برگزیده های پرشین تولز

فروش iPod Classic 160g + تعویض

tnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فروخته شد به خریدار محترم zero_cool

دوستان
این iPod Classic با ظرفیت 160گیگه که یه سال پیش از آمریکا فرستادن برام. من اصلا استفاده ازش نکردم ولی اونجا قبلا استفاده شده
باطری در وضعیت بسیار عالی هستش چرا که دستگاه مدت زیادیست که خاموش و بدون استفاده بوده
کسایی که قبلا داشتن از این میدونن بدلیل جنس فلزی قسمت پشت، خش های ریز زیاد داره پشتش که تو تصویر مشخصه تا حدودی.
کلا هیچ مشکل سخت افزاری و نرم افزاری نداره. همراه کابل شارژ اورجینال و هدفون فیلیپس اصل. و جعبشو به دلایل گمرکی باهاش نفرستادن

اینم تنها لینک فروش به روزی که پیدا کردم ازش:
http://www.almasp.com/apple-price-list/ipod-price-list.html
قیمت آکش حدود 1200ه. تقریبا نصف قیمت نوش گذاشتم. تعویض هم فقط با تبلت یا گوشی با کیفیت تعویض با لپ تاپ منتفی شد چون اینقدر پیشنهاد خوب ندادید که نوشو خریدم!

پایه: 590
فروش فوری: 690

فایل های ضمیمه

• 01.jpg
    01.jpg
    142.8 KB · نمایش ها: 506
  • 02.jpg
    02.jpg
    257.9 KB · نمایش ها: 522
  • 03.jpg
    03.jpg
    131.7 KB · نمایش ها: 506
  • 04.jpg
    04.jpg
    258.6 KB · نمایش ها: 515
  • 05.jpg
    05.jpg
    167.9 KB · نمایش ها: 505
Last edited:

alirezasabz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تو عكس چهارم
اگه درست بگم يه كم خش رو دكمه هاي جلو و صفحه نمايش هست
درسته؟
اگه اره ميشه بگي جريانشون چيه

سلام
ميشه در مورد وضعيت باطريش توضيح كامل بديد
جعبه اش هم داريد
هندز فري چطور

Last edited:

eiraj

Registered User
لایک‌ها
2
gheymate akhar ?

miladmishmast

Registered User
لایک‌ها
94
سلام داداش
خسته نباشید
میشه بگید ساکن کدوم شهری ؟
قیمت اخر رو میشه پخ کنی؟
من یک لب تاب ایسوس دارما!!!!

tnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
تو عكس چهارم
اگه درست بگم يه كم خش رو دكمه هاي جلو و صفحه نمايش هست
درسته؟
اگه اره ميشه بگي جريانشون چيه

سلام
ميشه در مورد وضعيت باطريش توضيح كامل بديد
جعبه اش هم داريد
هندز فري چطور

نه دوست گرامی خط و خش قابل ملاحظه ای نداره جلوی دستگاه
اونی که در تصویر چهارم میبینی کثیفی صفحه نمایشه که بذار رو حساب کم حوصلگی من که قبل عکس تمیزش نکردم!
اما پشت دستگاه چرا چون جنسش فلزیه خط و خش داره و منکر نمیشم اگه تو تصویر واضح افتاده باشه

کابل و هندزفری داره ولی جعبشو پیدا نکردم
باطریشم بعید میدونم مشکل داشته ولی من استفاده ای از دستگاه نکردم که بگم چقدر شارژ نگه مبداره و فقط چندباری به کامپیوتر وصل کردم

میتونید قیمت پیشنهادیتون اینجا یا از طریق پیغام خصوصی بفرمائید
با توجه به پیشنهادهای رسیده طبیعتا به بالاترین پیشنهاد تقدیم میشه

سلام داداش
خسته نباشید
میشه بگید ساکن کدوم شهری ؟
قیمت اخر رو میشه پخ کنی؟
من یک لب تاب ایسوس دارما!!!!

سلام
ساکن تهران
کانفیگ لپ تاپتون رو همراه با قیمت بفرمائید اگه هر دومون منصف بودیم کنار میایم حتما

Last edited:

ali_khujaste

Registered User
لایک‌ها
5
سلام، حتی کابل شارژ هم نداری؟؟

tnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چرا عزیز کابل شارژ اورجینال خود دستگاه که همراش هست
یه هدفون هم باهاش فرستاده بودن زمانی که دستم رسید ولی صادقانه بگم که هدفونش کیفیت به نظر من جالب نیست واسه همین تو تاپیک فروش مطرحش نکردم و شبیه هدفون دستگاه های آی.ریوره

سلام، حتی کابل شارژ هم نداری؟؟

چرا عزیز کابل شارژ اورجینال خود دستگاه که همراش هست
یه هدفون هم باهاش فرستاده بودن ولی صادقانه بگم که هدفون کیفیتش به نظر من جالب نیست واسه همین تو تاپیک فروش مطرحش نکردم و شبیه هدفون دستگاه های آی.ریوره

miladmishmast

Registered User
لایک‌ها
94
اینم مشخصات لب تاب : ASUS X42JY
CPU:CORE I7
RAM: 4
VGA: 1
DISPLAY:14.1 inch LED
HDD: 500 GB
قیمت هم : 2150
اگه موافق بودی جوابتو پخ کن .

alirezasabz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من 250 خریدارم
البته لطفا بگو باطریش در چه حالیه

alirezasabz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم ندیدی که من قیمت دادم هااا

ali_khujaste

Registered User
لایک‌ها
5
:))
آقایونی که قیمت میدین! زیر ۵۰۰ اگر این آقا بخاد بفروشه به نظر من بهتره یا بده به یک آدم مستحق بده تا این قیمتها بفروشه!!
یا اصلاً بندازه سطل آشغال !
اگر کالای ایشون رو دست دم حستب کنین در واقع باید طبغ چیزی که اصولش هست! باید ۲۰٪ از مبلغ نوی این کالا کم کنی میشه دست دوم!! ضمن اینکه نوی این کالا توی بازار هم موجوده !! هم رنگ سفید و هم زنگ مشکی که جفتی یک قیمت هستن!!
پس میشه براش قیمت تایین کرد!ضمن اینکه قیمت این آقا کاملاً منطقی هست! حتی پایین تر از اون چیزی که من تعریف کردم!!

