برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی خاص ، قدرتمند و کمیاب (ASUS Phone pad Note6)

samancent

Registered User
لایک‌ها
202
با سلام به دوستان عزیز ، گوشی مشکی رنگ ، لوازم کامل ، بدون هیچ مشکلی و بازشدنی فقط یک مقدار رنگ رفتگی بغلاش داره که توی عکس مشخصه و بخواطر کیفی که روش بوده بعلاوه یک ترک کوچیک بالای دستکاه که اونم بخواطر جانیفتادن لبه های کیف و فشار زیاد برای جا افتادن بوجود اومده که توی عکس مشخصه و اصلا و ابدا به کارایی دستکاه اسیب نرسونده ...
.
.

مشخصات :
پردازنده ی 4 هسته ای اینتل اتم با فرکانس 2 گیگاهرتز (2 هسته واقعی و 2 هسته مجازی) ، نمایشگر فول اچ دی 6 اینچی IPS Plus فوق العاده ، رم 2 گیگ ، 16 گیگ حافظه داخلی و قابل ارتقا تا 64 گیگ ، دوربین 8 و فیلمبرداری فول اچ دی ، 2 بلندگوی استریو در جلوی دستگاه ، ساپورت 3G ، پردازنده گرافيکي PowerVR SGX544MP2 ، قلم هوشمند که دقیقا کارایی قلم نوت 3 سامسونگ داره با سرعتی بالاتر (خودم به شخصه با قلم نوت3 مقایسش کردم) ...

شرایط تحویل : حضوری در اهواز و یا ارسال با پست به شهرستان ها (هزینه پست با خریدار)

قیمت : 770 تومان
.

.
سوالی هست من درخدمتم ... تعویض هم دارم با همرده ، پیشنهادات خودتونو اعلام کنید بررسی میشه . ممنون

دوستان خواهشا این مطلب هم بخونید بیوگرافی شرکت ایسوسه ، بیشتر مردم فکرمیکنن این شرکت چینیه و همرده ی هوااوی ، شیاومی لنوو و ... هست که کاملا اشتباست ، این شرکت تایوانیه و سخت افزارهای بکار رفته در وسایلش بهترین کیفیت ممکن رو دارم
http://fa.wikipedia.org/wiki/ایسوس

Last edited:

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
تعویض با امضام؟

بالا