برگزیده های پرشین تولز

فروش یک دستگاه آیپاد تاچ نسل 5 در حد 32 گیگ+ کیف + گیفت کارت 25 دلاری

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
سلام و درود خدمت دوستان پرشین تولزی
یک دستگاه ایپاد تاچ نسل 5 در حد مشکی رنگ با ظرفیت 32 گیگ موجود می باشد. توضیحات اضافی در زیر داده شده اند:

1. دستگاه هیچ گونه خط و خشی نداشته و از نظر ظاهری و باطنی در حد آک می باشد.
  2. دلیل فروش : رفتن ب سربازی در تاریخ یکم دی ماه !
  3. ورژن آی او اس : 7.0.4 (تا ب حال جیلبریک نشده است.) پارت نامبر C/A می باشد.
  4. تعداد بازی و برنامه : روی هم 201 عدد ( حدود صد عدد از این بازی و برنامه ها خریداری شده و توسط خودم نصب شده اند و در صورت در خواست خریدار با استفاده از اپل آی دی بنده می توانند اپلیکشین ها یا بازی های پولی خریداری شده را با خود دستگاه آپدیت نمایند.)
  5. یک عدد گیفت کارت 25 دلاری ک هنوز فعال نشده و قابل انتقال ب غیر! نیز می باشد ب همراه دستگاه ب خریدار تحویل داده می شود.
  6. یک عدد کیف بسیار نازک و خوش استیل مشکی رنگ نیز تقدیم می شود، ویژگی این کیف دوام (انصافا!) بالا و وزنی در حدود 22 گرمی است ک با خود دستگاه ب وزن 110 گرم می رسند...
  7. همه متعلقات دستگاه از جمله شارژر + مچ بند مشکی رنگ + جعبه و کاتالوگ ها در صحت و سلامت کامل و بدون هیچ خط و خشی می باشند. فقط هندزفری با دستگاه ب فروش نمی رسد! (ب دلیل استفاده شخصی:blush: )
  8. در صورت در خواست خریدار اپل آی دی معتبر به صورت رایگان نیز با ایمیل خودشان ساخته می شود.

قیمت پیشنهادی و با خریدار محترم می باشد، محدوده قیمت پیشنهادی از 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان باشد!! :D

هر گونه آپ، احوال پرسی، ایراد گیری، تعریف و تمجید، اسپم، درد و دل، نظرات شخصی و غیر شخصی صمیمانه پذیرفته شده و بر دیده منت پاسخ داده می گردند... سوالی بود در خدمتیم...

DSC01916.JPGDSC01917.JPGDSC01920.JPGDSC01918.JPGDSC01921.JPG

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
کسی اپل باز نیست اینجا؟!:D

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
سلام داش
با Xbox امضام تعویضص ندارین؟

سلام و عرض ارادت
خودم ی پی اس تری دارم :blush:
ی ایکس باکس هم برای دوستم پریروز فروختم :D توی موضوعات آغاز شده توی پروفایلم بیای هستش :blush:
ولی قیمت پایه اگه با شرایطی ک گفتی واقعا هستش شاید ی دوستم بخواد... ی پخ بهم بده سرم خلوت شده جواب میدم ببینم چ میتونیم بکنیم :blush:

coyote021

Registered User
لایک‌ها
4
داداش قیمت آخر رو بی زحمت اس ام اس کن 09355154958

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
کسی آیپاد نمی خواد؟؟؟؟؟؟

actros 1843

Registered User
لایک‌ها
136
سلام!
بدون گیفت کارت 650 خریدارم!اگه حسن فری هم باشه 750 هم خریدارم :D

Last edited:

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
سلام!
بدون گیفت کارت 650 خریدارم!اگه حسن فری هم باشه 750 هم خریدارم :D

سلام و عرض ارادت
گیفت کارت روش هستش، اگه میشد خودم استفاده کنم ب کسی نمی فروختمش دوست عزیز، چون بابت هر دلارش پول پرداخت شده است :D
در ضمن قیمت نو دستگاه حدود 940 تومنه، شما 300 تومن ب خاطر نداشتن حسن فری و دست دوم بودن دستگاه کم فرمودید؟ اگه خط و خش یا خوردگی داشت چقدر کم می کردید؟ 500 تومن؟
مرسی از پیشنهادتون :cool:

actros 1843

Registered User
لایک‌ها
136
سلام و عرض ارادت
گیفت کارت روش هستش، اگه میشد خودم استفاده کنم ب کسی نمی فروختمش دوست عزیز، چون بابت هر دلارش پول پرداخت شده است :D
در ضمن قیمت نو دستگاه حدود 940 تومنه، شما 300 تومن ب خاطر نداشتن حسن فری و دست دوم بودن دستگاه کم فرمودید؟ اگه خط و خش یا خوردگی داشت چقدر کم می کردید؟ 500 تومن؟
مرسی از پیشنهادتون :cool:

