برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
نه آخه مسئله فقط یه بازی نیست. شما واسه ps4 هر بازی جدیدی رو میارید. ولی واسه one نه. چون حداقال من دوس دارم از آدم مطمئنی مثل شما بازی رو تهیه کنم. اگه کلا نمی خواین تو زمینه بازی One کار کنین خوب بگین که دیگه منتظر بازی های جدید از شما نباشیم :)

چشم داداش سعی می کنیم بهتر باشیم :)

Face-less

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
کنسولهای معمولیتون هم از سری جدید cuh-1115a هستن؟ :)
بعد این " پک بلند / کوتاه " دسته های ps4 یعنی چی؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
کنسولهای معمولیتون هم از سری جدید cuh-1115a هستن؟ :)
بعد این " پک بلند / کوتاه " دسته های ps4 یعنی چی؟

رجیون 1 ما ماله ماه مارچ هستن داداش .
پک بلند دسته ها رجیون 1 و پک کوتاه رجیون 2

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
جناب @LoverAli یک دسته آبی پلی 4 خریداری کردن که امروز براشون ارسال شد

داداش مبارکتون باشه :)

mc21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
خسته نباشین
ریجن بندی دسته ها چه دلیلی داره؟
ینی کسی که کنسولش ریجن 2 باشه باید دسته ریجن 2 بخره؟ یا اگه نه چرا ریجن بندی شده؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
خسته نباشین
ریجن بندی دسته ها چه دلیلی داره؟
ینی کسی که کنسولش ریجن 2 باشه باید دسته ریجن 2 بخره؟ یا اگه نه چرا ریجن بندی شده؟

سلام
خیر داداش شما دستگاهتون ریجن 1 می تونه باشه و دسته ها ریحن 2.نوع بسته بندی دسته ها در ریجن ها مختلف است مثلا ریجن 2 پک کوتاه و ریجن 1 پک بلند،کیفیت و نوع دسته ها تفاوتی نداره

gintoki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام داداش call of duty.advanced warfar کی میاری و قیمت بازی حول حوش چه قدر در میاد

reza00007

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
دوست عزیز میشه یه توضیحی بدی که فرق region 1 , 2 چیه؟
3 رو که میدونم جای دوتا دکمش برعکسه ولی اینارو نمیدونم چیه و و کدوم بهتره
و اینکه تو بازی هم همینو نوشتین که مثلا فلان بازی region 1 هست یعنی باید بازی متناسب با دستگاه باشه یا نه؟
ممنون

nima202020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تفاوت پک بلند و کوتاه دسته ps4 در چیه دوستان؟؟؟ دسته های قلابی که واسه ps4 وجود ندارن؟ همه اصل هستن دیگه یکی قیمت دسته رو 10 تومن بیشتر میده یکی 10 تومن کمتر درسته؟؟؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
تفاوت پک بلند و کوتاه دسته ps4 در چیه دوستان؟؟؟ دسته های قلابی که واسه ps4 وجود ندارن؟ همه اصل هستن دیگه یکی قیمت دسته رو 10 تومن بیشتر میده یکی 10 تومن کمتر درسته؟؟؟

داداش توضيح دادم تو پست ها قبل ، تفاوت ريجن بندي در پك هاست و كيفيت دسته ها تفاوتي نداره .

9527

Registered User
لایک‌ها
104
باسلام...
تا بنده اومدم کنسول بخرم ماشا الله شما قیمت رو بردید بالا.مشتری زیاد شد قیمت رفت بالا..شانس ماست دیگه....:)

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
دوست عزیز میشه یه توضیحی بدی که فرق region 1 , 2 چیه؟
3 رو که میدونم جای دوتا دکمش برعکسه ولی اینارو نمیدونم چیه و و کدوم بهتره
و اینکه تو بازی هم همینو نوشتین که مثلا فلان بازی region 1 هست یعنی باید بازی متناسب با دستگاه باشه یا نه؟
ممنون

دوست عزيز داخل سايت خودمون توضيح دادم ،ريجن بندي دستگاه خا ربطي به كيفيت كنسول نداره،براي فروش دو مناطق مختلف زده شده.شما مي تونيد دستگاه ريجن ١ دسته ريجن ٢ و بازي ريجن ٣ بگيريد.

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
باسلام...
تا بنده اومدم کنسول بخرم ماشا الله شما قیمت رو بردید بالا.مشتری زیاد شد قیمت رفت بالا..شانس ماست دیگه....:)

داداش خيلي هم بالا نرفته ،كلا ٢٠ ريجن ١،٢ و دستيني پايين هم اومده،دسته ها ارزون تر شد :) در مجموع مقايسه كنيد قيمت هاي ما بالا نيست

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
اصلا جسارت نمیکنم:) . اما یاد دارم قیمت اولیه 1.350 60 بود اگر اشتباه نکنم.روز بروز قیمت رفت بالا...هفته پیش تهران بودم.رفتم لباف طبقه همکف کناره فروشگاه جاوید آل ریجن گذاشته بود 1.200 تولید 3 ماهه دوم 2014 آک پلمب.نه ریفربیشد نه چیزی.یه دونه گرفتم.بدبختیش اینجاست دیگه گذرم به تهران نمیخوره...:)

داداش ایشالا که مبارکتون باشه ، ولی ما کنسولی به نام All region نداریم.شما تشیف بیارید تهران یا از روی فاکتور تماس بگیرید می بینید که قیمت 1200 ندارن تهران،امروز همون پاساژ 1410 رجیون 2 به تعداد 5 عدد خریداری کردند،قیمت گزاری ما بر اساس قیمت عمده فروشی

9527

Registered User
لایک‌ها
104
داداش ایشالا که مبارکتون باشه ، ولی ما کنسولی به نام All region نداریم.شما تشیف بیارید تهران یا از روی فاکتور تماس بگیرید می بینید که قیمت 1200 ندارن تهران،امروز همون پاساژ 1410 رجیون 2 به تعداد 5 عدد خریداری کردند،قیمت گزاری ما بر اساس قیمت عمده فروشی
تشکر.منظورم از آل ریجن یعنی کله ریجن ها 1 - 2 - 3 - .... قیمتشون یکی بود. بنده که آدرس دادم عزیز.اون آقا هم عمده فروش بودن به گفته خودشون.:)

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
تشکر.منظورم از آل ریجن یعنی کله ریجن ها 1 - 2 - 3 - .... قیمتشون یکی بود. بنده که آدرس دادم عزیز.اون آقا هم عمده فروش بودن به گفته خودشون.:)

من حتما شنبه تماس می گیرم چون تو اون پاساژ مشتری زیاد دارم ، با خودشون صحبت می کنم و تو تاپیک اعلام می کنم :)

بالا