برگزیده های پرشین تولز

قیمت روز قطعات کامپیوتر.

drhooman53

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
4930k الان تو بازار 1.780.000 هستش
دوستان هر قیمتی از هر قطعه ای خواستین به من پ.خ بدید

bagher28

Registered User
لایک‌ها
83
سلام
هارد 1ترا چی دارید؟
قیمت؟
مدل؟
گارانتی؟
ممنون

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

bagher28

Registered User
لایک‌ها
83
سلام
هارد یک ترا چی دارید؟
قیمت؟
مدل؟
گارانتی؟
ممنون

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Reza 7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بچه ها چند تا سؤال دارم لطفاً راهنمايی کنيد ؛
من ميبوردم قديمی هست و pcie 1.1 هست ميتونم کارتهای با pcie 3 استفاده کنم ؟
مورد بعدی تا سقف 700 کارت ميخواستم
اين 4 تا کارت زير 700 هستن ؟
7850
r9 270
660
560 ti
بين اين 4 تا کارت کدوم رو توصيه ميکنيد ؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
بچه ها چند تا سؤال دارم لطفاً راهنمايی کنيد ؛
من ميبوردم قديمی هست و pcie 1.1 هست ميتونم کارتهای با pcie 3 استفاده کنم ؟
مورد بعدی تا سقف 700 کارت ميخواستم
اين 4 تا کارت زير 700 هستن ؟
7850
r9 270
660
560 ti
بين اين 4 تا کارت کدوم رو توصيه ميکنيد ؟
تاپیک جداگانه بزنی سریعتر به جواب میرسی.

shabnama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام قطعات كاركرده زير چند ارزش دارن ممنون
مادربرد h67h2 a3 -----------ma770t ud3
سي پي يو cori3 2120 --------------amd 555 phenom ii
رم ddr3 1333 2 transend
گرافيك 9500gt 1g------------gt210 512
پاور 430green , 330green گاراني دارن
هارد 500 و 250
لطفا تك تك قيمت بدين ممنون..

000KNIGHT000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت تمامی دوستان . من اینجا تا زه عضو شدم و همین اول کاری یه طومار آوردم با خودم :p
اگه دوستان لطف کنند قیمت به روز تک تک این قطعات رو بدن خیلی لطف کردن
CPU : intel i7 4770
RAM : patriot viper 3 black 8gb 2x4gb ddr3 1600
MAIN : asus Z87-A
VGA :ASUS GTX 780 3GB
HDD : seagate barracuda 7200 1TB
SSD : corsair forcegt 60gb
ODD : samsung 24x sata
POWER : green gp650b-oc
CASE : coolermaster cm 690 ii
پیشاپیش سپاس.

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
با سلام خدمت تمامی دوستان . من اینجا تا زه عضو شدم و همین اول کاری یه طومار آوردم با خودم :p
اگه دوستان لطف کنند قیمت به روز تک تک این قطعات رو بدن خیلی لطف کردن
CPU : intel i7 4770
RAM : patriot viper 3 black 8gb 2x4gb ddr3 1600
MAIN : asus Z87-A
VGA :ASUS GTX 780 3GB
HDD : seagate barracuda 7200 1TB
SSD : corsair forcegt 60gb
ODD : samsung 24x sata
POWER : green gp650b-oc
CASE : coolermaster cm 690 ii
پیشاپیش سپاس.

http://aria-computer.mihanblog.com/post/4
سلام - فکر کنم شما از انجمن بازی سنتر هستید. کیس معرفی شده از سوی جناب فرشید، موجود نیست!
کلاً ایشون سیستم های بسیار عجیب و غریبی پیشنهاد میدن به دوستان که با منطق و اصول های بین المللی ابداً سنخیتی نداره و بسیار سیستم های اصولی تر و منطقی تری میشه بست که پرفرمونس کلی به طور چشمگیری قابل افزایش هست.
این در حالی هست که ایشون فکر می کنن هر چی کارت گرافیک قدرتمند باشه، پس سیستم بهتره! دیدشون تا این حده!! وقتی مادربرد تحت تجارت و بیزنسی رو برای سیستم های 4/5 تا 5 میلیونی پیشنهاد میدن، دیگه باید فاتحه شون رو خوند که بر خلاف ادعاشون، حتی از بیس مارکتینگ سخت افزار هم چیزی نمی دونن!!!
بنده که انتقاد کردم، نزدیک بود ما رو اخراج کنن!!! کلی اخطار و هشدار مدیریت و ...!!

