برگزیده های پرشین تولز

فروش 2 فروند ساب حرفه ای اکتیو سونی

panki_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
عزيز دل برادر كل سيستمش يكجا چند مد نظرته؟

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
داداش عزیز یه قیمت پایه بذار . ابعادش هم بزنی بد نیست . اینجوری کسی چه میدونه چه قیمتی بده
اینجا هم خیالت تخت کسی بخر نیست :general404: البته جسارت به دوستان نباشه تجربه شخصی خودمه :)

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوست عزیز هیچ وقت به اعداد و ارقام اکتفا نکنید اینو من نمیگم از اساتید فن پرس و جو کنید . باز هم ساب ووفر شما مشخصات مصرف و بازدهیش به هم نزدیک تره اما اونی که 80 وات مصرفش باشه و 200 وات بازدهی ... چه میشود گفت ؟!؟
منم مثل شما از الکترونیک سر در نمیارم ولی توان کم منبع تغذیه = آمپر کم ! حال یک بلندگوی قدرتمند که 200 وات بخواد توان تولید کنه مسلما آمپر زیادی میکشه که یک ترانس 80 واتی از تولید کردنش معذوره و آتیش میگیره !!!

اگه اشتباه نکنم این موضوغ به اهم ساب برمیگرده!
هر چی اهم ساب بیشتر باشه برق کمتری میکشه و برعکس اگه اهم ساب پایین تر باشه نیاز به برق بیشتری داره!
به همین دلیله که ساب های قوی از اهم کمتری برخوردارن به نسبت ساب های ضعیف!

این ساب استارترم بخرید دیگه!:D:D:D

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
اگه اشتباه نکنم این موضوغ به اهم ساب برمیگرده!
هر چی اهم ساب بیشتر باشه برق کمتری میکشه و برعکس اگه اهم ساب پایین تر باشه نیاز به برق بیشتری داره!
به همین دلیله که ساب های قوی از اهم کمتری برخوردارن به نسبت ساب های ضعیف!

این ساب استارترم بخرید دیگه!:D:D:D
این اهم رو خوب اومدی ، توی سیستمای درست و درمون شما با انرژی کم هم میتونی راندمان خوب داشته باشی

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
قیمت کل سیستم هم دو میلیون و پونصد هزار تومان
که احتمالش 1 درصد هست برای فروش .

ebi6141

Registered User
لایک‌ها
46
در مورد برق من نمیتونم نظر دقیقی بدم چون تخصصش رو ندارم ولی

این مشخصات ساب ووفر سیستم صوتی منه
مشاهده پیوست 769531

اگه توجه کنی میبینی که با برق 110 مصرفش 155 واته در حالی که با برق 220 مصرفش 184

این ساب هم 30 سانتی و 200 وات rms تولید میکنه
البنه توی مشخصات نوشته که این قدرت رو روی 100 هرتز با thd 10% آمپ میتونه تولید کنه

طبق گفته شما الان باید این اعداد هم تجاری باشه درسته؟؟؟

دوست عزیز ! دستگاه شما 110 ولت هست و 155 وات و این دو مورد ولت و وات دو گزینه جدا از هم هستند.

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوست عزیز ! دستگاه شما 110 ولت هست و 155 وات و این دو مورد ولت و وات دو گزینه جدا از هم هستند.

دوست گرامی یک بار دیگه مطالعه کنی پست منو متوجه میشی که من اشتباه نگفتم و تفاوت ولت و وات رو هم میدونم!:D

نوشتم با برق 110(که به ولت همه جای دنیا میشناسنش)مصرفش 155 واته در حالی که با برق 220(که باز هم همه جای دنیا به ولت میشناسنش)مصرفش 184 وات

دستگاه من هم امکان استفاده با برق 110 و 220 رو داره و فقط باید از پشت دستگاه برق ورودی رو مشخص کنید!

توان ساب هم توی بالاتزین راندمان مفید که توی فرکانس 100 هرتز هست ،200 واته
(این موضوع هم یعنی که ممکنه ساب توی فرکانس 80 هرتز توانش 190 وات باشه یا حتی کمتر و اون عدد بالا قوی ترین فرکانس تولیدی سابه)

شاید من یه بخش هایی رو نگفته باشم ولی معمولا افرادی که یه مقدار کم هم با این مباحث آشنا باشن متوجه منظور من میشن!

