برگزیده های پرشین تولز

فروش هدفون بیتس Mixr AAA + درحد اکبند زیر قیمت

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
سلام. یه دونه هدفون بیتس مدل میکسر دارم نویه نو هستش. هیچ مشکلی نداره و از طریق همین سایت از اقا آرمین خریدم. هدفون بسیار خوبی از لحاظ بلندی صدا با توجه به اینکه باطری نمیخوره هست .بلندی صدا و بیس عالی داره.. مدل استدیو صدای بلندی داره همینجور که اقا ارمین میگفت اما باطری میخوره و باید شارژ بشه باطریش, که خوب این مدل باطری نمیخوره و به نظرمن مزیت هست براش. همینجور که گفتم ها کپی نیست و AAA هستش... لای زرورق نگه داری شده قشنگ :دی البته عکس ها گویایه اک بودن هست !..
دلیل فروش هم پول لازمی هستش... :دی
راستی این هدفون به همراهی david guetta طراحی شده و این سری به اسم این بابائه . واسه دی جی ها مخصوصا خیلی خوبه کابل وسوکت MID هم فابریکی داره.... کلا من استایل این مدل هدفون بیتس رو از همه بیشتر دوس دارم. چون هم واسه دی جی ها و حرفه ای ها طراهی شده هم به درد کسایی که فقط موزیک گوش میدن و مردم عادی میخوره...
قیمت هم با توجه به اینکه نوش 450 هست من منهای 30 درصد میزارم 315 قیمت پایه رو ... قیمت منصفانه هست... چون نوی نو هست ! خرید تهران و کرج حضوری بقیه جاها بعد از دریافت وجه ارسال میشه....زیر پایه هم به هیچ عنوان قیمت ندید.

قیمت به 300 کاهش پیدا کرد به خاطر ارز. اگه دلار ارزونتر شه قیمت و کمتر هم میکنم.
**تعویض هم میکنم فقط با استدیو هر رنگی بود فقط AAA+ باشه...**

فایل های ضمیمه

• IMG-20130217-00020.jpg
    IMG-20130217-00020.jpg
    36.8 KB · نمایش ها: 573
  • IMG-20130217-00021.jpg
    IMG-20130217-00021.jpg
    35.6 KB · نمایش ها: 563
  • IMG-20130217-00022.jpg
    IMG-20130217-00022.jpg
    33.9 KB · نمایش ها: 563
  • IMG-20130217-00023.jpg
    IMG-20130217-00023.jpg
    32.3 KB · نمایش ها: 553
  • IMG-20130217-00024.jpg
    IMG-20130217-00024.jpg
    46.6 KB · نمایش ها: 556
  • IMG-20130217-00025.jpg
    IMG-20130217-00025.jpg
    41.8 KB · نمایش ها: 555
  • IMG-20130217-00026.jpg
    IMG-20130217-00026.jpg
    35.9 KB · نمایش ها: 556
Last edited:

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
.......................................................

....................................................................................

Last edited:

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
........................................................................................................................

boooogh

Registered User
لایک‌ها
66
آقا اورجینالش چنده که شما داری فیک رو این قیمت میدی؟
این زو هم در نظر بگیرید که AAA و +++++ اینا فقط برای بازاریابی هستند درجه 1 که همون اصله و درجه 2 که میشه فیک . همین درجه 2 هم به دو دسته تقسیم میشه های کپی و کپی
از نطر کیفیت و ساخت با هم متفاوت هستند اما نه به صورتی که با این AAAA ها بشه با اصل رقابت کنه .
خوب بفروشی

R@R#M@N

Registered User
لایک‌ها
2
من نمیدونم چنده ولی 200$ هم باشه اورجینالش حدود 700 800 وای میسته :)
کپیشم که 400 پایینتر نیس !
البته اگه این های کپی باشه قیمتش خوبه :)

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
این زو هم در نظر بگیرید که AAA و +++++ اینا فقط برای بازاریابی هستند درجه 1 که همون اصله و درجه 2 که میشه فیک . همین درجه 2 هم به دو دسته تقسیم میشه های کپی و کپی
از نطر کیفیت و ساخت با هم متفاوت هستند اما نه به صورتی که با این AAAA ها بشه با اصل رقابت کنه .
خوب بفروشی

