برگزیده های پرشین تولز

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
با سلام
اینو من نصب و استفاده کردم خیلی روان و خوب بود
اینی که گفتی برای 1 کامپیوتر است
پیشنهاد های شما برای
من در خانه 1 لپ تاپ هم دارم
1 کامپیوتر هم در مغازه
پس شد 2 عدد دسکتاپ و یک لپ تاپ ( یکی از دسکتاپ ها در مغازه و از شرکت دیگه ای اینترنت گرفتم براش برای مسائل آی پی و .... یادآوری کردم)
1-برای این 3 تا کاسپر ارزان چی پیشنهاد میکنی؟
2- یک عدد لپ تاپ و یک عدد پی سی یک کاربر داره یعنی مال خودم چی پیشنهاد میکنی؟
3 - دو عدد پی سی با دوکاربر مختلف چی پیشنهاد میکنی؟

کاسپر باشند همگی

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام
اینو من نصب و استفاده کردم خیلی روان و خوب بود
اینی که گفتی برای 1 کامپیوتر است
پیشنهاد های شما برای
من در خانه 1 لپ تاپ هم دارم
1 کامپیوتر هم در مغازه
پس شد 2 عدد دسکتاپ و یک لپ تاپ ( یکی از دسکتاپ ها در مغازه و از شرکت دیگه ای اینترنت گرفتم براش برای مسائل آی پی و .... یادآوری کردم)
1-برای این 3 تا کاسپر ارزان چی پیشنهاد میکنی؟
2- یک عدد لپ تاپ و یک عدد پی سی یک کاربر داره یعنی مال خودم چی پیشنهاد میکنی؟
3 - دو عدد پی سی با دوکاربر مختلف چی پیشنهاد میکنی؟

کاسپر باشند همگی

1-در صورتیکه هر 3 دستگاه دارای سیستم عامل ویندور میباشند می توانید محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 3 کاربره از پلان B را تهیه فرمایید.
Kaspersky Internet Security 2016 (B3 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 65000 تومان
2- اگر هر دو دستگاه دارای سیستم عامل ویندوز میباشند محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2 کاربره بشما پیشنهاد می شود.

پاسخ سؤال سوم شما بستگی به هر دو کاربر دارد در صورتیکه کاربر اول شما بوده و کاربر دوم نیز مورد اعتمادتان است می توانید یک لایسنس محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2 کاربره تهیه کنید در غیر اینصورت توصیه می شود 2 عدد لایسنس محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی تک کاربره برای هر کاربر خریداری فرمایید.

مؤفق باشید

Last edited:

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
برای چه تعداد مورد نظرتون هست؟؟..
سلام
در صورتیکه محصولی مورد نیاز شما میباشد نام محصول بهمراه تعداد مورد نظر خود را اعلام فرمایید تا قیمت نهایی برای شما ارسال گردد.

مؤفق باشید

edward71

Registered User
لایک‌ها
63
سلام وقت بخیر
یک عدد لایسنس Nod32 Smart Security و یک عدد لایسنس همین محصول رو برای آندروید میخواستم، لطفا هزینه و شرایط خرید رو بفرمایید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام وقت بخیر
یک عدد لایسنس Nod32 Smart Security و یک عدد لایسنس همین محصول رو برای آندروید میخواستم، لطفا هزینه و شرایط خرید رو بفرمایید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
سلام
ارسال شد.

مؤفق باشید

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
با سلام
برای اندروید چه آنتی ویروسی پیشنهاد میدهید؟
آیا مال همین دو شرکت موجود است؟
باتشکر

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام
برای اندروید چه آنتی ویروسی پیشنهاد میدهید؟
آیا مال همین دو شرکت موجود است؟
باتشکر
سلام
دو محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید و محصول ایست موبایل سکیوریتی برای اندروید موجود میباشد. پیشنهاد ما بشما محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای آندروید میباشد. اما شما می توانید بصورت تریال آخرین نسخه هر دو محصول را روی اسمارت فون خود نصب و آزمایش فرمایید و در نتیجه با انتخاب خود یکی از دو محصول مذکور را تهیه فرمایید.

برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای آندروید بروی این قسمت کلیک کنید.
برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی ایست موبایل سکیوریتی برای آندروید بروی این قسمت کلیک کنید.

