برگزیده های پرشین تولز

فقط هدفون بازهای حرفه ای بیان داخل ( فروش یا تعویض بهترین هدفون فیلیپس در ایران Philips SHO7205BK )

Roy@l

Registered User
لایک‌ها
123
سلام خدمت هدفون بازهای حرفه ای
میخوام یکی از بهترین هدفون / هندزفری فیلیپس رو تعویض کنم
خیییلیی خیلییی کیفیتش خوبه و کاملا کنترل شده هستش و اصلا به پرده های گوشی فشار نمیاره
من که خیلی از خریدش راضی هستم

Philips SHO7205BK

دلیل تعویض : چون من بعضی روزها تا 8-9 ساعت اهنگ پست سر هم گوش میدم نمیتونم از این مدل هدفون که روی گوشی میشینه (on ear)استفاده کنم و میخوام هدفون عزیزم رو با یک هدفون که دور گوش میشینه (over ear) عوض کنم
چون ساعت استفاده من خیلی زیاده و از روزی 6-7 ساعت بالاتر میره دنبال تعویض با مدلهای over ear هستم
قیمت جهانی هدفون بین 130 تا 150 دلار هستش (الان هدفون 100 دلاری رو تو فروم 600 قیمت گذاشتن اما من فقط با قیمت دلاری کار دارم و با اون قیمت معاوضه میکنم)
ضمنا این رو بگم که علاوه بر هدفون این مدل خاص هندزفری هم هستش و شما میتونید باهاش گوشیتون رو کنترل کنید و مکالمه تلفنی هم داشته باشید که کیفیت شاهکاره و همچنین گارانتی اصلی شکوفا هستش و تاریخ خریدش 1/4 هستش و تا 95/4/4 گارانتی تعویض داره
هدفونی هم که میخوام باهاش عوض کنم باید قیمت دلاریش همین حدود باشه و کم و زیادش رو سر میگیرم یا سر میدم
یک هدفون دیگه هم دارم که اگه مدل بالاتر بود اون رو هم سر میدم

Philips SHL 3000

با هدفون هایی که فقط پول برند میگیرن و کلی هم تقلبی دارن تعویض ندارم ( مثل بیتس )
در مورد فروش هم قیمت پیشنهادی رو پخ کنید (شاید فروختم)
با سپاس از وقتی برای مطالعه این تاپیک گذاشتین​

Last edited:

Roy@l

Registered User
لایک‌ها
123
بالا