قیمت پیشنهادی و با خریدار محترم می باشد، محدوده قیمت پیشنهادی از 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان باشد!!
biggrinsmiley.gif

هر گونه آپ، احوال پرسی، ایراد گیری، تعریف و تمجید، اسپم، درد و دل، نظرات شخصی و غیر شخصی صمیمانه پذیرفته شده و بر دیده منت پاسخ داده می گردند... سوالی بود در خدمتیم...

داداش خودت گفتی پیشنهاد از 500 تا...... و نظرات و .. بعد ما پیشنهاد میدیم ناراحت میشی!!سر حرفی که زدی وایسا!
نوش رو سر پاساژ ایران 920 گذاشته!بعد بگردی قیمت دست دوم تو فرم 750 تا 800 هست!

این یکیش که گذاشته 790 که خودم باهاش سر 750 به توافق رسیدم ولی اول واریز بود!!نشد!
http://forum.persiantools.com/t481403.html

اینم بود تکمیل 750 میگفت!که ایشونم متاسفانه میگفتن اول واریز بعد ارسال
http://forum.persiantools.com/t486518.html

الانم ایرپاد نوش 100 تومن هست!شاید بیشتر!که حتما باید گرفته بشه!آیپادم بدون ایرپاد یعنی کشک!
آخرین پیشنهاد بنده 700 هست+گیفت کارت و بدون ایرپاد!
اگر موافق بودید پ.خ بدید!اگرم نه آپ مجانی حساب کنید!

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
داداش خودت گفتی پیشنهاد از 500 تا...... و نظرات و .. بعد ما پیشنهاد میدیم ناراحت میشی!!سر حرفی که زدی وایسا!
نوش رو سر پاساژ ایران 920 گذاشته!بعد بگردی قیمت دست دوم تو فرم 750 تا 800 هست!

این یکیش که گذاشته 790 که خودم باهاش سر 750 به توافق رسیدم ولی اول واریز بود!!نشد!
http://forum.persiantools.com/t481403.html

اینم بود تکمیل 750 میگفت!که ایشونم متاسفانه میگفتن اول واریز بعد ارسال
http://forum.persiantools.com/t486518.html

الانم ایرپاد نوش 100 تومن هست!شاید بیشتر!که حتما باید گرفته بشه!آیپادم بدون ایرپاد یعنی کشک!
آخرین پیشنهاد بنده 700 هست+گیفت کارت و بدون ایرپاد!
اگر موافق بودید پ.خ بدید!اگرم نه آپ مجانی حساب کنید!

من هنوزم سر حرفم هستم، من گفتم چرا 650 تومن قیمت دادید؟؟ از قیمت پیشنهادیتون ایراد گرفتم؟؟ من "پرسیدم ازتون" اگه خط و خش داشت باید 500 تومن کم میشد؟؟ جمله سوالی فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه...

خب حرف شما متین و سر پاساژ ایران 920 تومن(حالا من گفته بودم 940، 20 تومن اینقدر تاثیر داشت :cool: چشم 920 تومن) + ی کیف + 50 تا دونه اپلیکیشن (نه 200 تا) + اسکرین پروتکتور میشه چند تومن؟ پیشاپیش مرسی از پاسخ این سوال

در مورد لینک اولتون ک من عکسی ندیدم از آیپاد... حالا روی آیپادشون 20 تا دونه اپلیکیشن بود؟؟ کیف روش داشت؟؟ گیفت کارت هم نپرسیدم ;) بازم پیشاپیش ممنون بابت جواب سوال دومم

در مورد لینک دوم هم ک فروخته شده خدا رو شکر...

دوست گلم شما ک پاساژ ایران رو بلدی تشریف ببر ی بار دیگه بپرس ایرپاد چنده، قیمت نوی ایرپاد "با میکروفون" 105 تومنه، (برای آیپاد های نسل 5 و آیپاد نانو هندزفری بدون میکروفون هست، قیمتش هم اگه پیدا فرمودید حدود 80 تومن) شاید شما بخوای آیپاد رو از لب مرز بخری برات 600 در بیاد، ایرپاد رو بری از پایتخت بخری برات 150 در بیاد، من مسوول قیمت گیری شما نیستم ک :) من سعی کردم قیمت کف همه موارد رو خدمتت عرض کنم.