مؤفق باشید

Last edited:

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
در مورد پلان b

لایسنسها تنها در طی 24 ساعت پس از ارسال ما به کاربر بمدت 340 الی 365 روز اعتبار گارانتی میشوند و در صورت عدم استفاده پس از زمان مذکور به تدریج شاهد کاهش اعتبار زمانی لایسنس خواهید بود.
=================
اگه من یه 3 کاربره بگیرم 2 تاشو فعال کنم یکیشو بذارم مثلا یه ماه بعد فعال کنم مشکلی پیش نمیاد

اگر کامپیوتر من در حین استفاده از آنتی ویروسی که از شما تهیه کرده ام خراب شود میتوانم همان لایسنس خریداری شده را روی کامپیوتر جدیدم استفاده کنم؟ خیر، این موضوع در محصولات پلان B غیر ممکن بوده و در صورت فعال کردن لایسنس آنتی ویروس بر روی دستگاه جدید، جواز محصول شما بعد از گذشت چند روز بسته خواهد شد.

==========================
اگه ویندوز عوض کنم چی میشه دوباره میشه فعالش کرد

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
در مورد پلان b

لایسنسها تنها در طی 24 ساعت پس از ارسال ما به کاربر بمدت 340 الی 365 روز اعتبار گارانتی میشوند و در صورت عدم استفاده پس از زمان مذکور به تدریج شاهد کاهش اعتبار زمانی لایسنس خواهید بود.
=================
1- اگه من یه 3 کاربره بگیرم 2 تاشو فعال کنم یکیشو بذارم مثلا یه ماه بعد فعال کنم مشکلی پیش نمیاد

اگر کامپیوتر من در حین استفاده از آنتی ویروسی که از شما تهیه کرده ام خراب شود میتوانم همان لایسنس خریداری شده را روی کامپیوتر جدیدم استفاده کنم؟ خیر، این موضوع در محصولات پلان B غیر ممکن بوده و در صورت فعال کردن لایسنس آنتی ویروس بر روی دستگاه جدید، جواز محصول شما بعد از گذشت چند روز بسته خواهد شد.
==========================
2- اگه ویندوز عوض کنم چی میشه دوباره میشه فعالش کرد
سلام
1- خیر، مشکلی نخواهد داشت. امکان فعال سازی لایسنس برای کاربر سوم در زمان دیگر وجود دارد اما توجه داشته باشید درصورتیکه شما یک لایسنس برای 3 کامپیوتر خریداری کرده باشید روزهای باقی مانده لایسنس برای هر 3 سیستم براساس فعال نمودن سریال روی اولین کامپیوتر خواهد بود.
2- بله، مشکلی ندارد. امکان تعویض ویندوز و فعال سازی مجدد لایسنس آنتی ویروس میسر میباشد.

مؤفق باشید

falang

Registered User
لایک‌ها
382
خواستم یه تشکری کنم لاسنس خربداری شده با موفقت اکتیو و به راحتی آپدیت میشود دست شما درد نکنه

markus

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
Kaspersky Pure 3.0 (A13 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 95000 تومان
موجود هست؟

Behrouz50Amir

Registered User
لایک‌ها
31
سلام
Kaspersky Internet Security 2016 (A1 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 45000 تومان
لطفا شرایط و... رو بفرستید

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
دو سوال

محصولات پلان A
-قابل ثبت در سایت سازنده محصول،

ایا محصولات پلان b هم این قابلیت را دارند

سوال دوم
Kaspersky Internet Security 2016 (B4 بصورت اوریجینال برای 4 کامپیوتر (همان 3 کاربر + 1 کاربر مجاز) بمدت 1 سال 89000 تومان
منطور از یک کاربر مجاز چیست
ایا میشود این محصول را برای 4 دستگاه pc و لب تاب استفاده کرد

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
دو سوال

محصولات پلان A
-قابل ثبت در سایت سازنده محصول،

ایا محصولات پلان b هم این قابلیت را دارند

سوال دوم
Kaspersky Internet Security 2016 (B4 بصورت اوریجینال برای 4 کامپیوتر (همان 3 کاربر + 1 کاربر مجاز) بمدت 1 سال 89000 تومان
منطور از یک کاربر مجاز چیست
ایا میشود این محصول را برای 4 دستگاه pc و لب تاب استفاده کرد
سلام
بصورت کلی محصولات پلان B غیر قابل ثبت در سایت سازنده آنتی ویروس میباشند با این حال برخی از محصولات پلان بی همچنان امکان رجیستر و ثبت لایسنس را در سایت دارا میباشند. همچنین محصول مورد نظر شما نیز امکان ثبت در سایت کسپرسکی را دارد.
بله، مجموعاً برای 4 دستگاه قابل استفاده میباشد.

مؤفق باشید

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
Bitdefender Total Security 2016 (A38 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 6 ماه 16000 تومان
اگر موجوده روش خرید را پ.خ کنید

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
Bitdefender Total Security 2016 (A38 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 6 ماه 16000 تومان
اگر موجوده روش خرید را پ.خ کنید
سلام
خیر، موجود نمیباشد. اما محصول بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی بصورت 6 ماهه موجود است.
Bitdefender Internet Security 2016 (A49 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 6 ماه 13000 تومان

مؤفق باشید

بالا