برگزیده های پرشین تولز

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
Kaspersky Internet Security 2016 (A3 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 91000 تومان
سلام علیکم
شرایط رو بفرستید

Adawoh

Registered User
لایک‌ها
9
با سلام
اینو من نصب و استفاده کردم خیلی روان و خوب بود
اینی که گفتی برای 1 کامپیوتر است
پیشنهاد های شما برای
من در خانه 1 لپ تاپ هم دارم
1 کامپیوتر هم در مغازه
پس شد 2 عدد دسکتاپ و یک لپ تاپ ( یکی از دسکتاپ ها در مغازه و از شرکت دیگه ای اینترنت گرفتم براش برای مسائل آی پی و .... یادآوری کردم)
1-برای این 3 تا کاسپر ارزان چی پیشنهاد میکنی؟
2- یک عدد لپ تاپ و یک عدد پی سی یک کاربر داره یعنی مال خودم چی پیشنهاد میکنی؟
3 - دو عدد پی سی با دوکاربر مختلف چی پیشنهاد میکنی؟

کاسپر باشند همگی

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام
اینو من نصب و استفاده کردم خیلی روان و خوب بود
اینی که گفتی برای 1 کامپیوتر است
پیشنهاد های شما برای
من در خانه 1 لپ تاپ هم دارم
1 کامپیوتر هم در مغازه
پس شد 2 عدد دسکتاپ و یک لپ تاپ ( یکی از دسکتاپ ها در مغازه و از شرکت دیگه ای اینترنت گرفتم براش برای مسائل آی پی و .... یادآوری کردم)
1-برای این 3 تا کاسپر ارزان چی پیشنهاد میکنی؟
2- یک عدد لپ تاپ و یک عدد پی سی یک کاربر داره یعنی مال خودم چی پیشنهاد میکنی؟
3 - دو عدد پی سی با دوکاربر مختلف چی پیشنهاد میکنی؟

کاسپر باشند همگی
سلام
1-در صورتیکه هر 3 دستگاه دارای سیستم عامل ویندور میباشند می توانید محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 3 کاربره از پلان B را تهیه فرمایید.
Kaspersky Internet Security 2016 (B3 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 65000 تومان
2- اگر هر دو دستگاه دارای سیستم عامل ویندوز میباشند محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2 کاربره بشما پیشنهاد می شود.

پاسخ سؤال سوم شما بستگی به هر دو کاربر دارد در صورتیکه کاربر اول شما بوده و کاربر دوم نیز مورد اعتمادتان است می توانید یک لایسنس محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2 کاربره تهیه کنید در غیر اینصورت توصیه می شود برای هر کاربر یک عدد لایسنس مجزای کسپرسکی اینترنت سکیوریتی تک کاربره خریداری فرمایید.

مؤفق باشید

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
سلام
آقا لینک دانلود نات 32 امکانش هست از خود شرکتش بدی دانلود و نصب کنیم ( برای تست روی یک لپ تاپ میخوام اوکی شد بهم کدشو بدی)

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
آقا لینک دانلود نات 32 امکانش هست از خود شرکتش بدی دانلود و نصب کنیم ( برای تست روی یک لپ تاپ میخوام اوکی شد بهم کدشو بدی)
سلام
لینک های قرار گرفته شده مستقیما از سایت eset.com میباشند.
برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی ایست اسمارت سکیوریتی 9 بروی این قسمت کلیک کنید. (32 بیتی)
برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی ایست اسمارت سکیوریتی 9 بروی این قسمت کلیک کنید. (64 بیتی)

برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی ایست نود 32 آنتی ویروس 9 بروی این قسمت کلیک کنید. (32 بیتی)
برای دریافت آخرین نسخه فایل نصبی ایست نود 32 آنتی ویروس 9 بروی این قسمت کلیک کنید. (64 بیتی)

مؤفق باشید

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
سلام برای تبلت هم همین ورژن موبایل نصب میشه؟ من قبلا نسخه فری روی موبایل نصب کرده بودم که بعدش خریدم ازتون اینبار هم روی تبلت نصب کردم ببینم جواب میده یا نه دیگه مدت 30 روز مجانی نداد راهی نداره من تست کنم ؟ برای نصب باید یک حساب جدای گوگل داشته باشم روی اندروید

Last edited:

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام برای تبلت هم همین ورژن موبایل نصب میشه؟ من قبلا نسخه فری روی موبایل نصب کرده بودم که بعدش خریدم ازتون اینبار هم روی تبلت نصب کردم ببینم جواب میده یا نه دیگه مدت 30 روز مجانی نداد راهی نداره من تست کنم ؟ برای نصب باید یک حساب جدای گوگل داشته باشم روی اندروید
سلام
بله، محصول مربوطه روی دستگاه های با سیستم عامل اندروید قابل استفاده میباشد. بعد از نصب نرم افزار آنتی ویروس این اجازه بشما داده خواهد شد تا بصورت 30 روز آزمایشی از محصول استفاده فرمایید. توجه داشته باشید کاربر فقط یک مرتبه امکان استفاده از نسخه آزمایشی را خواهد داشت در صورتیکه نرم افزار قبلا روی دستگاه اندرویدی شما نصب شده باشد بار دیگر امکان استفاده نسخه آزمایشی 30 روزه را نخواهید داشت. خیر، نیاز به حساب گوگل نمیباشد فقط زمان فعال سازی نسخه آزمایشی، نرم افزار آنتی ویروس یک ایمیل از کاربر درخواست می کند.

