برگزیده های پرشین تولز

فروش هدفون بیرداینامیک custom one pro plus

moonstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام وقت بخیر ,
این هدفون دست ساز و ساخت المان هست و کیفیت ساخت بسیار بالایی رو داره , با یه سرچ ساده میتونین از کیفیت بالای این مدل هدفون اطلاعات بیشتری کسب کنین. نکته جالب این هدفون سفارشی کردن هست, شما میتونین با 16 کاوری که داخل جعبه هست شکل هدفون رو به دلخواه تغییر بدین و میتونین با تهیه هدبند های متنوع , طراحی هدفون رو هم عوض کنین.
پیچ گوشتی شش ضلعی برای تعویض کاور ها, یه کابل ساده و یه کابل میکروفن دار با کنترل تک دکمه هم درون جعبه قرار داده شده.
در مورد صداش هم خیلی صدای با کیفیتی داره و با توجه به قابلیت تنظیم بیس , برای سبک های مختلف موزیک خیلی مناسبه و نشتی صدای به شدت پایینی داره.
و در اخر با توجه به امپدانس 16 اهمی این هدفون با اکثر گجت ها و پلیر ها میتونین به کیفیت واقعی این هدفون برسید.
این هدفون رو من به دلیل اینکه میخوام هدفون بالاتر و حرفه ای تری رو بخرم کلا 20 دقیقه هم استفاده نکردم و اونم فقط به خاطر تست سالم بودن انجام دادم. یک سال گارانتی شرکت پژوهش گستر رو داره و هدفون اکی هست. قیمت هم خود نمایندگی بیرداینامیک زده 760 تومن و دیگر جاها قیمت 740 تومن هست .
چون خیلی آک هست میتونم 585 تقدیم کنم. اگه 2-3 روز استفاده کرده بودم قیمت خیلی پایینتری میدادم
قصد معاوضه هم اصلا ندارم دوستای نازنینم.

Last edited:

moonstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
هدفونه واقعا آک هست و فقط 15-20 مین واسه تست باز شدوو حتی پلمپ سیماش هم باز نکردم. اگه به لینک زیر برین متوجه کیفیت بالای این هدفون میشین. قیمت هم توافقی و منطقی میدم .

http://iranheadphone.com/beyerdynamic-custome-one-plus

• Like
Reactions: a13

moonstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به علت فروش فوری بیشتر میتونم با خریدار کنار بیام ...

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
قيمت در پست اول قرار بدين

volvoa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام با ايفون 5 تعويض داري.

ng22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام , اگر هنوز هدفون رو دارین یه پی ام لطف کنین.
ممنون

بالا