برگزیده های پرشین تولز

فروش Dell Vostro 1310 بسیار تمیز با قیمت عالی

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
سلام دوستان . لپ تاپ یکی از دوستانه . کارتن نداره . بدنه و جزئیات در عکس ها کاملا مشخصه . از اول دست خودش بوده . تعمیر نرفته . باطری پنج دقیقه بیشتر دوام نداره . شارژر اصلی خودش باهاشه . مسلما کارتن نداره ولی یک کیف لپ تاپی خوب همراهشه . ( توی عکس کیف لپتاپ مشخصه ) .

قیمت پایه برای شروع مزایده 400 تومن .
زمان مزایده سه روز
مقدار افزایش ده تومن .
اول واریز بعدا ارسال . هزینه ارسال با خریدار محترم .
لطفا اگر خریدار هستید پیشنهاد بدید چون قبلا لپ تاپ فروختم و تجربش داشتم که اومدن قیمت بالا دادن و دیگه جواب ندادن مطمئنا گزارش میشه .
بیشتر نظرم فروش به دوستان خوش سابقه هست که بعدا دردسر نداشته باشم .

cpu core2
hard 160g
ram 2g
توی عکس ها کانفیگ هم مشخصه .

دوستان این لپ تاپ امروز به دستم رسید و تست کردم . یه مشکلی داره اینه که صدا نداره اصلا یعنی دوستم بهم گفته بود که بعد از نصب ویندوز 7 اینطور شده که خودم تست کردم و درایور جدید هم ریختم ولی صداش بیرون نیومد . اصلا صدا رو نمیشناسه توی ویندوز . احتمالا مشکل سخت افزاری باشه من وقت تست بیشتر ندارم و به همین ترتیب میفروشم . غیر از این عملکرد و سرعت لپ تاپ عالی بود و مشکلی نداشت . صفحه نمایش و عملکرد هارد هم عالی بودند . صدای فن هم طبیعی بود . با این شرایط قیمت فروش فوری 400 تومن هست . دوستان قبل هم میتونن انصراف بدن بخاطر این مشکل در غیر اینصورت از طریق پخ اطلاع بدن برای خرید

IMG-20131225-WA0007.jpgIMG-20131225-WA0008.jpgIMG-20131225-WA0009.jpgIMG-20131225-WA0010.jpgIMG-20131225-WA0011.jpgIMG-20131225-WA0012.jpgIMG-20131225-WA0013.jpgIMG-20131225-WA0014.jpgIMG-20131225-WA0015.jpgIMG-20131225-WA0016.jpg

Last edited:

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
سلام
بجز باتری سالمه از هر نظر ؟

وای فای داره ؟

با مهلت تست و سلامت پایه هستم .

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
سلام

وای فای داره ؟

فقط باطری مشکل داره . مهلت تست سه روزه هم میدم . وای فای هم اطلاع ندارم ولی باید داشته باشه . چون مدلای خیلی قدیمی تر هم داره

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
فقط باطری مشکل داره . مهلت تست سه روزه هم میدم . وای فای هم اطلاع ندارم ولی باید داشته باشه . چون مدلای خیلی قدیمی تر هم داره

الان پرسیدم بله وای فای هم داره و هیچ مشکلی نداره

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
به قیمت پایه خریدارم
پایه قبلا قیمت داده شده
یه اسکرین شات از دمای cpu و هارد هم بذارید . میتونید از speccy استفاده کنید .
باشه انشالا تا فردا یا پس فردا شب میزارم ولی تضمین سلامت میدم . فعلا پیش دوستمه خودشم زیاد وارد نیست

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
به نظرتون چند سال کارکرده؟ یه مشکل شایع تو این سری از لپتاپهای دل مشکل چیپ گرافیکی بود . شما نمیدونید قبلا همچین مشکلی داشته یا نه ؟
کلا تعمیر شده یا نه ؟

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
سلام

وای فای داره ؟

به قیمت پایه خریدارم

دوستان این لپ تاپ امروز به دستم رسید و تست کردم . یه مشکلی داره اینه که صدا نداره اصلا یعنی دوستم بهم گفته بود که بعد از نصب ویندوز 7 اینطور شده که خودم تست کردم و درایور جدید هم ریختم ولی صداش بیرون نیومد . اصلا صدا رو نمیشناسه توی ویندوز . احتمالا مشکل سخت افزاری باشه من وقت تست بیشتر ندارم و به همین ترتیب میفروشم . غیر از این عملکرد و سرعت لپ تاپ عالی بود و مشکلی نداشت . صفحه نمایش و عملکرد هارد هم عالی بودند . صدای فن هم طبیعی بود . با این شرایط قیمت فروش فوری 400 تومن هست . دوستان قبل هم میتونن انصراف بدن بخاطر این مشکل در غیر اینصورت از طریق پخ اطلاع بدن برای خرید

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270

salam
ممنون از توضیحتون

یه تست کن ببین با هدفون هم صدا نداره ؟
اگه اسپیکر دم دستت داری با اونم تست کن بیزحمت ببین میشه صداشو دراورد یا نه ؟

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
salam
ممنون از توضیحتون

یه تست کن ببین با هدفون هم صدا نداره ؟
اگه اسپیکر دم دستت داری با اونم تست کن بیزحمت ببین میشه صداشو دراورد یا نه ؟

با هدفون هم تست کردم صدا نداشت مشکل از اسپیکر نیست . اصلا کارت صدا شناسایی نمیشه

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
تو قسمت Device Manager هم شناسایی نشده سیستم صدای لپتاپ ؟

خیر متاسفانه . من همه جوره تست کردم و متاسفانه جواب نداد . حتی با درایور جنیوس هم همه درایورها اپدیت کردم ولی صدا همچنان قابل شناسایی نیست

الان با یکی از دوستام که مهندسه سخت افزاره صحبت کردم و ایشون گفت که مشکل صدای لپ تاپای دل توی ویندوز ۷ خیلی طبیعی هست خیلی کم پیش میاد مشکل سخت افزاری باشه ولی بهرحال با همین مشکل بفروش میره .

Last edited:

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
دستگاه تمیزه خط و خش نداره؟ تهرانید؟

بالا