برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی Vsun i5 (برندی موفق و خوش قیمت)

no1-2

Registered User
لایک‌ها
229
سلام.
گوشی حدود دو ماه خریده شد و تو هفته ی دوم از شانس بد ما از دستمون اوفتاد و تاچش ترک گرفت ولی کاملا سالمه و بدون هیچ کندی و مشکلی کار میکنه. ترک رو تو عکس ها مشخص کردم. اونقدر ضایع نیست. تو تمام رخ و موقع استفاده اصلا نشون نمیده و انگار نه انگار. فقط تو بعضی زوایا به کم نشون میده.
دوربین پشت یا همون دوربین اصلی گوشی از کار اوفتاده بود که فکر میکنم ناشی از همون اوفتادنش بود. که بردمش پیش یه تعمیر کار خیلی خوب و درستش کرد.
الانم اصلا معلوم نیست که گوشی باز یا تعمیر شده.
لوازم هم تمام و کمال موجوده‌ :
شارژر
که واقعا سرعت شارژش بالاست - هندزفری که واقعا کیفیتش خوبه و اصلا از این معمولی مزخرفا نیست - لیبل که روش نزده بودم و لیبل فابریکش روش بود - گارد که واقعا برا این گوشی نایاب یا کمیاب بود و هست - پاور بانک اصلی ویسان که امکانات اسپیکر و چراغ قوه هم داره که حدودا 120 قیمتشه و خودم فقط یه بار در حد تست ازش استفاده کردم.
برخی امکانات گوشی :
دو سیم کارت - صفحه 4.5 اینچی IPS با کیفیت و زوایای دید عالی - دو هسته و 1 گیگ رم - دوربین 8 مگاپیکسل HD - دارای پورت HDMI - آندروید 4.0.4 - GPS
مشخصات کامل تر
قیمت : 300

DSCN5761.JPG DSCN5763.JPG DSCN5764.JPG DSCN5766.JPG DSCN5768.JPG DSCN5772.JPG DSCN5774.JPG

Last edited:

no1-2

Registered User
لایک‌ها
229
اگه بخوای تاچشو تعمیر کنی چقدر خرج داره داشی؟
با اکسپریا مینی تعویض داری؟
به انصاف تعمیر کار بستگی داره...معمولا تو تعویض تاچ خود تاچ قیمتی نداره و بیشتر دست مزد گرفته میشه...ولی به نظر خودم اصلا نیازی به این کار نیست چون واقعا چیزی نیست که آدمو اذیت کنه.
تعویض هم شرمندت با این مورد ندارم.

no1-2

Registered User
لایک‌ها
229
دوربین گوشی درست شد.
قیمت هم یه کوچولو تغییر کرد. ;)
گوشی بدون هیچ مشکل به فروش میرسه.

بالا