برگزیده های پرشین تولز

فروش یک دستگاه مودم وایرلس در حد نو ASUS DSL-N12U B1

River Dragon

Registered User
لایک‌ها
11
یه مودم وایرلس ASUS DSL-N12U B1 دارم که کمتر از یک هفته کار کرده، dsl و 3g ساپورت می کنه و printer server داره بعلاوه دو آنتن 5db داره، کابلهاش هم آکبنده و باز نشده. ضمانتش 3 سال گارانتی سازگاره. قیمت تو بازار الان از 210 تا هرچقدر زورشون برسه میگن
http://www.asus.com/Networking/DSLN12U_B1/
قیمت فروش: 160 تومن، قیمتش با توجه به نو بودن خیلی خوبه پس خواهشا تخفیف نخواین، فقط هم از تهران درخواست بدین. مرسی، در غیر اینصورت مسئولیت و هزینه حملش با شماست

فروخته شد.

فایل های ضمیمه

• IMAG0369.jpg
    IMAG0369.jpg
    264.3 KB · نمایش ها: 39
Last edited:

morteza.p

Registered User
لایک‌ها
151
سلام
با توجه به نداشتن امتیاز بازارچه در صودت اول ارسال بعد واریز وجه 150 خریدارم .
با تشکر

River Dragon

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
با توجه به نداشتن امتیاز بازارچه در صودت اول ارسال بعد واریز وجه 150 خریدارم .
با تشکر
سلام آقا مرتضی، دستگاه کاملا نو گارانتی دار را با قیمت خیلی خوبی گذاشتم فقط برای سریعتر انجام شدن معامله، دلیلی نمی بینم تخفیف بیشتر بدم. اما اگه تهران باشی می تونم قرار حضوری باهات بزارم که هم هزینه حملت کم بشه هم تست کنی یا اینکه مهلت تست 24 ساعته بهت بدم که هیچ مغازه داری این کارو برات نمی کنه. اینم بالاترین اعتماد سازی

Last edited:

morteza.p

Registered User
لایک‌ها
151
سلام آقا مرتضی، دستگاه کاملا نو گارانتی دار را با قیمت خیلی خوبی گذاشتم فقط برای سریعتر انجام شدن معامله، دلیلی نمی بینم تخفیف بیشتر بدم. اما اگه تهران باشی می تونم قرار حضوری باهات بزارم که هم هزینه حملت کم بشه هم تست کنی یا اینکه مهلت تست 24 ساعته بهت بدم که هیچ مغازه داری این کارو برات نمی کنه. اینم بالاترین اعتماد سازی

سلام دوست عزیز
متاسفانه بنده تهران نیستم .
مغازه بله . هیچ وقت مهلت تست نمیده , همونجا تست میکنه و تحویل میده اما اینجا مهلت تست یکی از شرایط خرید هست . بنده خودم هر جنسی میفروشم به خریدار 48 ساعت مهلت تست میدم, چون از سلامت جنس خودم مطمئن هستم .
از شما هم عذر خواهی میکنم که اول ارسال بعد واریز وجه رو پیشنهاد دادم امیدوارم پیشنهاد بنده رو دال بر بی ادبی نزارید .
با تشکر

River Dragon

Registered User
لایک‌ها
11
خواهش می کنم، شما اینو حمل بر بی تجریبگی من بزارین البته من قوانین بازارچه را مطالعه کردم و چیزی در مورد مهلت تست ذکر نشده بود. چه خوب که در شهر شما مغازه دار براتون تست هم میکنه، اینجا بازار کامپیوتر قطعه را دربسته بهتون می ده و هیچ مسئولیتی هم قبول نمی کنه. با توجه به حسن شهرت شما خیلی هم دوست دارم با هم معامله کنیم فقط دوری راهتون باعث میشه کار یه مقدار مشکل بشه و هزینه براتون بالاتر بره. با این اوصاف من همچنان با قیمت و شرایطی که عرض کردم در خدمتت هستم

morteza.p

Registered User
لایک‌ها
151
سلام
اگه دقت کنید من ذکر کردم شرایط خرید , اگه جزء قوانین بود باید قوانین خرید مینوشتم .:D
بله متاسفانه از هم دور هستیم اگه تهران بودم حتما" یه گشتی با هم میزدیم ;)
در هر صورت به خاطر هزینه بالای پست, به اون قیمت واسم مقدور نیست .( حداقل 15 هزینه پستش میشه )
با تشکر

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
N10 شما چقدر کار کرده؟ گارانتیش مال کجا و تا چه تاریخی هست؟
دوست عزیز مودم گارانتی تهران فراژه است اما جریان از این قراره که من یک مودم ان11 داشتم بردم برای گارانتی اما چون این مدل رو نداشتند مدل ان10 دادند بجاش و گارانتی رو از همون تاریخ ان11 زدند برای همین گارانتی تا 5/93 هست و کمتر از 3 ماهه استفاده شده تاپیک فروش آکبندش رو خودم تو این فروم زدم میتونید ملاحظه کنید

River Dragon

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز مودم گارانتی تهران فراژه است اما جریان از این قراره که من یک مودم ان11 داشتم بردم برای گارانتی اما چون این مدل رو نداشتند مدل ان10 دادند بجاش و گارانتی رو از همون تاریخ ان11 زدند برای همین گارانتی تا 5/93 هست و کمتر از 3 ماهه استفاده شده تاپیک فروش آکبندش رو خودم تو این فروم زدم میتونید ملاحظه کنید
براتون پ.خ کردم

بالا