با اجازه استارتر
اورجينالش الان ١٣٢٠ هست
درضمن اين طبقه بندي رو از كجا پيدا كردي شما ؟! :)
اين هدفون ها خصوصا اين برند حدود ١٠ تا درجه كيفيتي مختلف داره كه از c شروع ميشه تا AAA+
با قيمت هاي مختلف
از ٨٠ تومن تا ٥٠٠ تومن براي همين مدل ميكسر
درسته كه جديدا هر كي ميخواد هدفون بفروشه الكي ميگه AAA يا درجه ١ ولي AAA+ واقعي صداش فوق العاده نزديك به اورجينالشه

mehdi_Titan

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت عالیه
خوب بفروشی دادا گل

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
خوب بفروشی

قیمت ارجینال 249.99 دلار اینم لینک فروش توی سایت خود دکتر http://www.beatsbydre.com
اینم لینک سایت اقا ارمین که قیمتاشم خوبه خدایی : http://ariosystem.com/beats-mixr
خوب ببین از لحاظ فرقش با اورجینال. باید بگ دوستم از دبی خریده بود و توی تستی که انجام دادیم و خیلی از سبکای موزیک و گوش دادیم هیچ فرقی هم ندیدیم.. میدونم نمیتونم قانع کنمت پس سعی نمیکنم فقط در این حد میگم تنها فرقش با اورج این بود که اون جلوی صداهای بیرون رو تا 95 درصد شاید میگرفت اما این نه... ارمین میگه ووفرش با اورجینال یکی هست اینا که AAA هستن.. واقعا هم فکر کنم همینجور هستش...در ضمن این هدفون نوی نو هست میتونید بیاید ببینید حتی اگه قصدتون خرید نیست من هیچ مشکلی ندارم. ممنون از نظرت خلاصه

من نمیدونم چنده ولی 200$ هم باشه اورجینالش حدود 700 800 وای میسته :)
کپیشم که 400 پایینتر نیس !
البته اگه این های کپی باشه قیمتش خوبه :)

دست شما درد نکنه بابت نظرت. اورجینالش 249.99 هست توی سایت دکتر. این هم توی سایت اریو سیستم که برای اقا ارمین از بچه های همین فروم هست قیمتش 450 تمان هست. در ضمن AAA هست. های کپی از شکل جعبه و هدفون گرفته تا سیمش و همه بند و بساطش از لحاظ ظاهری هم با اورج و AAA فرق داره چه برسه به صداش.

با اجازه استارتر
اورجينالش الان ١٣٢٠ هست
درضمن اين طبقه بندي رو از كجا پيدا كردي شما ؟! :)
اين هدفون ها خصوصا اين برند حدود ١٠ تا درجه كيفيتي مختلف داره كه از c شروع ميشه تا AAA+
با قيمت هاي مختلف
از ٨٠ تومن تا ٥٠٠ تومن براي همين مدل ميكسر
درسته كه جديدا هر كي ميخواد هدفون بفروشه الكي ميگه AAA يا درجه ١ ولي AAA+ واقعي صداش فوق العاده نزديك به اورجينالشه

ممنونم از اقا ارمین گل بابت نظرش . ارمین جان دقیقا همین طوره که شما میگی نمیدونم چرا همه فکر میکنم های کپی و اورجینال یکیه ... AAA در واقع نزدیک ترین محصول به اورجینال و بهترین در بین کپی ها هست... :-؟؟

Harfe armin jan hame jore taeed mishe ama hichi orginalesh nis
صد در صد هیچی اورج نیست اما با این وضع دلار و با این حقوق ها و گرانی ها اگه محصولی باشه که تا این حد نزدیک باشه به اورجینال واقعا میتونه یه گزینه باشه...

قیمت عالیه
خوب بفروشی دادا گل

دمه شما گرم دادا

Last edited:

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
.......................................................................................

vahidabdi

Registered User
لایک‌ها
10
دوست عزیز 200 خریدارم اگه کمه آپ حساب کنید :cool:
موفق باشید

GRID

Registered User
لایک‌ها
93
دوستان منم یه PRO دارم سفید رنگ..کیفیت واقعا عالی دارن این AAA+ ها..
خدا رو چه دیدی...شاید فروختم..

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
دوست عزیز 200 خریدارم اگه کمه آپ حساب کنید :cool:
موفق باشید

ممنون بابت آپ .

دوستان منم یه PRO دارم سفید رنگ..کیفیت واقعا عالی دارن این AAA+ ها..
خدا رو چه دیدی...شاید فروختم..
واقعا عالی ان ... من با اورج تست کردم که میگم... اورج با این دلار خریدنش واقعا اشتباه هست....

hesam_sh_021

Registered User
لایک‌ها
5
اگر قصد تعویض با Pro Detox خریداری شده از آرمین جان رو داشتی بگو ;)

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
اگر قصد تعویض با Pro Detox خریداری شده از آرمین جان رو داشتی بگو ;)
والا اگه استدیو بودتعویض میکردم اما پرو و دیتاکس روتست کردم صداشون خیلی روی دیوایس های معمولی کم و ضعیفه... اما بازممنون بابت نظر

دوست عزیز تا 24 ساعت اینده لطفا عکس به همراه نام کاربری قرار بدید.

اقا من الان دارم میرم شمال هدفون دمه دستم نیس عکس بگیرم تاپیک رو نبندین اومدم عکس میگیرم میزارم. ممنون از شما

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
...................................................

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
................................................................................................

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
................................................................

بالا