مؤفق باشید

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
سلام
بله، محصول مربوطه روی دستگاه های با سیستم عامل اندروید قابل استفاده میباشد. بعد از نصب نرم افزار آنتی ویروس این اجازه بشما داده خواهد شد تا بصورت 30 روز آزمایشی از محصول استفاده فرمایید. توجه داشته باشید کاربر فقط یک مرتبه امکان استفاده از نسخه آزمایشی را خواهد داشت در صورتیکه نرم افزار قبلا روی دستگاه اندرویدی شما نصب شده باشد بار دیگر امکان استفاده نسخه آزمایشی 30 روزه را نخواهید داشت. خیر، نیاز به حساب گوگل نمیباشد فقط زمان فعال سازی نسخه آزمایشی، نرم افزار آنتی ویروس یک ایمیل از کاربر درخواست می کند.

مؤفق باشید

من روی تبلت اصلا نصب نکردم بعد از نصب هم میگه مدت استفاده رایگان تمام شده من فکر کنم به خاطر همون یک حساب مشترگ گوگل است که موبایل و تبلت داره

mostafi

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوست عزیز

من کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 5 کاربره به مدت 2 سال میخوام که الآن تو سایت اصلی با تخفیف 30% زده که میشه حدود 190 تومان! شما میتونید تهیه کنید برام؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام دوست عزیز

من کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 5 کاربره به مدت 2 سال میخوام که الآن تو سایت اصلی با تخفیف 30% زده که میشه حدود 190 تومان! شما میتونید تهیه کنید برام؟
سلام
خیر، موجود نیست. محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 5 کاربره بمدت یک سال موجود میباشد.

مؤفق باشید

Last edited:

H_O_S_E_I_N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
چجوری میشه که یک لایسنس را سفارش داد ؟
و همچنین نحوه ی پرداخت را توضیح دهید.

Last edited:

sbbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا من اویرا دو کاربره میخوام اگ میشه بپین چجوری مبلغو واریز کنم

alinajafi_q

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
برای نورتون هنوز باید با کریو فعال سازی کرد یا تحریم ها رفع شد؟
قیمت ها درج شده درسته؟
برای 5 کامپیوتر میخوام 1 ساله؟
البته نسخه 2015 هست برای بنده که فکر نکنم فرقی داشته باشه درسته؟
ممنون
یاعلی

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
برای نورتون هنوز باید با کریو فعال سازی کرد یا تحریم ها رفع شد؟
قیمت ها درج شده درسته؟
برای 5 کامپیوتر میخوام 1 ساله؟
البته نسخه 2015 هست برای بنده که فکر نکنم فرقی داشته باشه درسته؟
ممنون
یاعلی
سلام
شرکت سیمانتک (نورتون) همچنان کشورمان ایران را در لیست کشورهایی تحریم شده باقی گذاشته است. جهت استفاده از محصولات نورتون میبایست یک پروکسی سرور روی شبکه تنظیم کرده تا از سوی آنتی ویروس مربوطه امکان شناسایی موقعیت کاربر وجود نداشته باشد. در صورتیکه از یک اکانت چیز پی ان برای فعال سازی و بروز رسانی محصولات شرکت نورتون استفاده فرمایید با مشکل مواجه خواهید شد چرا که به محض قطع اتصال اکانت از چیز پی ان آنتی ویروس موقعیت شما را شناسایی کرده و در نتیجه نرم افزار آنتی ویروس بصورت خودکار غیر فعال خواهد شد.
بله، قیمت محصولات قرار گرفته شده در پست اول تاپیک بروز و صحیح میباشند.
محصول نورتون اینترنت سکیوریتی 5 کاربره 2014 موجود میباشد.
خیر، روی نسخه 2015 قابل استفاده نبوده و فقط روی نسخه 2014 یا ما قبل از آن امکان استفاده وجود دارد.

مؤفق باشید

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
یک عدد لایسنس آنتی ویروس خریداری شد.
Kaspersky Internet Security 2016 (A1 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 45000 تومان

از پیگیری و سرعت عمل و برخورد خوبی که داشتند نهایت تشکر دارم

samsung man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام داداش میلاد.مبلغ 21 هرار تومن بابت کسپرسکای اندروید بحسابتون واریز شد.
4شماره آخر کارت 6368 بنام محمد حاجی پور.
Kaspersky Internet Security for Android (A30 بصورتاوریجینال برای 1 دستگاه بمدت 1 سال 21000 تومان

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام داداش میلاد.مبلغ 21 هرار تومن بابت کسپرسکای اندروید بحسابتون واریز شد.
4شماره آخر کارت 6368 بنام محمد حاجی پور.
Kaspersky Internet Security for Android (A30 بصورتاوریجینال برای 1 دستگاه بمدت 1 سال 21000 تومان
سلام
ارسال شد.

مؤفق باشید

بالا