برگزیده های پرشین تولز

*** فروش کیف های چرم دست دوز موبایل با کیفیت عالی و قیمت مناسب ***

sepehr5768

Registered User
لایک‌ها
56
سلام جناب صالحی خیلی قشنگه امکانش هست سفارس بگیرین ی کیف سفید واسه ی أیفون ۴ واسم بدوزین؟

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
آقا با کارتون حال کردم خفن!
به همسرتون هم از طرف من بگین ناز شستش کارش درسته!
ایشالا که کارتون بگیره اما نه در حدی که پول جای عشقتون رو بگیره :)
در کل چون خیلی با طرز کارو فکرتون حال کردم تو آشنا ها میپرسم اگه کسی خواست براتون سفارش میارم
هر چند خودم الان 4اس دارم و اون کیفه خیلی جلو چشامو خون کرده ولی چون یه گوشی تو دستم بیش از یه ماه دووم نداره ( که امیدوارم این یکی بیاره ) یکمی خسیسیم میشه :blush:
یه پیشنهاد کوچولو هم دارم بر اساس تجربه!
میدونین که مشتری راضی , مشتری میاره!
تو علم مهندس بازار یابی میگه برا بازار یابی اگه میخواین شغل دائمی و به مرور زمان سود کلان بده کار های اولی رو با سود بسیار کم یا حتی سود 0 عرضه کنین بعد کم کم 5 درصد سود تا...
ولی اگه 10-20 تا میخواین بفروشین که بعید میدونم از سودتون کوتاه نیاین
این قسمت های آخر پستم قابل پاک شدنه! خواستین بگین :)

سلام دوست من - ممنونم به ایشون گفتم از ابراز علاقتون به کارا تشکر کردند - منم به حالا انشالله که این گوشی دیگه دوووم بیاره تو دستتون :دی
نه عزیز به نظر و صحبت تک تک دوستان احترام میزارم - نیازی نیست پاک کنید:دی
والا قیمت ها به تناسب کارها و کیفیت کارها ( من خودم به خانوم گفتم همیشه صحبت شما رو ) سعی کردن مناسب بزارن.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
کارشون حرف نداره، فقط لطفا کیفیت چرمش خوب باشه، من ابعاد و مدل مد نظر رو پی ام میکنم
تبریک میگم

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام جناب صالحی خیلی قشنگه امکانش هست سفارس بگیرین ی کیف سفید واسه ی أیفون ۴ واسم بدوزین؟
سلام. خوبین ؟ ممنون عزیز - لطف دارید -
چک کنید اگر سایزش همین :Apple - iPhone 4S - Technical Specifications اوکی هست به روی چشم ...
اگر همین سایز ردیفه که شروع کنند کار رو ...

کارشون حرف نداره، فقط لطفا کیفیت چرمش خوب باشه، من ابعاد و مدل مد نظر رو پی ام میکنم
تبریک میگم

بسیار بسیار تشکر میکنم - نظر لطفتونه - آره عزیز چرم هایی که میشه استفاده کرد 3 نوع هستش من همیشه به ایشون میگم مثل خودم که به مشتریام ( تا جایی که بتونم سرویس خوب - دامنه و هاست و سرور ... ) میدم شما هم از چرم با کیفیت استفاده کنید که خدا رو شکر همینطور هم هست - مطمئن باشید کار اگر مرغوب نباشه اصلا ارسال هم نمیشه برا کسی. مرسی

sepehr5768

Registered User
لایک‌ها
56

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

همین ابتدا به شما و همسرتون تبریک عرض میکنم چون این همه محبت و علاقه و حس دوست داشتن خیلی کم پیدا میشه.
ابتدا که عنوان تاپیک رو خوندم واسم جالب نبود ولی همون خط اول حالمو دگرگون کرد.
فقط میتونم بگم قدر همسرتون رو بدونید. کمتر خانومی توی این دوره زمونه اینطوری پیدا میشه. می تونم درک کنم که سمبه زدم به چرم مرغوب یعنی چی. خیلی به پوست دست و انگشتان آسیب میزنه.
انشالله مزاحمتون میشم.
موفق و موید باشید

یا حق

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
گوشیم که ۴ اسه اما بامپر روشه سایز دقیقشو بهتون میگم که زحمتشو بکشید!
باشه سایزشو پخ کنید لطفا....

درود

همین ابتدا به شما و همسرتون تبریک عرض میکنم چون این همه محبت و علاقه و حس دوست داشتن خیلی کم پیدا میشه.
ابتدا که عنوان تاپیک رو خوندم واسم جالب نبود ولی همون خط اول حالمو دگرگون کرد.
فقط میتونم بگم قدر همسرتون رو بدونید. کمتر خانومی توی این دوره زمونه اینطوری پیدا میشه. می تونم درک کنم که سمبه زدم به چرم مرغوب یعنی چی. خیلی به پوست دست و انگشتان آسیب میزنه.
انشالله مزاحمتون میشم.
موفق و موید باشید

یا حق
ممنون عزیز - علاقه داره دیگه - چه میشه کرد - بعد میدونید چیه ؟ بیشتر پیشنهاد خودم بود - متاسفانه تو جامعه ما ببخشیدا همش زدیم تو سر خانومها ولی واقعا حق ی دختر این نیست ( این رفتاری که تو جامعه میشه ) و کوچیک شمرده میشن
من پیشنهاد دادم کاراشو در معرض نمایش بزاره - اینطوری اعتماد به نفس خودش بالاتر میره و منم موفقیت هایی کسب میکنم که اونایی که متاهل باشن درک میکنن منظورم چیه - از همه لحاظ به نفع مرد یا کل جامعه هست این موضوع.
آره واقعا کار راحتی نیست - سمبه روی چرم طبیعی گاوی و بعد دوختنش با اون نخ زخیم واقعا علاقه میخواد ...

