برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه استندهای زیبا و شیک لپ تاپ

jok4u

Registered User
لایک‌ها
35
طرح هاي خيلي زيبايي به كار برديد بهتره بجز پي تي،محصولاتتون و جاهاي ديگه هم گسترش بديد
موفق باشي ;)

tsjaleb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
طرح هاي خيلي زيبايي به كار برديد بهتره بجز پي تي،محصولاتتون و جاهاي ديگه هم گسترش بديد
موفق باشي ;)

ممنون از شما . بله داریم برای پخش عمده در ایران و حتی صادرات به کشورهای همسایه روش کار می کنیم...

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
ساختش بسیار راحته
با اتو کد هر طرحی که بخواین رو طراحی میکنید بعد با برش لیزری طرح رو روی mdf میسازیم
یه وقتی واسه ماکتای معماری از این ایده استفاده میکردیم
این برش لیزری چیزه بسیار خوبیه میشه ازش ایده های خوبی گرفت

tsjaleb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
ساختش بسیار راحته
با اتو کد هر طرحی که بخواین رو طراحی میکنید بعد با برش لیزری طرح رو روی mdf میسازیم
یه وقتی واسه ماکتای معماری از این ایده استفاده میکردیم
این برش لیزری چیزه بسیار خوبیه میشه ازش ایده های خوبی گرفت

سلام.
البته این از نظر شما که بیرون کار هستید راحت هست. اما رسیدن به همین ایده و طرح که محصولی ارائه بشه که چندین ویژگی رو داشته باشه راحت نبود. یعنی در عین سبک بودن برای راحتی در حمل و نقل مقاوم و محکم باشه و همچنین کارایی لازم برای خنک کاری رو داشته باشه . من این استند رو با نمونه های مشابه مقایسه کردم . از لحاظ کارایی نه تنها چیزی کم نداشت بلکه در بسیاری موارد بهتر هم بود. بدون نیاز به فن که سر و صدا داشته باشه و از عمر باطری لپ تاپ به دلیل مصرف برقی که داره کم کنه و یا لرزش ریز حاصل از کارکرد فن که ممکنه باعث صدمات سخت افزاری در دراز مدت به لپ تاپ بشه. انتخاب جنس مناسب و ... همه این موارد مدت ها زمان برده تا به نتیجه مطلوب برسه.

با تشکر.

taha_tn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
اگه میشه من رنگ سفید شو خریدارم ..
میشه بگید هزینه ارسال پست به استان گلستان شهرستان گرگان
چقدر میشه ؟
این آیدی یاهو منه اگه هستید بیاید صحبت کنیم 100% خریدارم
se7en_star5

tsjaleb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
برای دوست عزیز salo ارسال شد...

tsjaleb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
برای دوست عزیز pc ارسال شد.

salo

Registered User
لایک‌ها
43
برای دوست عزیز salo ارسال شد...
بسته بنده رسید.ممنون.
در مجموع راضی هستم.هم سبک و هم مقاوم هم زیبا هم کارا.
خدارو شکر نزدیک ما هم هستید برای سفارشات بعدی!
بنده هر چی بخوام می تونید روش حک کنید دیگه؟ مثلاً کنار لوگو آدرس رو هم بنویسید.بعدش نمیشه نوشته ها رو به رنگ دیگه در آورد؟

Last edited by a moderator:

tsjaleb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
بسته بنده رسید.ممنون. برای بهتر شدن کارتون چند تا نکته ریز رو باید رعایت کنید که تو پیام خصوصی عرض میکنم.
در مجموع راضی هستم.هم سبک و هم مقاوم هم زیبا هم کارا.
خدارو شکر نزدیک ما هم هستید برای سفارشات بعدی!
بنده هر چی بخوام می تونید روش حک کنید دیگه؟ مثلاً کنار لوگو آدرس رو هم بنویسید.بعدش نمیشه نوشته ها رو به رنگ دیگه در آورد؟

