عينك رو پيدا كنيد ك غير دسته جايه ديگه ايي سريالش هك شده باشه, چ اصلي چ فيك!

frox

Registered User
لایک‌ها
9
آقا mehrab کارشون درسته

کاملا تایید میشن

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
دوست عزيز شماره سريال در هر مدل از عينك جاي متفاوتي هك ميشه, و اين مدل از عينك شماره سريالش بر روي دسته هك شده, و غير ممكنه شما مدلي از اين عينك رو پيدا كنيد ك غير دسته جايه ديگه ايي سريالش هك شده باشه, چ اصلي چ فيك!

ببین دوست عزیز این سریال 4 رقمی در تمام مدل های cartier در قسمت nose bridge هک شده که مشخص کننده ابعاد لنز هستش و کاملا با اون سریال دسته که مدل عینک رو مشخص میکنه فرق داره به طور مثال از چند مدل مختلف عکس گذاشتم ببین

pbdt4.jpg

OZODo.jpg

zubEp.jpg

jP15o.jpg

EwAJE.jpg

حالا به طور مثال این مدل T8200676 عکساشو ببین که سریال 8 رقمیش رو دسته هک شده و به غیر از این سریال 4 رقمی هم در nose bridge داره

iT6hN.jpg

این سایتم نحوه تشخیص فیک رو مشخص کرده و در قسمت 2 گفته که به سریال 4 رقمی قسمت nose bridge توجه کنید

8WRAO.jpg

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
ببین دوست عزیز این سریال 4 رقمی در تمام مدل های cartier در قسمت nose bridge هک شده که مشخص کننده ابعاد لنز هستش و کاملا با اون سریال دسته که مدل عینک رو مشخص میکنه فرق داره به طور مثال از چند مدل مختلف عکس گذاشتم ببین

حالا به طور مثال این مدل T8200676 عکساشو ببین که سریال 8 رقمیش رو دسته هک شده و به غیر از این سریال 4 رقمی هم در nose bridge داره

این سایتم نحوه تشخیص فیک رو مشخص کرده و در قسمت 2 گفته که به سریال 4 رقمی قسمت nose bridge توجه کنید

كاملا حرف شما تاييد ميشه دوست عزيز, ولي همينطور ك نوشتم اين مدل عينكي ك گذاشتم و چندين مدله ديگه كارتير شامل اين مواردي ك شما گفتيد نميشه, همينطور ك نتونستيد تو اينترنت اين مدل عينك رو
با مشخصاتي ك گفتيد پيدا كنيد و عكسش رو بزاريد.

amirak28

Registered User
لایک‌ها
15
بازم خدا رو شکر بچه های ایران زمین خیلی باهوشند من تمام صفحات این تاپیک رو خوندم به نظر من این عینک های کوپی هستش و فروشنده هم اینو میدونه ولی می خواد کاربر رو گمراه کنه. امیدوارم خدا از سر تقصیرات ما بگذره.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
كاملا حرف شما تاييد ميشه دوست عزيز, ولي همينطور ك نوشتم اين مدل عينكي ك گذاشتم و چندين مدله ديگه كارتير شامل اين مواردي ك شما گفتيد نميشه, همينطور ك نتونستيد تو اينترنت اين مدل عينك رو
با مشخصاتي ك گفتيد پيدا كنيد و عكسش رو بزاريد.

دیگه من هر چی بگم شما میگی این با بقیه فرق میکنه البته من برای این اصرار داشتم یک عکس از اون قسمت یذارید که اصل بودنش برام ثایت بشه و خودم با قیمت خوب ازتون بردارم ...به هر حال امیدوارم خوب بفروشید

Last edited:

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
دیگه من هر چی بگم شما میگی این با بقیه فرق میکنه البته من برای این اصرار داشتم یک عکس از اون قسمت یذارید که اصل بودنش برام ثایت بشه و خودم با قیمت خوب ازتون بردارم ...به هر حال امیدوارم خوب بفروشید

دوست عزيز فكر نمي كنيد كار درستي نبود جوي رو ك درست كرديد؟ و من اصلا نگفتم ك مدل من با بقيه متفاوته

من عرض كردم خدمتتون يه عكس از مدلي ك من گذاشتم بزاريد از نوع اصلش ك با گفته هاي شما همخوني داشته باشه, ولي شما فقط عكس از بقيه مدل ها گذاشتيد.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
دوست عزيز فكر نمي كنيد كار درستي نبود جوي رو ك درست كرديد؟ و من اصلا نگفتم ك مدل من با بقيه متفاوته

من عرض كردم خدمتتون يه عكس از مدلي ك من گذاشتم بزاريد از نوع اصلش ك با گفته هاي شما همخوني داشته باشه, ولي شما فقط عكس از بقيه مدل ها گذاشتيد.

این هم عکس مدل عبنک شما یعنی T8200586

taf5s.jpg

البته فکرم نمیکنم دیگه نیازی به اون سریال باشه رنگ و شکل پیچهای دسته و فاصله متفاوت اولین پبچ تا .....125 در مدل اصلی و مدل شما همه چیز رو روشن میکنه(البته من قصد درست کردن جو خاصی رو نداشتم فقط خواستم از جنسی که میخوام بخرم مطمعن بشم)

E3cBi.jpg

OnCeR.jpg

بازم خدا رو شکر بچه های ایران زمین خیلی باهوشند من تمام صفحات این تاپیک رو خوندم به نظر من این عینک های کوپی هستش و فروشنده هم اینو میدونه ولی می خواد کاربر رو گمراه کنه. امیدوارم خدا از سر تقصیرات ما بگذره.

دوست عزیز در عینکهای high copy شکل و رنگ پبچها و بقیه اجزا 90 تا 100 درصد شبیه مدل اصلیه و فقط فرق جزئی در نوشته ها و اعداد هک شدس که در پست اول این ضفحه بهش اشاره کردم

Last edited:

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزيز با تمام احترامي ك براتون قائل هستم مطمئنا مي تونم بگم ك فقط قصد تخريب جو رو داريد, شما ب يقين و با اطمينان ميايد شرايطي رو ميگيد

كه عينك اصل و فيك قابل تشخيص هست مثال زديد و تاكيد كرديد ك تمام عينك هاي اصل كارتير اين مشخصات رو دارند:

این سریال 4 رقمی در تمام مدل های cartier در قسمت nose bridge هک شده که مشخص کننده ابعاد لنز هستش و کاملا با اون سریال دسته که مدل عینک رو مشخص میکنه فرق داره

LgHIO.jpg

اما وقتي بنده در خواست كردم ك عكسي از مدل عينك بنده بزاريد ك با گفته هاي شما همخوني داشته باشه :

جواب شما :

البته فکرم نمیکنم دیگه نیازی به اون سریال باشه رنگ و شکل پیچهای دسته و فاصله متفاوت اولین پبچ تا .....125 در مدل اصلی و مدل شما همه چیز رو روشن میکنه

شما نه تنها عكسي از قسمت گفته شده قرار نداديد

بلكه ب شيوه ايي فوق العاده بحث رو عوض كرديد و بحث دسته عينك رو جايگزين كرديد؟ بحثي ك قبلا توسط دوستي ديگه در همين تاپيك مطرح شده بود

و مشخص شد ك همچين چيزي نيست!

ب نظر من شما اگه قصد خريد جنسي رو داريد نسبت ب ميزان پولي ك داريد خريد كنيد, نه بيشتر از موجوديتون ك مجبور باشيد براي ب دست آوردنش دست ب هر كاري بزنيد.

ب عنوان برادر كوچيكترتون درخواست مي كنم كه كمي فكر كنيد ب حرف ها و كارهاتون من چيزي ب دل نگرفتم جوون هستيد و خام و درگير خواسته ها و هواي نفستون.

من ديگه پاسخ شما رو نخواهم داد و مطمئنا دوستان بسيار باهوش هستند ك خودشون تصميم بگيرن و قضاوت رو به عهده خود اين عزيزان ميزارم.

موفق باشيد

Last edited:

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
دوست عزيز با تمام احترامي ك براتون قائل هستم مطمئنا مي تونم بگم ك فقط قصد تخريب جو رو داريد, شما ب يقين و با اطمينان ميايد شرايطي رو ميگيد

كه عينك اصل و فيك قابل تشخيص هست مثال زديد و تاكيد كرديد ك تمام عينك هاي اصل كارتير اين مشخصات رو دارند:

اما وقتي بنده در خواست كردم ك عكسي از مدل عينك بنده بزاريد ك با گفته هاي شما همخوني داشته باشه :

جواب شما :

شما نه تنها عكسي از قسمت گفته شده قرار نداديد

بلكه ب شيوه ايي فوق العاده بحث رو عوض كرديد و بحث دسته عينك رو جايگزين كرديد؟ بحثي ك قبلا توسط دوستي ديگه در همين تاپيك مطرح شده بود

و مشخص شد ك همچين چيزي نيست!

ب نظر من شما اگه قصد خريد جنسي رو داريد نسبت ب ميزان پولي ك داريد خريد كنيد, نه بيشتر از موجوديتون ك مجبور باشيد براي ب دست آوردنش دست ب هر كاري بزنيد.

ب عنوان برادر كوچيكترتون درخواست مي كنم كه كمي فكر كنيد ب حرف ها و كارهاتون من چيزي ب دل نگرفتم جوون هستيد و خام و درگير خواسته ها و هواي نفستون.

من ديگه پاسخ شما رو نخواهم داد و مطمئنا دوستان بسيار باهوش هستند ك خودشون تصميم بگيرن و قضاوت رو به عهده خود اين عزيزان ميزارم.

موفق باشيد

من فقط گفتم آقا این مشخصه اصل بودنه و ازتون خواستم عکس بذارید اون وقت این تخرب جو میشه؟ حالا خوب بود چشم بسته عینک رو ازتون میخریدم و بعد کلامون میرفت تو هم؟

اگر شما از اصل بودن جنس خودتون اطمینان داشتید در همون پست اولم که ازتون خواستم از قسمت nose bridge عکس بذارید عکس میذاشتید و دیگه ادامه دار نمیشد

در مورد عکس هم که همون مدل شما رو گذاشتم فقط چون باچرمش عکس گرفته شده سربالش معلوم نیست که اصلا هم مهم نیست تا وقتی 2 پیچ چهارسو روی دسته عینک شماخودنمایی میکنه... البته اگر به شما باشه مبگی دسته عینک من با یقیه فرق میکنه :lol:

مگه شوخیه؟ عینک 500 600 دلاری اصل از آب و آتش گذشته رو گذاشتید برای فروش بعد از خریدار میخواید از سریال لنز عکس بذاره؟جالبه واقعا

موفق یاشید

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون از دوستاني ك پخ دادن
giggle1-smiley.gif

بهتره همينجا مطرح كنيد دوستان صحبت ها رو ك آپي هم محاسبه بشه و بي نهايت ممنون از لطفي ك داريد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا