برگزیده های پرشین تولز

فروش محدود برچسب ضر ضربه بوف اورجینال(NOTE2.NOTE3.S3.ONE..S4)

roozbeh saeedi

Registered User
لایک‌ها
46
خب خودش ضد ضربه هست دیگه .
روی جلدش نوشته : مقاوم در برابر خط و خش ، مقاوم در برابر ضربه ، مقاوم در برابر stretch ( معنیش رو نمیدونم:دی) ، نوشته حباب هم زیرش نمیگیره و آزاد میشه .
stretch یعنی ضربه

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329

tapesh77

Registered User
لایک‌ها
425

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
خوب یه توضیحی راجع به این برچسب ها بدم
تمام بوف هایی که تهیه میشن از نمایندگی دبی هست.بهترین کیفیت و بالاترین قیمت از اونجا خریداری میشه
این سری هم تعداد زیادی دریافت شد.نوت3 همونطور که میبینید بسته بندیش متفاوت هست که موضوع اطلاع داده شد
خوده بوف تایید کرد که کیفیت و متریال به کار رفته در جاینت همون بوف هست و هیچ فرقی با هم ندارن.الانم ثابت میکنم چرا.
جناب هیولا.من در پیام خصوصی به شما توضیح کامل دادم ولی متاسفانه مثل اینکه هدف دیگه ای رو دنبال میکنید و من از این مساله خوشحال نیستم
هر برچسبی که به شما هر قیمتی 100 تومن 50 تومن 20 تومن 10 تومن داده شد و کیفیت و محتویات داخل پک غیر از این بود بنده تا یک سال بوف شما رو تامین میکنم
ولی اگر نبود شما حق نداری بیای توی این انجمن و درباره چیزی اظهار نظر کنی.مرد حسابی میفهمی چی داری میگی الان؟میدونی من چندتا از اینا فروختم؟
بله بنده آمارشو دارم اینجا تا 80 تومن هم میفروشن.شما مثل اینکه دوست دارید جنس رو با این قیمت بفروشن بهت
نکته بعدی.این برچسبا حباب نمیفته زیرش مثل برچسب ساده ها.فقط باید حواستون باشه پرز و اینا نره زیرش.
واقعا هم ضد ضربست همونطور که به چند تا از دوستان هم توضیح دادم آیفون دوست خودم رو نجات داد وگرنه الا باید دنبال ال سیدیش میگشت

sam fisher711

Registered User
لایک‌ها
40
تمام بوف هایی که تهیه میشن از نمایندگی دبی هست.بهترین کیفیت و بالاترین قیمت از اونجا خریداری میشه
این سری هم تعداد زیادی دریافت شد.نوت3 همونطور که میبینید بسته بندیش متفاوت هست که موضوع اطلاع داده شد
خوده بوف تایید کرد که کیفیت و متریال به کار رفته در جاینت همون بوف هست و هیچ فرقی با هم ندارن.الانم ثابت میکنم چرا.
جناب هیولا.من در پیام خصوصی به شما توضیح کامل دادم ولی متاسفانه مثل اینکه هدف دیگه ای رو دنبال میکنید و من از این مساله خوشحال نیستم
هر برچسبی که به شما هر قیمتی 100 تومن 50 تومن 20 تومن 10 تومن داده شد و کیفیت و محتویات داخل پک غیر از این بود بنده تا یک سال بوف شما رو تامین میکنم
ولی اگر نبود شما حق نداری بیای توی این انجمن و درباره چیزی اظهار نظر کنی.مرد حسابی میفهمی چی داری میگی الان؟میدونی من چندتا از اینا فروختم؟
بله بنده آمارشو دارم اینجا تا 80 تومن هم میفروشن.شما مثل اینکه دوست دارید جنس رو با این قیمت بفروشن بهت
نکته بعدی.این برچسبا حباب نمیفته زیرش مثل برچسب ساده ها.فقط باید حواستون باشه پرز و اینا نره زیرش.
واقعا هم ضد ضربست همونطور که به چند تا از دوستان هم توضیح دادم آیفون دوست خودم رو نجات داد وگرنه الا باید دنبال ال سیدیش میگشت

اقا شرمنده یه سوال من توی سایت خود محصول هرچی گشتم ..واسه ی htc one نداشت .. یعنی اصلا واسه این گوشی تولید نکرده .. میشه یه راهنمایی کنید ..؟؟

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
یک نکته دیگه که به عقل و شعور مشتری من توهین کردی جلوی همه
آقای اطلاعات این برچسب از اون پلاستیک 5 تومنیا نیست که دره مغازه بهتون میدن که البته مطمینم شما تا 500 تومن هم گیر میاری
این برچسب اگر تا حالا دیده باشی دارای یک ضخامت خاصی هست که همه متوجهش میشن
این برچسبا به خاطر استفاده از تکنوبوژی نانو معروف هستن نه به خاطر اینکه پلاستیکی هستن

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
اخوی نفرمودید برای لومیا 920 موجود دارید یا خیر ... ؟
مرسی

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان و خریداران عزیز
لطفا اگر سوالی دارید داخل پیام خصوصی بپرسید بنده مثل همیشه تمام و کمال پاسخگو خواهم بود.
به خاطر اتفاقی که اخیرا افتاده ولینکش در امضام هست فعلا تمایل ندارم جواب هرکسی رو بدم

اینم عکسشو گذاشتم که سندیت حرفم باشه.شما میبینید که به جای حرف بوف فقط مارک جدید نشسته

فایل های ضمیمه

• IMG_1049.JPG
    IMG_1049.JPG
    317.4 KB · نمایش ها: 47
  • IMG_1050.JPG
    IMG_1050.JPG
    292 KB · نمایش ها: 47
  • IMG_1051.JPG
    IMG_1051.JPG
    326.3 KB · نمایش ها: 48

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
چرا بوف شده جنیت؟ بوف رو بیشتر دوست می داشتیم:D

S.TALESHI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

یک نکته دیگه که به عقل و شعور مشتری من توهین کردی جلوی همه
آقای اطلاعات این برچسب از اون پلاستیک 5 تومنیا نیست که دره مغازه بهتون میدن که البته مطمینم شما تا 500 تومن هم گیر میاری
این برچسب اگر تا حالا دیده باشی دارای یک ضخامت خاصی هست که همه متوجهش میشن
این برچسبا به خاطر استفاده از تکنوبوژی نانو معروف هستن نه به خاطر اینکه پلاستیکی هستن

به زودی معلوم میشه که بوفت اصلی هست یا نه
مثل همون مموری که بهم فروختی
بزار فعلا اون تاپیک رو تمومش کنم در مورد بوف زیاد تحقیق کردم ببینم بوف تو اصلی هست یا نه
همین بوف با همین لوازم داخلش اینجا تو اهواز دارن 15میفروشن!!!
منم مثل خیلی از دوستان عاشق زاگ بودم که بعد از اینکه ایران دلیور با قیمت بالا میاورد در مورد این محافظ ضدضربه تحقیق کردم به زودی نشون میدم که جنس تو اصلی هست یا بنجل!!!

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان عزیز پی تی لطفا قبل از قضاوت این تاپیک رو بخونن تا متجه بشن هدف آقایون چی هست
متاسفانه به موبایلستان اکتفا نکردن و اینجا هم قصد تخریب دارن.تنها چیزی که در نظر نگرفتن اینه که اینجا مدیران دیگه قضاوت نمیکنن آقای دکتر فعلا نیستنشون
الان افکار بچه هایی که اینجا خرید و فروش میکنن راجع به شما قضاوت میکنن

***********نیازمند یک مشاوره و قضاوت بیطرفانه************

hayoola

Registered User
لایک‌ها
61
دوستان عزیز پی تی لطفا قبل از قضاوت این تاپیک رو بخونن تا متجه بشن هدف آقایون چی هست
متاسفانه به موبایلستان اکتفا نکردن و اینجا هم قصد تخریب دارن.تنها چیزی که در نظر نگرفتن اینه که اینجا مدیران دیگه قضاوت نمیکنن آقای دکتر فعلا نیستنشون
الان افکار بچه هایی که اینجا خرید و فروش میکنن راجع به شما قضاوت میکنن

***********نیازمند یک مشاوره و قضاوت بیطرفانه************

داداش بی خیال بابا هدف چیه؟ با یکی دیگه دشمنی داری به ما تهمت نزن من همه پستامو تو این تاپیک حذف می کنم تا بهت ثابت بشه هدفی ندارم