kiikii

Registered User
لایک‌ها
4
سلام مشخصات سایز اعلام میکنم 27cm* 18cm * 4.5cm که 27 برای طول 18 برای عرض و4.5 هم برای قطر چیزی که قرار جا بشه تو کیف
این هم عکس از نمونه ش فقط لطفا یه براورد قیمت به من بدین و همچنین رنگ چرماتون ممنون notepad-with-zip-bottom.jpgnotepad-with-zip-middle.jpgproduct_ipad2.jpg

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام kiikii عزیز. فردا انشالله قیمت و این مسائل رو تلفنی باهاتون در میان میزاریم. ممنون

Last edited:

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی کارای قشنگیه. نتیجه ی همون آب هویجاست که خودت گرفتیا :D ;)
من که گالاکسیم سوخت. اگه داشتمش یکی میگرفتم

ممنون از تعریفتون - حالا ی بار شما با ما کاری داشتی تو آشپزخونه بودیما :D
اول کیفشو بگیر گالاکسیشم جور میشه ... ;)

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
نمونه رنگ چرم های موجود تصویرشو در پست اول گذاشتم ... البته تنوع رنگ ها زیاده رنگ های دیگه ای هم هستند که میتونید انتخاب کنید

Last edited:

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام. سفارش آقا رضا chelsea67 ارسال شد امروز.
شماره بیست رقمی پست پیشتاز : 43761063611103321086

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
سلام دوست عزیز
من این کارهارو دیدم دلم نیومد ساده بگذرم ازش
من 2تا میخوام یکی آیفون واسه خودم و یکی اکسپریا ری واسه خانومم،میخواستم ببینم شایز اینارو که واسه هر گوشی انتخواب میکنین بعد از اتمام کار به چه صورت هست؟
چون من قبلا گرفتم خیلی گوشی توی کیف بازی میکرد و اصلا جالب نبود ضمن اینکه جنسش فوم بود . اصلا راضی نبودم،قیمت خیلی مد نظر نیست میخوام جنسش درجه1 باشه
ضمنا چه طرح هایی میتونه خانومتون درست کنه؟منظورم اینه که چه طرح های تو ذهنش هست؟
ممنون

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام.
با همسرم صحبت کردم - گفتند جای نگرانی نیست - گفتند چرمی که به شما تحویل داده میشه درجه یک و چرم طبیعی خواهد بود مثل کاری که برای همه انجام میدند و هدف این نیست تجارت انجام بشه هدف اینه ی کار دست ( ی هنر ) دست من و شما باشه :p ( تصویر کاری که برای آقا رضا انجام شد رو بعد از اینکه به دستشون رسید تصویرشو میزارم )
چرم طبیعی جا باز میکنه اما کاری به شما تحویل داده میشه در روز های اول ممکنه به نظر تنگ بیاد اما به مرور دقیقا سایز میشه.
در مورد طرح ها هم ایشون میگن اگر شما طرح خاصی مد نظرتون هست یا تصویرشو ( حالا یا خودشو یا مشابه تصویرشو ) برامون بزارید یا مشخصاتی که میخواید رو بزارید تا جایی که کار دست اجازه بده براتون درش میارن.
اگر سفارشتون صد در صد هستش لطفا نام و نام خانوادگی + شماره تماسی بزارید ایشون باهاتون تماس میگیرند تلفنی بهتر میشه صحبت کرد.

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
سپاس فراوان
صحبت کردم با ایشون الان میخوام طرح انتخواب کنم خیلی دامنه گسترده ای هست،از طرفی میخوام ساده باشه که خیلی تو زحمت نیوفتین از طرفی چون میخوام جفتش ست باشه دنبال یه طرحی میگردم که شیک باشه!
همیشه واسه خرید واسه همسرم خیلی سخت میگیرم که بهترین از در بیاد
توی نت هم سرچ میکنم که یه ایده ای بیاد تو ذهنم چیزی پیدا نمیکنم!

Last edited:

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سپاس فراوان
صحبت کردم با ایشون الان میخوام طرح انتخواب کنم خیلی دامنه گسترده ای هست،از طرفی میخوام ساده باشه که خیلی تو زحمت نیوفتین از طرفی چون میخوام جفتش ست باشه دنبال یه طرحی میگردم که شیک باشه!
همیشه واسه خرید واسه همسرم خیلی سخت میگیرم که بهترین از در بیاد
توی نت هم سرچ میکنم که یه ایده ای بیاد تو ذهنم چیزی پیدا نمیکنم!

خواهش میکنم دوست من - یک نمونه کیف چرم کتی مردانه رو تصویرشو اینجا میزارم (این قیمتش 22 تومان هستش) ساده هستش ... هر زمان سرچ کردید و طرح یا نظر مورد علاقتون رو مشخص کردید اطلاع بدید - تشکر

IMG_4091-2.jpgIMG_4089-2.jpg

Royalnetwork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی زیبا هستند بزودی از کیف های چرمتون یکی سفارش میدم...

Amir255

Registered User
لایک‌ها
211
آقا چرم سفید یا شیری نداری؟ جیر باشه که چه بهتر

من دقیقا" همچین کیفی واسه Galaxy S II میخوام

uploadfromtaptalk1346854509994.jpg

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
بالا