برگزیده های پرشین تولز

فروش کتاب کنکور ( پیش ) و مقطع دبیرستان تجربی و ریاضی به بهترین قیمت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
سلام خدمت همگی
همه ی کتاب ها یکجا 40 هزار تومان . دونه 1000 تومنم کمتر میوفته . میخوام ردش کنم بره کسی میخواد بشتابه .
این مجموعه کتاب ها برای خودم بوده خیلی جا میگیره دیگه جایی براشون ندارم . لازمم ندارم پس میذازمشون برای خرید مصرف کننده .
این کتاب ها بیشترشون کاملا نو هست و حتی یک کلمه هم توش نوشته نشده . دکوری بوده . اگر کتابی رو انتخاب کردید توش چیزی نوشته شده بود بصورت رایگان برای شما .

کتاب های ریاضی فیزیک مربوط به کنکور 87 88 هستند .
کتاب های تجربی کنکور قبلی که همان سال 90 میشه .
دوستان عزیز توجه کنند که دروس عمومی ( ادبیات . زبان . عربی . دینی ) و شیمی + فیزیک 1 و 2 و 3(یک فصل) بین دو رشته مشترک هست .

به کسی که مشتری باشه تخفیف خیلی خوب میدم
هر کتاب ها با 70 درصد تخفیف !!!! واقعا مفته !!
( به نظر من با خرید تست های 88 87 ضرری نمیکنید چرا که تست های سال های آخر کنکور رو بهتره نبینید و به عنوان آزمونی شبه کنکور در لحظات نزدیک به کنکور بدید )

( کسایی که قصد ندارند خودشون رو زیاد زحمت بدند توصیه میکنم این کتاب های کنکور آزاد رو بخرند و آزمون بدند با یکم زرنگی میتونید راحت قبول شید , کنکور آزاد همیشه کلی سوال تکراری داره )

ریاضی فیزیک :

کتاب هایی که تا بحال لای اونها باز نشده :
( توجه داشته بایید که با خرید این کتابها خیلی سود میکنید با توجه به افزایش حتی تا چند برابری قیمت کتاب طی سالهای اخیر )

دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه ( اندیشه فائق ) ( مجید و ماشاالله رضوی ) ( تمامی تست ها + پاسخ تشریحی ) (89) قیمت پایه 10000 قیمت روی جلد 15000

20 آزمون کنکور حسایان ( مبتکران ) ( سید حسین موسوی ) ( 85 ) لینک فروش کتاب قیمت رو 6500 گذاشته . قیمت پایه 3500 قیمت روی جلد 5000

چهارده دوره آزمون عمومی و اختصاصی کنکور های سراسری و آزاد سال های 81 - 86 ( گاج ) قیمت پایه 3500 قیمت روی جلد 5500

حساب و دیفرانسیل و انتگرال و علوم پایه مرتبط جلد اول ( خوشخوان ) ( حسین شفیع زاده ) ( 85 ) لینک فروش کتاب قیمت 6700 گذاشته . قیمت پایه 3000 قیمت روی جلد 4500

حساب و دیفرانسیل و انتگرال و علوم پایه مرتبط جلد دوم ( حوشخوان ) ( حسین شفیع زاده ) ( 85 ) لینک فروش کتاب قیمت 9800 گذاشته . قیمت پایه 4000 قیمت روی جلد 5800

حساب و دیفرانسیل و انتگرال و علوم پایه مرتبط جلد دوم ( حوشخوان ) ( حسین شفیع زاده ) ( 85 ) لینک فروش کتاب قیمت 9800 گذاشته . قیمت پایه 3000 قیمت روی جلد 5800 *

ریاضیات گسسته و علوم پایه ( انتشارات خوشخوان ) ( رسول حاجی زاده ) ( 85 ) لینک فروش کتاب قیمت 12000 گذاشته . قیمت پایه 3000 قیمت روی جلد 5700

مجموعه سوالات امتحانی ریاضیات (2) ( مبتکران ) ( افسر صفائیان ) ( 83 ) لینک فروش کتاب قیمت 7800 گذاشته . قیمت پایه 2000 قیمت روی جلد 4000

30 سال کنکور ریاضیات پیش رشته ریاضی ( آبی قلمچی ) ( 85 ) قیمت پایه 2700 قیمت روی جلد 5200

30 سال کنکور ریاضیات رشته ریاضی پاسخنامه ( آبی قلمچی ) ( 85 ) قیمت پایه 2900 قیمت روی جلد 5700

30 سال کنکور ریاضیات پایه رشته ریاضی ( آبی قلمچی ) ( 86 ) قیمت پایه 3000 قیمت روی جلد 5900

30 سال کنکور ریاضیات پیش رشته ریاضی ( آبی قلمچی ) ( 86 ) قیمت پایه 2500 قیمت روی جلد 5800

30 سال کنکور ریاضیات پایه رشته ریاضی ( آبی قلمچی ) ( 89 ) قیمت پایه 4000 قیمت روی جلد 7500

کتاب های تجربی :

مجموعه فوق اولاده کتاب سبز که مجموعه تست و توضیج کامل جواب تست ها در انتهای کتاب
زیست شناسی و آزمایشگاه 1 ( کتاب سبز )
زیست شناسی و آزمایشگاه 2 ( کتاب سبز )
زیست شناسی پیش دانشگاهی 1 ( کتاب سبز )
زیست شناسی پیش دانشگاهی 2 ( کتاب سبز )
پرسش های 4 گزینه ای زیست شناسی پیش 1 و2 ( مبتکران )
کلاس زیست شناسی 1 و 2 پیش دانشگاهی ( مبتکران ) آموزش
بانک پرسش های 4 گزینه ای زیست شناسی ( تخته سیاه )
ژنتیک کنکور ( تخته سیاه ) آموزش نکته تست پاسخ تشریحی
مجموعه آزمون های پنج زیست شناسی ( اندیشه فائق )
اشتباهات متداول درس های تخصصی تجربی ( قلمچی )