Sent from my iPad using Tapatalk

tnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
:))
آقایونی که قیمت میدین! زیر ۵۰۰ اگر این آقا بخاد بفروشه به نظر من بهتره یا بده به یک آدم مستحق بده تا این قیمتها بفروشه!!
یا اصلاً بندازه سطل آشغال !
اگر کالای ایشون رو دست دم حستب کنین در واقع باید طبغ چیزی که اصولش هست! باید ۲۰٪ از مبلغ نوی این کالا کم کنی میشه دست دوم!! ضمن اینکه نوی این کالا توی بازار هم موجوده !! هم رنگ سفید و هم زنگ مشکی که جفتی یک قیمت هستن!!
پس میشه براش قیمت تایین کرد!ضمن اینکه قیمت این آقا کاملاً منطقی هست! حتی پایین تر از اون چیزی که من تعریف کردم!!

سپاسگزارم از انصاف و شرافت شما
من برای گوش کردن موسیقی از گوشیم استفاده میکنم و از زمانی که این دستگاه و برام فرستادم استفاده ای ازش نداشتم و برای من بلااستفاده بود خواستم با فروشش برای خرید لپ تاپ کم نیارم
دوستانی که کم لطفی میکنن و 250 و 400 قیمت میدن حتما خبر دارن که دارن 1سوم و 1چهارم قیمت آک دستگاه پیشنهاد میدن که نه تنها عرف 20 یا 30درصدی تفاوت جنس نو با دست دوم نیست بلکه نامی جز "بز خری" نمی توان روی آن گذاشت
ضمن تشکر مجدد از جنابعالی بدون تعارف و صمیمانه میگم با وجود کسری که برای خرید لپ تاپ دارم، حاضرم حتی به عنوان هدیه این دستگاه رو تقدیم کنم به شما چرا که معرفتی که به خرج دادید لااقل برای من بیشتر از این مبالغ ارزش داشت

ali_khujaste

Registered User
لایک‌ها
5
ضمناً بگم که خودم هم خریدار یکی از اینا هستم!! تا حالا هم با چند تا از بچه های دیگه ی این فروم هم که اقدام کردن به فروش دستگاهشون با هم صحبتهایی داشتم!! و چون میدونم عرضش واقعی ش چقدر هست هیچ وقت نمیام قیمت پرت بدم!!
اما باید این موضوع رو توجه داشت که همیشه خریدار دوست داره کمترین هزینه رو بپردازه!!

tnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اینم مشخصات لب تاب : ASUS X42JY
CPU:CORE I7
RAM: 4
VGA: 1
DISPLAY:14.1 inch LED
HDD: 500 GB
قیمت هم : 2150
اگه موافق بودی جوابتو پخ کن .
نه دوست من
قیمت پیشنهادیتون با توجه به کانفیگ دستگاه و عمری که از دستگاه میگذره خیلی تنده

اقا من 250 خریدارم
البته لطفا بگو باطریش در چه حالیه

گرچه جواب ندم بهتره ولی با بیشتر از 2برابر قیمت پیشنهادی شما مشتری داره اینجا و شما هم جای من بودی به بالاترین پیشنهاد میدادی حتما

پیشنهاد من 400

فعلا پیشنهاد دوم شما که 540 بوده در پیغام خصوصی در روزهای آتی بالاتر نره تقدیم شما میشه

alirezasabz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اقا نوشو دارن با گارانتي ميدن يك ميليون و صد پنجاه اونوقت شما با شرايطي كه گفتيد توقع نداشته باشيد يك ميليون ازتون بخريم
ايشالا كه خوب بفروشيد يا به دوستتمون كادو بدين

tnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
اقا نوشو دارن با گارانتي ميدن يك ميليون و صد پنجاه اونوقت شما با شرايطي كه گفتيد توقع نداشته باشيد يك ميليون ازتون بخريم

طبق گفته خودتون و قیمتی که خودم گرفتم نوش حدود 1200 قیمتشه
شما انتظار داری کسی به شما 250تومن بده؟ یعنی تقریبا 20درصد قیمت نوش؟ شما حاضری لپ تاپت یا گوشیتو به 20درصد قیمت بازار به من بفروشی که انتظار متقابل از من داری؟
دقت میکردی دوست دیگه ای همین دستگاه رو 900گذاشته برای فروش و من پایه 590 قیمت دادم. یکم انصاف داشته باشیم بد نیست

ali_khujaste

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

آفرین!! آورین...!

نوش اون قیمت هستش! حالا شما حساب کن! ۲۰٪ از اون مبلغ کسر کن (جنس دست دوم معمولاً میگن ۲۰٪ زیر قیمت نوش)ببین چقدر میشه! ماشال.... همه هم که با کمالات و با صواد!!!! حالا بخاطر شرایطی هم که داره این آقا میگه ۳۰٪ از کل کم کن! باز ببین چقدر میشه!! شک نکن زیر ۶۰۰ نمیشه!

بالا