اشتباهات ایشون رو بنده با مدارک موسق از چندین سایت های معتبر خارجی به همه اثبات کردم! اما ایشون و موافق هاشون از شدت شرم و خجالت بنده با کلی اهانت و توهین یک هفته اخراج کردن! پست های بنده رو هم حذف کردن!!!

تو عمرم چنین انسان مغروری تا حالا ندیده بودم!!!
گفتم دیگه بی خیال! آنکس که نداند و نداند که بداند، در جهل مرکب، ابدالدهر بماند!!

Last edited:

000KNIGHT000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
والا یه چند وقتی هست میخوام یه سیستم گیم ببندم هر جا میرم یکی یه چیزی میگه خودم هم به صورت حرفه ایی سر رشته ندارم واقعا توش موندم چیکار کنم . هرکی از سیستم اون یکی ایراد میگیره .
حالا واقعا اگه شما این کاره ایی و میدونی با بودجه 5 تومن بهترین سیستمی که میشه بست(فقط کیس) رو معرفی کنی واقعا لطف بزرگی کردی در حق ما.
نمیخوام پول حروم کنم دوباره یه چند روز دیگه مجبور شم قطعه عوض کنم یا کلا سیستم رو, حداقل تا یه سال اصلا دستش نزنم و سیستم هم راحت قابل ارتقا باشه .
اگه کسی یه سیستم درست درمون 5 تومنی خیلی خوب به ما معرفی کنه واقعا دعاش میکنم .ما رو هم از این عذاب راحت کرده
دوستان یاری کنید :rolleyes:

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
والا یه چند وقتی هست میخوام یه سیستم گیم ببندم هر جا میرم یکی یه چیزی میگه خودم هم به صورت حرفه ایی سر رشته ندارم واقعا توش موندم چیکار کنم . هرکی از سیستم اون یکی ایراد میگیره .
حالا واقعا اگه شما این کاره ایی و میدونی با بودجه 5 تومن بهترین سیستمی که میشه بست(فقط کیس) رو معرفی کنی واقعا لطف بزرگی کردی در حق ما.
نمیخوام پول حروم کنم دوباره یه چند روز دیگه مجبور شم قطعه عوض کنم یا کلا سیستم رو, حداقل تا یه سال اصلا دستش نزنم و سیستم هم راحت قابل ارتقا باشه .
اگه کسی یه سیستم درست درمون 5 تومنی خیلی خوب به ما معرفی کنه واقعا دعاش میکنم .ما رو هم از این عذاب راحت کرده
دوستان یاری کنید :rolleyes:

بله. خدمت شما. این سیستم با انجام اسمبل و کارهاش، فیکس 5 میلیون در میاد:
اگرچه کارت گرافیک ضعیف تره، اما به طور کلی، این سیستم با تمامی استانداردهای لازم مطابقت کامل داره از حیث حرفه ای بودن. به نظرم بهترین و اصولی ترین سیستم ممکن برای بودجه ی شماست.
کاملاً قابل ارتقاست. امکان SLI کارت گرافیک هم وجود داره و از نظر آینده نگری، شرایط کامل داره.
همچنین از نظر سیستم دمایی و کولینگ، این سیستم مثال زدنیه. تهویه ی کاملاً استاندارد با استفاده از بهترین فن خوابیده ی جهان + چند عدد از بهترین فن های کیس موجود در کشور و بلکه دنیا. ;)
اینها حسابشون پس دادن قبلاً!

4076547774.png

Last edited:

000KNIGHT000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله. خدمت شما. این سیستم با انجام اسمبل و کارهاش، فیکس 5 میلیون در میاد:
اگرچه کارت گرافیک ضعیف تره، اما به طور کلی، این سیستم با تمامی استانداردهای لازم مطابقت کامل داره از حیث حرفه ای بودن. به نظرم بهترین و اصولی ترین سیستم ممکن برای بودجه ی شماست.
کاملاً قابل ارتقاست. امکان SLI کارت گرافیک هم وجود داره و از نظر آینده نگری، شرایط کامل داره.
همچنین از نظر سیستم دمایی و کولینگ، این سیستم مثال زدنیه.

4076547774.png
آیا امکان اینکه مادربورد و گرافیک asus بشه هست یا فرقی نداره این دو برند از لحاظ کیفیتی ؟ من خودم چنتا سیستم مین و گرافیک گیگابایت داشتم و بعد از یه مدتی سیستم اون سرعت روز های اولیش رو نداشت به طور خیلی خفیف حس میشد .
و چه مقدار بودجه اضافه میتونم یه 780 به جای 770 بزارم ؟
سپاس.