ی دونه گیفت کارت هم بخری از هر جا فرقی نداره، ب قیمت دلار اون روز + هزینه خود فروشنده ب فروش میرسه، ما گفتیم قیمت روی گیفت کارت می فروشیم، 5 تومنم کمتر.

مرسی از آخرین پیشنهادتون، حدود صد تومنی با قیمت من تفاوت داره وگرنه تقدیمتون می کردم.
در ضمن مرسی از آپ مجانیتون، اگه هزینه ای براتون داشته مثل صرف هزینه تایپ و برق و اینترنت ی شماره کارت مرحمت کنید هزینه رو بنده متقبل میشم، چون راضی ب زحمتتون نبودم.

actros 1843

Registered User
لایک‌ها
136
من هنوزم سر حرفم هستم، من گفتم چرا 650 تومن قیمت دادید؟؟ از قیمت پیشنهادیتون ایراد گرفتم؟؟ من "پرسیدم ازتون" اگه خط و خش داشت باید 500 تومن کم میشد؟؟ جمله سوالی فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه...

خب حرف شما متین و سر پاساژ ایران 920 تومن(حالا من گفته بودم 940، 20 تومن اینقدر تاثیر داشت :cool: چشم 920 تومن) + ی کیف + 50 تا دونه اپلیکیشن (نه 200 تا) + اسکرین پروتکتور میشه چند تومن؟ پیشاپیش مرسی از پاسخ این سوال

در مورد لینک اولتون ک من عکسی ندیدم از آیپاد... حالا روی آیپادشون 20 تا دونه اپلیکیشن بود؟؟ کیف روش داشت؟؟ گیفت کارت هم نپرسیدم ;) بازم پیشاپیش ممنون بابت جواب سوال دومم

در مورد لینک دوم هم ک فروخته شده خدا رو شکر...

دوست گلم شما ک پاساژ ایران رو بلدی تشریف ببر ی بار دیگه بپرس ایرپاد چنده، قیمت نوی ایرپاد "با میکروفون" 105 تومنه، (برای آیپاد های نسل 5 و آیپاد نانو هندزفری بدون میکروفون هست، قیمتش هم اگه پیدا فرمودید حدود 80 تومن) شاید شما بخوای آیپاد رو از لب مرز بخری برات 600 در بیاد، ایرپاد رو بری از پایتخت بخری برات 150 در بیاد، من مسوول قیمت گیری شما نیستم ک :) من سعی کردم قیمت کف همه موارد رو خدمتت عرض کنم.

ی دونه گیفت کارت هم بخری از هر جا فرقی نداره، ب قیمت دلار اون روز + هزینه خود فروشنده ب فروش میرسه، ما گفتیم قیمت روی گیفت کارت می فروشیم، 5 تومنم کمتر.

مرسی از آخرین پیشنهادتون، حدود صد تومنی با قیمت من تفاوت داره وگرنه تقدیمتون می کردم.
در ضمن مرسی از آپ مجانیتون، اگه هزینه ای براتون داشته مثل صرف هزینه تایپ و برق و اینترنت ی شماره کارت مرحمت کنید هزینه رو بنده متقبل میشم، چون راضی ب زحمتتون نبودم.

سوال اولتون که سوالی نبود!تیکه ای بود!!
سوال دومتونم من خودم آیپاد 4 64 با 40 گیگ بازی دارم!ریختن بازی برام مشکلی نیست!میخوای بیار برات کلی بازی پولی بریزم :D
و بقیه داستانن....
من گیرم قیمت و اینا نیست گیرم اینه شما گفتی همه چی آزاد!شاید یکی بیاد بگه آقا آیپادت 100 تومن بیشتر ارزش نداره!
و شما باید ببندیش به تیکه؟؟!نه عزیز مین میتونی با یک کلمه تمومش کنی!خیر........
دیگه فلسفه بافی و .... نداریم!
اگر میبینی نمیتونی جواب خریدارهایی مثل من که قییمتشون با قیمت توی ذهن شما فرق داره! رو با یکی دو کلمه بدی و باید حسابی تیکه بارشون کنی!قیمت پایه بزار بنویس زیر پایه پیشنهاد ندید کسی زیر پیشنهاد داد بچسبونش تخت دیوار چپ و راست بزن تو برجکش!!
من خودم آیپادم رو گذاشته بودم فروش همه چی آزاد یکی دو نفر قیمت زیر 100 تومن دادن!در جوابشون گفتم خیر به این قیمت فروشی نیست!
من فقط یه پیشنهاد 650 تومنی دادم میشد تو جوابش قیمت مد نظر گفت نه اینکه برای من 4 خط توضیح بدی و وسطش 4 تا تیکه هم بندازی!!

