برگزیده های پرشین تولز

فروش Macbook Pro 15.4 core i5, 4GB, 500HD

ahmadra.2520

Registered User
لایک‌ها
163
استارتر عزیز فقط یه پیشنهاد بهت دارم اینکه خونسردی خودتو حفظ کن من تک تک نوشته هات رو خوندم یعنی ۱۰۰۰ تومن زیر قیمتت بگن شدید رد میکنی از این لحاظ حق داری چون مال خودته ولی خیلی خونت جوش میاد من نگران سلامتیت هستم ایشالا که خوب بفروشی اینم اپ حساب کن

Kamran137

Registered User
لایک‌ها
808
3400 خریدارم

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
استارتر عزیز فقط یه پیشنهاد بهت دارم اینکه خونسردی خودتو حفظ کن من تک تک نوشته هات رو خوندم یعنی ۱۰۰۰ تومن زیر قیمتت بگن شدید رد میکنی از این لحاظ حق داری چون مال خودته ولی خیلی خونت جوش میاد من نگران سلامتیت هستم ایشالا که خوب بفروشی اینم اپ حساب کن
سلام، راستش رو بخوای حرص خوردن من از قیمت نیست بلکه از مقایسه های احمقانه برای تو سر مال زدنه وگرنا ما همه ایرونی هستیم و پر واضح هستش که هممون به یکم تخفیف گرفتن و دادن عادت داریم.

Kamran137

Registered User
لایک‌ها
808
3400 has tam dadasg

Kamran137

Registered User
لایک‌ها
808
Dad ash shoma hamaro dalalo dozd midoni keep eyes baba

Kamran137

Registered User
لایک‌ها
808
دوست من او همین فرو sam 45 داره 372 با سایکل 80 رو 3500 میده

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
دوست من او همین فرو sam 45 داره 372 با سایکل 80 رو 3500 میده

سلام... بله می شناسم sam45 رو و همین چند وقت پیش از خودم یه imac خرید... قیمت خوبی میده و به نظر من اون دوستانی که سر ۱۰۰-۲۰۰ تومان نمی خواهند با sam45 معامله کنند اون لپ تاپ از دستشون میره....
شما هم اگر واقعا طالب ۱۵ اینچ و corei5 هستی باید اون مک بوک رو از sam45 بخری... میدونم که اون قیمت پایه گذاشته ۳۵۰۰ و تا ۳۶۰۰ هم مشتری داره... خود دانی... من متاسفانه نمیتونم به اون قیمت بدم.... بعد از فروش قصد خرید imac 27 دارم که اون هم از ۳ ماه پیش باز گرون تر شده دسته دوم و کارکردش... اگر این تخفیفی که شما از من میخواین آیا اون شخصی که imac ش رو به من میفروشه به من تخفیف میده؟ اگر لپ تاپ ماله شما بود و به پولش احتیاج نداشتی این کار رو میکردی؟ خیر!!!

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
قیمت مکبوکهای ۲۰۱۰ کاملا به نیاز خریدار و فروشنده برمیگرده. از ۳۰۰۰ تومن تا ۳۵۰۰ یا هرچی!
اما در مورد کارایی همین رو ۵۰۰ تومن SSD خرجش کنن به قدر کفایت اندازه مکبوکهای ۲۰۱۲ کار راه انداز هست

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
سلام اقا مهدي.... أره ميدونم و موافقم باهات .... هم مقدار مموري رم و هم سرعت scratch disk به مراتب مهمتر و تأثير كذار تر از سي بي يو هستند.... ولي در حال حاضر نيازمنده ٢٧ إينجي هستم ولي حرفت كاملا درسته....

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
سلام اقا مهدي.... أره ميدونم و موافقم باهات .... هم مقدار مموري رم و هم سرعت scratch disk به مراتب مهمتر و تأثير كذار تر از سي بي يو هستند.... ولي در حال حاضر نيازمنده ٢٧ إينجي هستم ولي حرفت كاملا درسته....

سلام
در کل سیستمها اپل بخاطر کیفیت قطعاتی که بکار میبرن نسبت به سیستمها دیگه سر هستن.یه i5 اپل هیچوقت با i5 برند دیگه قابل قیاس نیست.
یک رم داریم ۷۰ دلار.همون رم با همون برند با یک برد چینی مونتاژ میشه و قیمتش میشه ۴۰دلار.مشخصه که کارایی این دو با هم یکی نیست.قدرت سیستمها اپل بخاطر بکاربردن باکیفیت ترین قطعات هست

Kamran137

Registered User
لایک‌ها
808
سلام... بله می شناسم sam45 رو و همین چند وقت پیش از خودم یه imac خرید... قیمت خوبی میده و به نظر من اون دوستانی که سر ۱۰۰-۲۰۰ تومان نمی خواهند با sam45 معامله کنند اون لپ تاپ از دستشون میره....
شما هم اگر واقعا طالب ۱۵ اینچ و corei5 هستی باید اون مک بوک رو از sam45 بخری... میدونم که اون قیمت پایه گذاشته ۳۵۰۰ و تا ۳۶۰۰ هم مشتری داره... خود دانی... من متاسفانه نمیتونم به اون قیمت بدم.... بعد از فروش قصد خرید imac 27 دارم که اون هم از ۳ ماه پیش باز گرون تر شده دسته دوم و کارکردش... اگر این تخفیفی که شما از من میخواین آیا اون شخصی که imac ش رو به من میفروشه به من تخفیف میده؟ اگر لپ تاپ ماله شما بود و به پولش احتیاج نداشتی این کار رو میکردی؟ خیر!!!

٣٦٠٠ هم ميلاد مشتري نداره 373 سيأكل ٥٨ خريدم ٣٤٩٠

Last edited:

sam 45

Registered User
لایک‌ها
2
قیمت مناسبه داداش قیمت اخر؟

بالا