برگزیده های پرشین تولز

فروش پخش 2DIN بسیار عالی پایونیر مدل FH-P5000MP

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام خدمت همه دوستان

یک پخش ماشین 2DIN پایونیر مدل FH-P5000MP دارم به همراه کنترلش که می خوام بفروشم... این پخش روی یک ماشین دسته دوم بوده که یکی از آشناهامون خریده و چون فقط با USB گوش میده به من سپرده این پخش رو بفروشم و البته فعلا رفتم 250 تومن یک 2450 پایونیر براش خریدم

من این پخش رو از روی ماشین باز کردم و دادم یکی از نمایندگی ها و تعمیرات معتبر پایونیر که پخش رو کامل سرویس کنه تا خیالم بابت پخشی که می خوام بفروشم راحت بشه ( مبلغ 60 هزار تومن بابت سرویس هزینه کردم ) و لنزش هم به گفته ایشون کاملا در حد نو هست

این پخش بسیار حرفه ای هست و دارای 13 اکولایزر و صفحه نمایش عریض و بسیار زیبا هست( رنگ قسمت جلوی پنل هم به چندین رنگ تغییر میکنه ) و خروجی ساب و پنل برقی هم داره ( البته پنل برقی بر روی قسمت کاست این پخش قرار میگیره و به قسمت پخش CD کاری نداره که خودش حسن بزرگی هست ) از نظر کیفیت صدا هم که در همین حد خدمتتون بگم که قابل مقایسه با این پخش 2450 که خریدم نیست و واقعا صدایی متفاوت و بهتر داره

باید خدمتتون عرض کنم من چند ساعتی تستش کردم و رادیو و پخش MP3 و CD اون کاملا عالی کار می کنه فقط قسمت کاستش رو نتونستم امتحان کنم چون نوار کاست نداشتم و نمیدونم در چه وضعی هست این قسمتش ( البته الان بعید کسی از نوار کاست استفاده کنه )

در مورد قیمت هم از همون کسی که سرویس کرد پرسیدم گفت با توجه به اینکه پخش های 2DIN پایونیر الان اکثر بالای 800 تومن هست این پخش براحتی بالای 250 دسته دومش قیمت داره ( خودم پخش 2DIN مارشال درجه چند چینی رو قیمت کردم بالای 500 قیمت داشت تو جمهوری )

قیمت فروش فوری رو 110 میزارم البته در انتها به بالاترین قیمت تقدیم میشه
تحویل هم ترجیح میدم حضوری و در تهران باشه ... ولی اگر دوستان از جایی غیر تهران خواستن هم می تونم براشون تیباکس کنم ( بعد از واریز مبلغ )

لینک سازنده و مشخصات :
FH-P5000MP - | Pioneer Electronics USA

ممنون میشم پیشنهاداتتون رو اعلام کنید

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
up up up

Last edited:

sma.najafi

کاربر تازه وارد