برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد HeadSet Wireless PS3/PC/PS4 دالبی 7.1 در حد نو

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
سلام خدمت دوستان عزیز PT.
یک عدد هدست دالبی 7.1 با سازگاری کامل با PS3-PS4-PC برای فروش موجود است.
یکی از بهترین هدست ها برای پخش موسیقی و گیمینگ
زیاد استفاده نشده بسیار تمیز و در حد نو میباشد.. بدون خط وخش فقط دیشب که داشتم تمیزش میکردم که بزارمش برای فروش اون ابر بالای سر را زیادی با دستمال و الکل سابیدمش و یکم از اون قسمت که داخل عکس مشخص است و اصلا تو چشم نیست بلند شد .. تکرار میکنم اصلا معلوم نیست ولی گفتم که یک وقت مدیونی نباشه..

بر روی خود هد ست نوشته استریو ولی یک دکمه دارد که به 7.1 تبدیل میشه برای هر نوع حالت که مورد نیاز است .. بنده خودم باهاش آنلاین شوتر بازی میکردم واقعا عالیه...
دکمه کم و زیاد صدا و قطع صدا و همگی بر روی هدست به شکلی زیبا وجود دارد برای سهولت استفاده..
کلا 20 ساعت استفاده نشده و در حد نو است.
قیمت نوع این محصول رو چند مدت پیش 370 تا 400 می فروختند الان فکر نکنم موجود باشه و قیمت جهانیش هم بین 100 تا 120 دلار دیدم در سایت های خارجی..
بنده قیمت رو نسبت به تمیزی هدست و تقریبا نو بودنش 280 قرار میدم.. فروش فوری 300 تقریبا 100 تا زیر قیمت و داخل بازار هم فکر نمیکنم موجود باشه... .. همینطور که گفتم فکر کنید دارید نو میخرید ... دقت کنید جعبه آبی اوریجینال و اصل است و همانند جعبه سفید ها نیست و قیمتش هم متفاوت است...
جعبه و تمامی لوازم کامل است بدون هیچ مشکلی حتی کاتالوگ هاش باز نشده ...
بنده اراک هستم و هزینه ارسال هم توافقی با خریدار عزیز کنار میایم..

تصاویر محصول :
7cxlv43pxvh6yb2cf2y9.jpg

t0tyxom02xja0odl88m0.jpg
oqwb2mhq6dvz8ul2tgsi.jpg

pf1urnv7huooayw56ccn.jpg

0etrsz1ipar6dheqfx3v.jpg

قسمت قرمز رو با الکل تمیز میکردم و زیادی سابیدم که یکدفعه این قسمت اینطوری شد ولی همینطور که میبینید نشانه ای از ترک و زیادی استفاده شدن نمیبینید در عکس این هم اتفاقی بود و اشتباه اس بنده که قیمتش هم کم کردم ... کناریش هم توضیح بدم انعکاس رو میزی است که در عکس افتاده..
90snubhg61icte9zqmb9.jpg

سوالی بود در خدمتم..

Last edited:

saman_rm

Registered User
لایک‌ها
120
میشه به کامپیوتر هم وصل کرد و از صدای دالبی 7.1 استفاده کرد یا فقط به دستگاه بازی میخوره چه قدر شارژ نگه میداره ؟؟؟
قیمت اخر؟

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
دوست عزیز تقصیر شما نیست.
ابری های این هدفونا بعد یه مدت پوست پوست میشن.

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
دوست عزیز تقصیر شما نیست.
ابری های این هدفونا بعد یه مدت پوست پوست میشن.
سلام عزیز نه این مشکل از استفاده زیادی نیست همینطور که خدمتتون عرض کلا 20 ساعت استفاده نکردم چون هدست دیگه ای داشتم ... و با الکل زیادی تمیزش کردم چون بلاخره هر کسی یک وسواس خواصی داره گفتم شاید تمیز باشه اون ابر خیلی بهتره برای همین زیادی ساییدمش اونجارو دیدم که بلند شد ....

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
سلام عزیز نه این مشکل از استفاده زیادی نیست همینطور که خدمتتون عرض کلا 20 ساعت استفاده نکردم چون هدست دیگه ای داشتم ... و با الکل زیادی تمیزش کردم چون بلاخره هر کسی یک وسواس خواصی داره گفتم شاید تمیز باشه اون ابر خیلی بهتره برای همین زیادی ساییدمش اونجارو دیدم که بلند شد ....
میدونم قربان.
عرض کردم. بعد یه مدت خود بخود پوست پوست میشن.
نمیدونم جنسشون چجوریه که با پوست که تماس میگیرن اون چربی و عرق پوست بعد یه مدت پوست پوستشون میکنه.
همگی هم این مشکلو دارن.
یعنی دلیل بر استفاده زیاد نیست.
لاجیتک هم این مشکلو داره.
من کلا باهاش 5 ساعت هم بازی نکردم.
6 ماه تو کمد بود. درش آوردم دیدم پوست پوست شده.

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
میدونم قربان.
عرض کردم. بعد یه مدت خود بخود پوست پوست میشن.
نمیدونم جنسشون چجوریه که با پوست که تماس میگیرن اون چربی و عرق پوست بعد یه مدت پوست پوستشون میکنه.
همگی هم این مشکلو دارن.
یعنی دلیل بر استفاده زیاد نیست.
لاجیتک هم این مشکلو داره.
من کلا باهاش 5 ساعت هم بازی نکردم.
6 ماه تو کمد بود. درش آوردم دیدم پوست پوست شده.
دوست عزیز انسان بعد از یک مدت پوست میندازه و پوست پوست میشه این که دیگه وسیله برقی و مصرفیه :D
باز هم ممنون ار لطفت عزیز ..
یاحق...

GAME OVER2

Registered User
لایک‌ها
28
به نام الله
سلام دادا
این هدفون توی بازی افلاین هم صدا داره یا که فقط تو انلاین یا موزیک میشه استفاده کرد . قیمتت برا یه خریدار واقعی چنده

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
به نام الله
سلام دادا
این هدفون توی بازی افلاین هم صدا داره یا که فقط تو انلاین یا موزیک میشه استفاده کرد . قیمتت برا یه خریدار واقعی چنده
الله نگه دارت برادر ..
وقت شما هم بخیر عزیز.
این هدفون در هر لحظه که شما اراده بفرمائید صدا داره برادر هم در بازی هم فیلم موزیک کلا هدفون و هدست معمولی که دیدیت ؟! این به این شکله فقط با امکانات فراوان و بهتر...
قیمت هم شما قیمت مد نظرت رو بفرما مناسب بود تقدیمت میشه عزیز... ولی قیمت مناسب است ولی شما بفرما چند مد نظرت است؟!!؟
یا حق...

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
دوست عزیز اینو میشه به led هایی که usb میخورن''متصل کرد?

بالا