اصن به من چه چی گذاشتی برا فروش من می خواستم بخرم که با این رفتارت کلا پشیمون شدم

موفق باشی

S.TALESHI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش بی خیال بابا هدف چیه؟ با یکی دیگه دشمنی داری به ما تهمت نزن من همه پستامو تو این تاپیک حذف می کنم تا بهت ثابت بشه هدفی ندارم

اصن به من چه چی گذاشتی برا فروش من می خواستم بخرم که با این رفتارت کلا پشیمون شدم

موفق باشی

من نمیدونم ایشون دچار چه مریضی هست که هرکی بهش گیر میده در مورد جنساش ربطش میده به اون دوستاش که نمیدونم چه به سرش اوردن
همینکه بدون اطلاع دادن به من رفته برا خودش تاپیک زده نشون میده که خیلی کارش درسته!!!
خداروشکر که بچه هایی از موبایلستان اینجا هستند که نشونم بدن!!
جالب اینجاس که خودش نوشته خودشم زده به بیگناهی که من ادم خوبی هستم!!
دوست دارید نشون بدم که بوفش تقبلی هس؟
خیلی سادس خیلی خیلی هم بوف رو تو نت سرچ کنید همین برند دوم تقبلیش!!!
نیاز بود دوستان بگید که بزارم

--------------------------------------------------------------------------------------
بازم میگم به دلایلی که در همون تاپیک نوشتم تو تاپیکش اومدم نوشتم
ببین منو بچسبون به اون دوستات که ....کردن من هیچ ربطی به اونها ندارم اگه دچار توهم هستی لطفا به پزشک مراجعه کنید
البته مطمئنم که میگی بهت توهین کردم اما همه ماها به دکتر روانشناس احتیاج داریم

Last edited:

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331

موفق باشی

آقا من که تو پستای قبلی به شما توضیح کامل دادم.شما یا قبول میکنید بنده تمام کمال در اختیار شما هستم غیر از اون تو پ.خ هر ابهامی داشتی من برات توضیح میدم
شما اگر خریداری تا اینجا ابهامات براتون باید برطرف شده باشه درسته؟
شما کیفیت بالاتر از جنس من بیار حرف شمارو قبول میکنم
ارزون میدیم میگین جنس بنجله.گرون میدیم یه حرف دیگه.تا اینجا هم هیچگونه مشکلی نداشتم
نه شما حذف نکن پستهاتون رو چون جواب کاملتون رو گرفتین

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
من نمیدونم ایشون دچار چه مریضی هست که هرکی بهش گیر میده در مورد جنساش ربطش میده به اون دوستاش که نمیدونم چه به سرش اوردن
همینکه بدون اطلاع دادن به من رفته برا خودش تاپیک زده نشون میده که خیلی کارش درسته!!!
خداروشکر که بچه هایی از موبایلستان اینجا هستند که نشونم بدن!!
جالب اینجاس که خودش نوشته خودشم زده به بیگناهی که من ادم خوبی هستم!!
دوست دارید نشون بدم که بوفش تقبلی هس؟
خیلی سادس خیلی خیلی هم بوف رو تو نت سرچ کنید همین برند دوم تقبلیش!!!
نیاز بود دوستان بگید که بزارم

--------------------------------------------------------------------------------------
بازم میگم به دلایلی که در همون تاپیک نوشتم تو تاپیکش اومدم نوشتم
ببین منو بچسبون به اون دوستات که ....کردن من هیچ ربطی به اونها ندارم اگه دچار توهم هستی لطفا به پزشک مراجعه کنید
البته مطمئنم که میگی بهت توهین کردم اما همه ماها به دکتر روانشناس احتیاج داریم

شما فعلا برو به ابهاماتی که راجع بهتون پیش اومده جواب بده نمیخواد کاسه داغ تر از آش بشی
به همون بچه های موبایلستان بگو بیان اینجا ببینم حرف حسابشون چیه
نیاز هست بذارید
اونجا هم ازتون مدرک خواستم
این باره چندمت هست که این واژه رو تو دهنت مزه میکنی
حتی اگه ویرایش هم بکنی قابل برگشت و استناد هست.حالا بتازون
هرچی با احترام جوابتو میدم مثل اینکه تو مغزت نمیره

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
فقط تا شنبه قیمت تمام مدل ها فقط 20 تومن
هزینه ارسال 4 تومن