ممنونم از حسن نظر شما. از نظر محتوای حکاکی هر موردی باشه قابل اجرا است. اما رنگ رو نمیشه چندان تغییر داد ...

mehrdad2090

Registered User
لایک‌ها
222

mehrdad2090

Registered User
لایک‌ها
222
خواهشا از تولید داخل حمایت کنیم و از این ها هر کس نیاز داره بخره اینقدر هم پول به این چی نی ها ندیم
بگذارید چرخ اقتصاد بچرخه:general601::general601::general601:

i-viber.ir

Registered User
لایک‌ها
29
با پلکسی نمیزنید؟ با پوب نمیتونم کنار بیام! سفید چیزی ندارید؟
بعد این همش سوارخ سوراخه!پایه های لپتاپ نمیوفته توی سوراخا؟

tsjaleb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
با پلکسی نمیزنید؟ با پوب نمیتونم کنار بیام! سفید چیزی ندارید؟
بعد این همش سوارخ سوراخه!پایه های لپتاپ نمیوفته توی سوراخا؟
سلام
پلکسی خیر ضمن اینکه گرون درمیاد پلکسی. جنس کارها mdf هست با روکش طرح چوب که ضد خش هست. سفید هم داریم.
پایه هم نمی افته توش و اگر هم یکیشون بیافته کمی موضعش رو تغییر بدید قرار میگیره و مشکلی نداره.

tsjaleb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
طرح ها در پست اول هستند. طرح مورد نظرتون رو باید در قالب فایل کورل یا dxf برام ارسال کنید تا ببینم. ضمنا سوراخ ها هم لازمه برای اینکه جریان هوای مناسب برای خنک کاری برقرار بشه. قیمت هم در پست اول ذکر شده...

از هر طرح خواستید با رنگ مورد نظر از طریق پیام خصوصی اطلاع دهید.

azad2013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
سلام داداش واسه حکاکی متن محدودیت دارین یا نه؟؟؟؟ یعنی تعداد کلمات و اندازه شون ؟؟؟؟

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
سلام.
البته این از نظر شما که بیرون کار هستید راحت هست. اما رسیدن به همین ایده و طرح که محصولی ارائه بشه که چندین ویژگی رو داشته باشه راحت نبود. یعنی در عین سبک بودن برای راحتی در حمل و نقل مقاوم و محکم باشه و همچنین کارایی لازم برای خنک کاری رو داشته باشه . من این استند رو با نمونه های مشابه مقایسه کردم . از لحاظ کارایی نه تنها چیزی کم نداشت بلکه در بسیاری موارد بهتر هم بود. بدون نیاز به فن که سر و صدا داشته باشه و از عمر باطری لپ تاپ به دلیل مصرف برقی که داره کم کنه و یا لرزش ریز حاصل از کارکرد فن که ممکنه باعث صدمات سخت افزاری در دراز مدت به لپ تاپ بشه. انتخاب جنس مناسب و ... همه این موارد مدت ها زمان برده تا به نتیجه مطلوب برسه.

با تشکر.
منم کارتون رو تایید کردم
باید ایده گرفت حتی میتونید جای فن روش پیاده کنید و فن بذارید و usb روش تعبیه کنید
برش لیزری یکی از کارهای فنی خوب به حساب میاد و همیشه ایده های خوبی رو میشه ازش گرفت
یکی دیگه از کارهایی که خیلی مثل برش لیزری باهاش حال کردم چاپ حرارتی بود که از اون هم ایده های خوبی میشه گرفت

tsjaleb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام داداش واسه حکاکی متن محدودیت دارین یا نه؟؟؟؟ یعنی تعداد کلمات و اندازه شون ؟؟؟؟
سلام و عرض احترام خدمت شما. خیر محدودیتی وجود ندارد. البته تا جایی که جا برای حک وجود داره ...

بالا