Last edited:

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
سوال اولتون که سوالی نبود!تیکه ای بود!!
سوال دومتونم من خودم آیپاد 4 64 با 40 گیگ بازی دارم!ریختن بازی برام مشکلی نیست!میخوای بیار برات کلی بازی پولی بریزم :D
و بقیه داستانن....
من گیرم قیمت و اینا نیست گیرم اینه شما گفتی همه چی آزاد!شاید یکی بیاد بگه آقا آیپادت 100 تومن بیشتر ارزش نداره!
و شما باید ببندیش به تیکه؟؟!نه عزیز مین میتونی با یک کلمه تمومش کنی!خیر........
دیگه فلسفه بافی و .... نداریم!
اگر میبینی نمیتونی جواب خریدارهایی مثل من که قییمتشون با قیمت توی ذهن شما فرق داره! رو با یکی دو کلمه بدی و باید حسابی تیکه بارشون کنی!قیمت پایه بزار بنویس زیر پایه پیشنهاد ندید کسی زیر پیشنهاد داد بچسبونش تخت دیوار چپ و راست بزن تو برجکش!!
من خودم آیپادم رو گذاشته بودم فروش همه چی آزاد یکی دو نفر قیمت زیر 100 تومن دادن!در جوابشون گفتم خیر به این قیمت فروشی نیست!
من فقط یه پیشنهاد 650 تومنی دادم میشد تو جوابش قیمت مد نظر گفت نه اینکه برای من 4 خط توضیح بدی و وسطش 4 تا تیکه هم بندازی!!

سوال اول و دومم اینا بودن:
خب حرف شما متین و سر پاساژ ایران 920 تومن(حالا من گفته بودم 940، 20 تومن اینقدر تاثیر داشت
coolsmiley02.gif
چشم 920 تومن) + ی کیف + 50 تا دونه اپلیکیشن (نه 200 تا) + اسکرین پروتکتور میشه چند تومن؟ پیشاپیش مرسی از پاسخ این سوال

در مورد لینک اولتون ک من عکسی ندیدم از آیپاد... حالا روی آیپادشون 20 تا دونه اپلیکیشن بود؟؟ کیف روش داشت؟؟ گیفت کارت هم نپرسیدم
winksmiley02.gif
بازم پیشاپیش ممنون بابت جواب سوال دومم
سوال اول کجاش تیکه ای بود؟ و سوال دوم چ ربطی ب بازی ریختن توسط شما داشت؟!

جمله ها رو متاسفانه درست نمی خونید و فکر میکنید همه باهاتون خصومت دارن و تیکه می ندازن.
مرسی از توصیتون، من جواب خریدارهامو راحت میدم، شما نگران بنده نباشید، با ی دونه سوال هم اگه تو برجک کسی زدنه پس ملت خیلی نازک نارنجی شدن.
انشالله ی آیپاد خوش قیمت پیدا کنید ک همش روش بازی پولی بریزید.

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
کسی آیپاد با گیفت کارت نخواست؟

babak otaku

Registered User
لایک‌ها
5
بزار من جوابتو بدم قانع شدی خودت قیمت بده

1: من میتونم بگم اپلیکیشن ها رو پاک کن چون خودم اورجینال دارم پس نمیتونی 50 تا اپ رو رو قیمت بکشی
2: هندزفری اورجینال بالای 150 تومنه اونی که بهت گفته 105 های کپیه
3: اسکرین پروتکتور هم که 10 تومنه
4: گیفت کارت هم که قیمتش هست 10 دلاری 30 تا 33 تومن
5: 920 که دستگاه باشه دسته دومش میشه 650 ( قانونیه هر موبایل فروشی و ... )ازش تبعیت میکنه مخصوص من نیست

فقط کسی که خریدار باشه میتونه و این حقشه که بگه اپ ها و اسکرین پروتکتور و یا کلا لوازم جانبی رو نمیخواد مگر اینکه شما باکس هر کدوم رو نگه داشته باشید و موقع فروش بدید

بالا