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
آیا امکان اینکه مادربورد و گرافیک asus بشه هست یا فرقی نداره این دو برند از لحاظ کیفیتی ؟ من خودم چنتا سیستم مین و گرافیک گیگابایت داشتم و بعد از یه مدتی سیستم اون سرعت روز های اولیش رو نداشت به طور خیلی خفیف حس میشد .
و چه مقدار بودجه اضافه میتونم یه 780 به جای 770 بزارم ؟
سپاس.
نه. اصلاً چنین چیزی نیست! این چیزی می فرمایید، عذرخواهی می کنم. جسارته! اما خنده داره! قابل باور نیست و به طور حتم ایراد از کارت و مین نبوده! کیفیت و ساختار کیفیی برند گیگابایت، در دنیا شناخته شده اس. ضمناً مادربرد فوق گیمینگ خدمت شما معرفی شده:
http://persian.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4802#kf

بخشی از توضیحات در اینجاست: http://persian.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4487#ov

http://www.avajang.com/articles/1392/gigabyte/335/gaming.html

http://persian.gigabyte.com/fileupload/microsite/357/z87-gaming.html

از نظر شرایط گارانتی و سیستم دمایی هم خیلی بهتر از ایسوس هست.
برای خرید کارت 780، حدوداً 730 هزار تومان دیگه می بایست افزایش بودجه بدید.

Milkar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون بردی که اقا hessam معرفی کرده ، خیلی خداست. دوستم خرید دو ماه پیش.برای یکی از شرکت های تست بازی (بازی رایانه) کار میکنه. یعنی صبح که بیدار میشه بازی میکنه ،و movie میگیره تا شب. سیستمش آخ نمیگه. اون مادربرد یه جا خونده بودم یکی از بهترین مادربرد های حال حاضر دنیاست. نمیدونم اقا hessam درسته یا نه؟

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
اون بردی که اقا hessam معرفی کرده ، خیلی خداست. دوستم خرید دو ماه پیش.برای یکی از شرکت های تست بازی (بازی رایانه) کار میکنه. یعنی صبح که بیدار میشه بازی میکنه ،و movie میگیره تا شب. سیستمش آخ نمیگه. اون مادربرد یه جا خونده بودم یکی از بهترین مادربرد های حال حاضر دنیاست. نمیدونم اقا hessam درسته یا نه؟

بله.
به تنهایی و به صورت کلی که نه! اما میشه جزو 5 مادربرد فول گیمینگ در دنیا شناختش.
خرید ایشون هم ظاهراً نهایی شده از ما.
انشالله که مبارکشون باشه.

___Hero___

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
قیمت این مانیتور رو میخوام/
asus mx239h

لایک‌ها
32
سلام دوستان یه سیستم دارم میخوام بفروشمش یکی دیگه میخوام بگیرم خیلی گشتم اینا رو انتخاب کردم ببینین خوبه و اگر چیزه بهتری هم دیدین میشه بگیرم بگین ممنون...
1. .پاور گرین430 فن بزرگ
2.cpu intel haswell g3220 3.Gb
3.motherboord asus-h81-plus
4.ram kingstoon-4gb-1600-hyperx
5.کیس هم green تا100 تومن مدل دقیقی مد نظرم نیست
واین قطعات رو دارم
1.هارد توشیبا 1 tera 7200rpm 64mb
2.dvd pioneer
و سیستم 1155 میخوام یکی گفت این قطعات1150 هستن من کارم فقط رفتن اینترنت هست ولی میخوام اگر روزی خواستم کاری کنم کم نیاره راستی گرافیکم دارم و یه رم corsair 4gb 1600 حالا به نظرتون این رم رو بفروشم اینو بگیرمram kingstoon-4gb-1600-hyperx و هزینه هم برای مادربرد و سی پی یو و رام هم 600تومنه ممنون میشم کمک کنین واقعا گیچ شدم

mehrzad4011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ........WD Caviar Black 1.5 TB....(دست دوم یا نوش) بدون گارانتی چند می ارزه........
7.gif
ممنونم....

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
هارد 500 وسترن یکم کمیاب شده ظاهرا . کمی افزایش قیمت رو برای این کالا تو مشهد شاهد بودیم.

بالا