از استارتر گرامی هم پوزش میخوام که تاپیک فروش به اینجا کشوندیم!:D

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
داداش عزیز یه قیمت پایه بذار . ابعادش هم بزنی بد نیست . اینجوری کسی چه میدونه چه قیمتی بده
اینجا هم خیالت تخت کسی بخر نیست :general404: البته جسارت به دوستان نباشه تجربه شخصی خودمه :)
این مورد خرید رو خوب اومدی ... نمی دونم اوضاع چرا اینجوری شده !!!

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
یه دونشو با اسپیکر
این مورد خرید رو خوب اومدی ... نمی دونم اوضاع چرا اینجوری شده !!!

از بس کلاه برداری و ... شد که همه رو بردن به سایت ایسام .درسته که کمیسیون ناحق دریافت میکنن ولی لا اقل اونجا با خیال راحت تری معامله میکنن . منم باشم حاضر نمیشم با کسی که نمیشناسم معامله غیر حضوری و از راه دور داشته باشم .الان مثلا کسی از شهرستان ساب شما رو بخواد میترسه اول واریز کنه چون پیش خودش احتمال میده که براش نفرستی و یا معیوب بفرستی ! برای همین میگه اول بفرست بعد پولشو بدم که اونوقت شما راضی نمیشید .برای همین معامله صورت نمیگیره:)
من خودم اینجا زیاد معامله نداشتم چون موفق به فروش نبودم . اما تو ایسام 90 تا معامله داشتم . یه 40 - 50 تایی هم از طریق دیوار معامله داشتم . هم خرید داشتم و هم فروش

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
از بس کلاه برداری و ... شد که همه رو بردن به سایت ایسام .درسته که کمیسیون ناحق دریافت میکنن ولی لا اقل اونجا با خیال راحت تری معامله میکنن . منم باشم حاضر نمیشم با کسی که نمیشناسم معامله غیر حضوری و از راه دور داشته باشم .الان مثلا کسی از شهرستان ساب شما رو بخواد میترسه اول واریز کنه چون پیش خودش احتمال میده که براش نفرستی و یا معیوب بفرستی ! برای همین میگه اول بفرست بعد پولشو بدم که اونوقت شما راضی نمیشید .برای همین معامله صورت نمیگیره:)
من خودم اینجا زیاد معامله نداشتم چون موفق به فروش نبودم . اما تو ایسام 90 تا معامله داشتم . یه 40 - 50 تایی هم از طریق دیوار معامله داشتم . هم خرید داشتم و هم فروش
خواب کسی که واقعا طلبه باشه میتونه از تهران بیاد قزوین 1 ساعت راهه ، ببینه تست کنه و بزار توی ماشینش یا با اتوبوس ببره ، کسی هم که شهرستانه یه نفر رو بفرسته واسه تست و تحویل گرفتن . بالاخره آدم چیزی رو که بخواد باید واسش تلاش کنه بدست بیاره ...

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
دوست عزیز هیچ وقت به اعداد و ارقام اکتفا نکنید اینو من نمیگم از اساتید فن پرس و جو کنید . باز هم ساب ووفر شما مشخصات مصرف و بازدهیش به هم نزدیک تره اما اونی که 80 وات مصرفش باشه و 200 وات بازدهی ... چه میشود گفت ؟!؟
منم مثل شما از الکترونیک سر در نمیارم ولی توان کم منبع تغذیه = آمپر کم ! حال یک بلندگوی قدرتمند که 200 وات بخواد توان تولید کنه مسلما آمپر زیادی میکشه که یک ترانس 80 واتی از تولید کردنش معذوره و آتیش میگیره !!!
البته عرض کنم ، این 80 وات و تولید 200 وات rms ، به نظر بنده هنر تولید یه محصول حرفه ای هستش ، یا یه محصول با تکنولوژی جدیدتر . چرا که واسه من به عنوان یه مصرف کننده عادی ، واسم روشنه که یه لامپه 20 وات کم مصرف ، از یه لامپ 100 وات رشته ای که فقط به جای نور ، گرما تولید می کنه ، نور بسیار بیشتری داره ... و دلیل نمیشه که سیستمی نتونه با 80 وات مصرف 200 وات قدرت صدا تولید کنه !!!