کتاب های مشترک تجربی ریاضی :

شیمی :

فرایند های شیمی 1 دوره ی پیش دانشگاهی ( پیک گلواژه )
شیمی 2 و آزمایشگاه پیک گلواژه
پرسش های چهار گزینه ای شیمی 2 مهندس بهمن بازرگان
پرسش های چهار گزینه ای شیمی 3 مهندس بهمن بازرگان
شیمی پیش دانشگاهی 1 به همراه کنکور های اخیر ( خیلی سبز )
شیمی پیش دانشگاهی 2به همراه کنکور های اخیر ( خیلی سبز )
شیمی (2) انتشارات ایران باستان گروه مولفین نوبل(مجموعه تست طبقه بندی شده )
شیمی (3) انتشارات ایران باستان گروه مولفین نوبل(مجموعه تست طبقه بندی شده )
شیمی پیش دانشگاهی (1) و 22 (2) انتشارات ایران باستان گروه مولفین نوبل(مجموعه تست طبقه بندی شده )
سوال های پرتکرار امتحانی سراسر کشور دوسالانه شیمی پیش دانشگاهی ( قلمچی )

* = ( در این کتاب برخی تست ها هایلایت شده که قیمت 1000 تومان کسر شد )

به زودی به لیست اضافه خواهد شد .
کتاب های کار خورده :

آموزش فیزیک 1 و 2 پیش دانشگاهی + تست با پاسخ تشریحی ( قلم چی ) ( 85 ) قیمت 2000 قیمت روی جلد 4200

شرایط فروش :

همشهریهای تهرانی
: خرید حداقل 20 هزار تومان - خرید حضوری و پستی به عهده خریدار .
هموطنان گرامی : خرید حداقل 40 هزار تومان - پستی به عهده خریدار .

همراه با هر بسته بنا به انتخاب خریدار جزوات و کتاب رایگان به خریدار تعلق میگیره .

دوست دارم معامله ای باشه که طرفین هر دو سود کنند . هم من که اینها رو از انبارم خارج کنم و یک پولی دستم بیاد . هم شما که به کتاب مد نظرتون با همون کیفیت با قیمت کمتر برسید .:D
کتاب خیلی زیاده مجموعه زیر بخش کوچیکی از همه کتاب هاست . روی هم 200 تا میشه .

مجموعه اول
( هر کتاب کاملا نو فقط 1000 تومان با قیمت واقعی حداقل 4000 تومان )

2012-05-04-274.jpg
2012-05-04-276.jpg

مجموعه دوم که دروس تجربیش برای سال 90 هست
هر کتاب 60 درصد قیمت روی جلد در صورت کاملا سالم بدون ( حتی یک تست هم زدن نشده و یک تمرین هم حل نشده ) کتاب استفاده شده بسته به میزان کاری که خورده از 50 درصد کم میشه )

2012-05-05-280.jpg

مجموعه سوم :
2012-05-07-300.jpg

Last edited:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
بنده یکسری از این کتابها رو میخوام. تا فردا غروب لیست کامل رو خدمت شما میدم.
با تشکر

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
داداش برای شهرستانیا حتما باید 40 تا کتاب ببرند ؟ نمیشه کمتر ببرن :p چون بعضیاشو واقعا میخوام

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
داداش برای شهرستانیا حتما باید 40 تا کتاب ببرند ؟ نمیشه کمتر ببرن :p چون بعضیاشو واقعا میخوام

عزیز دل شما بگو کدومارو میخوای یه حساب کتاب کنیم ببینیم سقف خریدت چقدر میشه .
دوست ندارم کسی از این تاپیک ناراضی بیرون بره .

UP ............

Last edited:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
دو تا پخ براتون زدم.

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
تعدادی کتاب علوم تجربی به مبلغ 28 هزار تومان با ارزش 47000 تومان به آقای دکتر جناب cadusir عزیز فروخته شد . هنوز کلی کتاب موجوده . امیدوارم ایشون از خریدشون راضی باشند .

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
تعدادی کتاب علوم تجربی به مبلغ 28 هزار تومان با ارزش 47000 تومان به آقای دکتر جناب cadusir عزیز فروخته شد . هنوز کلی کتاب موجوده . امیدوارم ایشون از خریدشون راضی باشند .
بله بنده از ایشون تعدادی کتاب خریم.
این دوست خوبمون جناب xerqus اینقدر لطف در حق ما کردند که نمیدونم چطور باید جبران کنم.

FarSl-laD

Registered User
لایک‌ها
40
سلام این توضیحی که دادید شامل کدوم کتاب ها میشه ؟

( کسایی که قصد ندارند خودشون رو زیاد زحمت بدند توصیه میکنم این کتاب های کنکور آزاد رو بخرند و آزمون بدند با یکم زرنگی میتونید راحت قبول شید , کنکور آزاد همیشه کلی سوال تکراری داره )

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
سلام این توضیحی که دادید شامل کدوم کتاب ها میشه ؟

کتاب هایی که تست کنکور آزاد ( عموما همراهشون سراسری هم هست ) رو دارند خیلی مناسب هستند . اکثرشون هم تهشون یه درسنامه کوچیک دارند

عاپ....

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا