برگزیده های پرشین تولز

فروش یکی از بهترین تردمیلهای خانگی - نیمه حرفه ای - سنگین وزن

sikhora

Registered User
لایک‌ها
37
یک دستگاه تردمیل برند orchid مدل Dx6-T2 تایوانی بسیار کم کارکرد و سالم به فروش می رسد. با کلیک بر روی مدل وارد سایت فروشنده شوید)
DX6-T2.aspx

این ترد میل دارای تسمه پهن با عرض 50 سانتی متر میباشدو همانطور که می بینید تسمه آن کاملا نو است:
t3.jpg

تغیر سرعت از 0.8 کیلومتر تا 18 کیلومتر با فاصله 0.1 ، تنظیم شیب تا 15 درجه با اختلاف یک درجه و انواع محاسبات کالری و ... بصورت اتوماتیک به همراه 61 برنامه متنوع
DX6-T2.aspx

t4.jpg

t1.jpg

اما یکی از مهمترین توانایی های تردمیل که تنها در تردمیلهای چند هزار دلاری حرفه ای پیدا میشود. قابلیت پذیرش پولار است:
t31_500x50.jpg

پولار یک دستگاه دیتکتور ضربان قلب است که پالسها را بصورت الکترونیک برای سایردستگاههای پذیرنده از جمله ساعت و تردمیل میفرستند و شما بدینوسیله از ضربان لحظه ای قلب خود آگاه میشوید و حتی میتوانید تنظیم کنید که تردمیل همواره ضربان قلب شما را مثلا در حدود 120 نگه دارد. که شما با خرید یک دستگاه پولار از سه راه جمهوری میتوانید از این قابلیت بهره مند شوید.
مشخصات دیگر این تردمیل را میتوانید اینجا ببینید.
اگر قیمت این سایت رادیده اید زیاد خوشحال نشوید قیمتی همچین تردمیلی دیگر 1250 که در آن سایت نوشته نیست.(الان با این پول فقط میتوان یک تردمیل سرعت ثابت چینی خرید.) در صورتی که با فروشنده تماس بگیرید به شما خواهد گفت که این قیمت مال زمان ارزانی دلار است و مشابه این ترد میل را الان میتواند با قیمت حدود 4 میلیون در اختیار شما قرار دهد.
اما الان این امکان برای شما فراهم است که این وسیله عالی را به قیمت 1.800.000 تومان در اختیار بگیرید.
اشکال دستگاه :
خوب حالا همه اش از خوبیهاش گفتیم ، یه کم از مشکلی که پیدا کرده بگم :
t2.jpg

بچه کوچک من به هنگام بازی کردن بر روی قسمت لوگوی جلوی پای دستگاه بالا پایین پریده و روکشش پلاستیکی آن کمی ترک خورده و سپس آن را ماژیکی کرده .
t5.jpg

که در تصویر بالا مشهود است . دور لوگو ترک دارد . البته ماژیکها را خودم برایتان پاک خواهم کرد . بجز این مشکل هیچ اشکال ظاهری و بخصوص باطنی ندارد و کاملا عالی و سالم است.
شماره تماس 09122332060

saeedpy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من 1300 خریدارم فاکتور خریدش مال چه سالیست؟

sikhora

Registered User
لایک‌ها
37
خریدش به گمانم مال سال 88 (البته دقیقش را باید از فاکتور ببینم ) است ولی چندان استفاده نشده است.

saeedpy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام مجدد
آقا نگفتید آخرش چند؟

sikhora

Registered User
لایک‌ها
37
من فروشنده ام ،
شما چند میخوای بگو
اگر خریدار هستید واقعا چیز خوبی است. فقط قیافه اش را با تردمیلهای امروزی مقایسه کنید متوجه میشوید.

error500

Registered User
لایک‌ها
7
سلام اپ هم میتونید حساب کنید
بنده تا یکشنبه 2 تا تردمیل برای دو تا از دوستان باید بخرم
احیانا اگه مایل به فروشید اخرین فی خود را پی ام فرمایید

52622

Registered User
لایک‌ها
7
قیمت آخر رو برام پ خ کنید

sibsabz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
همچنان موجود است . در این چند وقتهم استفاده نشده.

بالا