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
دوست عزیز محصول شما حرفه ای نیست . یک محصول کاملاً تجاری هست.
در مورد فرمایشات شما هم بگم که اصلا بر این فرض که ما داریم اشتباه میکنیم .بهتره خودتون در این مورد کمی تحقیق کنی دوست عزیز .یه سری به فروم eca.ir بزنید و سوال کنید .اونجا تمام مهندسین برق و الکترونیک هستن جواب خوبی میتونن بهتون بدن .

در مورد مثال لامپتون هم بگم که شما باید 5 تا لامپ کم مصرف 20 واتی بذارید کنار هم تا اندازه یه لامپ 100 نور تولید کنه !!! فکر کنم هنوز نور لامپ 100 رو ندیدید :general404: لطف کنید یه لامپ 100 رو در کنار یه لامپ کم مصرف 20 واتی روشن کنید و مقایسه کنید ! :cool:

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
دوست عزیز محصول شما حرفه ای نیست . یک محصول کاملاً تجاری هست.
در مورد فرمایشات شما هم بگم که اصلا بر این فرض که ما داریم اشتباه میکنیم .بهتره خودتون در این مورد کمی تحقیق کنی دوست عزیز .یه سری به فروم eca.ir بزنید و سوال کنید .اونجا تمام مهندسین برق و الکترونیک هستن جواب خوبی میتونن بهتون بدن .

در مورد مثال لامپتون هم بگم که شما باید 5 تا لامپ کم مصرف 20 واتی بذارید کنار هم تا اندازه یه لامپ 100 نور تولید کنه !!! فکر کنم هنوز نور لامپ 100 رو ندیدید :general404: لطف کنید یه لامپ 100 رو در کنار یه لامپ کم مصرف 20 واتی روشن کنید و مقایسه کنید ! :cool:
شما بگو کدوم مدل سونی حرفه ایه !!! یا اصلا به نظر شما شرکت سونی محصول های اند هم میزنه ، سونی کلا تجاریه ، کجای دنیا محصولات حرفه ای رو تولید عمده و تیراژ بالا در سرتاسر جهان رو دارن ، حالا شما می خوای با لغات بازی کنی ، مشخصه که مثلا آمپ این دستگاه در مقابل یه آمپ لامپی هیچ حرفی واسه گفتن نداره ... !!! بنده بین دستگاههای معمول و این چیزی که توی بازار هست ، می گم حالا بازم اگر شما مدل خاصی مدنظرتونه بفرمایید ...
صدای اینارو هم شنیدم ، بنده کیفیت و قدرت دستگاه خودمو ترجیح میدم ، به شدت صدای دلنشینی داره بنده صدای تیوترهای هورنش رو دوس دارم و به هیچ وجه بیس بیخود نداره ... به هیچ وجه
در مورد مبحث شیرین لامپ هم دوستان قضاوت کنن شیرین تره !
اینم عرض کنم من سونی رو با سونی البته در کلاس های مشابه مقایسه کردم و می کنم ، توی این ست ها ، دستگاه بنده از جمله بهترین هاست و البته بسیار کم یاب ... به همین خاطر قصد فروشش نیست و فقط قصد فروش ساب هستش و یا تعویض ... البته نه با این سیستم شما

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
نمی دونم شما چطوری دستگاهت رو با سینمای 6.2 کانال مقایسه می کنی !!! خنده داره اون واسه موزیک گوش کردنه این واسه فیلم دیدنه ، وقتی میگم با کیفیته ، کسی که کارش اینه متوجه میشه که من دارم در مورد یه سینما صحبت می کنم ، روشم زده که ht ( سینمای خانگی )

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
حاجی ما عذر میخوایم . شکر خوردیم . با پیشنهادمون ابهت سینمای حررررررررررررررررررررررررررررررررفه ای شما رو زیر سوال بردیم

Last edited:

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
به علت عجله در فروش یه تخفیف کوچولو هم داره ...

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
یکی از ساب ها فروخته شد ... فقط یک عدد موجود می باشد

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
راستی اینم یه عکس از پشت آمپیلی 6.2 کانال این ست هستش ... که به غیر از سابهاش که 400 وات هستش و اکتیو ، 1110 وات rms قدرت به 6 تا باند میده ... که پشتش نوشته 200 وات مصرف برق ... نمی دونم این چرا تا حالا بعد از 6 سال نترکیده !!!3d87d88920d8ea817ab938cadb595eb6f94c780a04729e79368d77896e7d9d8d.jpg

بالا