برگزیده های پرشین تولز

فروش یک دستگاه آیپد مینی 16GB سلولار سفید در حد آک

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
درود
شرمنده زیر قیمت پایه پیشنهاد میدم ، درسته اپل همچنان ساپورتش میکنه ولی باتوجه به سخت افزار قدیمی و کیفیت متوسط صفحه نمایش ، بنده یه تومن خریدارم ، هزینه پستش هم با خودم.
اگه تمایل داشتید بهم پخ بزنید
مچکرم

Send from my HTC One using Tapatalk

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
درود
شرمنده زیر قیمت پایه پیشنهاد میدم ، درسته اپل همچنان ساپورتش میکنه ولی باتوجه به سخت افزار قدیمی و کیفیت متوسط صفحه نمایش ، بنده یه تومن خریدارم ، هزینه پستش هم با خودم.
اگه تمایل داشتید بهم پخ بزنید
مچکرم

Send from my HTC One using Tapatalk

سلام مجدد دوست من
دشمنتون شرمنده، من یک کلام نیستم، آخرین قیمتم 1250000 تومن هستش، آیپد سفید ب این تمیزی پیدا نمیشه... کیف بلکین جلد سخت زیر 120 هزار تومن پیدا نمیشه، 10 گیگ برنامه و بازی روش هستش، مثلا GTA پنج دلار با گیفت کارت خودم خریدم و روش نصبه، از این دست برنامه و بازی ها روش زیاده... سخت افزار قدیمی یا جدید در اجرای هیچ بازی یا برنامه ای با آیپد ایر تفاوتی نداره... مثلا بنده آیفون 5 دارم، سخت افزار قدیمی تری نسبت به HTC one داره، ولی کمبودی در اجرای بازی و برنامه داره!؟ در مورد صفحه نمایش هم باید دید انتظار چقدره، اصلا اونطوری ک فکر میکنید متوسط هستش، نیست، من کاملا راضی هستم.
در ضمن قابل دار هم نیست دوست من. پول پستش هم با بنده هستش.

rezapk96

Registered User
لایک‌ها
38
تعویض دارید باماشین ار سی

feri792

Registered User
لایک‌ها
41
سلام.
با ایکس باکس 360 تعویض ندارید؟ سر هم نمیخواد...
250 گیگ + کینکت.
همراه هبا جعبه کاملا سالم و تمامی مشما ها و یونولیت های درون جعبه + یک دسته اضافه اصل که به یکی از اقوام گفتم از نیوزلند برام آورد البته چون تو چمدون گذاشته، جعبشو انداخته دور.
خدا شاهده جمعا 10 ساعت سرجمع باهاش بازی نشده.
البته بگم بنده کلا آدم اهل بازی نیستم. چون:
کامپیوتر دارم رم 8 - گرافیک اچ دی 7770 ایسوس - مادربورد ایسوس قوی - سی پی یو 6 هسته ای 3.3 گیگاهرتز.
همچین سیستمی هم دارم،
اما شما آدرس میدم بیایید ببینید، خدا شاهده 1 بازی هم روی این سیستم نصب نیست! اصلا 10 دقیقه بازی میکنم، حوصله ام رو سر میبره. چه سیو شده باشه چه سیو نشده باشه، فورا خسته میشم دستگاه رو خاموش میکنم.
ضمنا برای ایکس باکس فاکتور خرید همراه با تاریخ موجود هست.
کسی خواست پ. خ. اطلاع بده.
ممنون.

GRID

Registered User
لایک‌ها
93
دوست من قیمت اخر رو برام بفرست بی زحمت
ممنون

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
سلام.
با ایکس باکس 360 تعویض ندارید؟ سر هم نمیخواد...
250 گیگ + کینکت.
همراه هبا جعبه کاملا سالم و تمامی مشما ها و یونولیت های درون جعبه + یک دسته اضافه اصل که به یکی از اقوام گفتم از نیوزلند برام آورد البته چون تو چمدون گذاشته، جعبشو انداخته دور.
خدا شاهده جمعا 10 ساعت سرجمع باهاش بازی نشده.
البته بگم بنده کلا آدم اهل بازی نیستم. چون:
کامپیوتر دارم رم 8 - گرافیک اچ دی 7770 ایسوس - مادربورد ایسوس قوی - سی پی یو 6 هسته ای 3.3 گیگاهرتز.
همچین سیستمی هم دارم،
اما شما آدرس میدم بیایید ببینید، خدا شاهده 1 بازی هم روی این سیستم نصب نیست! اصلا 10 دقیقه بازی میکنم، حوصله ام رو سر میبره. چه سیو شده باشه چه سیو نشده باشه، فورا خسته میشم دستگاه رو خاموش میکنم.
ضمنا برای ایکس باکس فاکتور خرید همراه با تاریخ موجود هست.
کسی خواست پ. خ. اطلاع بده.
ممنون.

دوست من قیمت اخر رو برام بفرست بی زحمت
ممنون

سلام بر دوستان عزیز
پخ کردم برای جفتتون بزرگواران

aminen

Registered User
لایک‌ها
98
قیمت پایه آیپد ب همراه کیف 1150000 تومان می باشد.

بالا