برگزیده های پرشین تولز

قیمت سیستم با مشخصات زیر ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
سلام به همه دوستان عزیز .
میخواستم بپرسم سیستمی با مشخصات زیر چقدر فی میخوره ؟

مادربرد :
Giga p31 Es3q

سی پی یو :
Intel 7300 2 Duo

رم :
Gb 2

هارد :
360 GB

مانیتور :
17 LG ( ال سی دی )

گرافیک :
Gforce 9400 GT 1GB

دی وی دی رایتر :
Sony Or Liteon

مودم :
(هرچی بود)

کیس :
(هرچی بود)

کیبورد و موس :
(هرچی بود)

دوستان دقت کنند واسه خودم نمیخوام و فقط یکی از دوستام با این مشخصات گفته سیستم بخواد برداره چقدر در میاد .

میخوام بیشتر از 500 تومان نباشه .

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
اين سيستم درپيتي رو كي پيشنهاد داده

افتضاح تر از اين كارت گرافيك Gforce 9400 GT 1GB پيدا نميكني من تا حالا 1000 بار گفتم قدرت كارت گرافيك به ميزان رمش نيست و اين 9400GT چه 256 مگ باشه چه 1 گيگ فرقي واسش نداره و 2 زار نميارزه.

بابا بيخيال وقتي با اين پول ميشه Amd athelon II X4 2.8 گرفت چرا 2 هسته اي بخري

واي هارد 360 چرا 5 تومن ديگه بزاري روي پولش ميتوني هارد 500 بخري

دی وی دی رایتر :
Sony
اين هم بيخيال واقعا مزخرفه البته لايت آن خوبه

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
حدود قیمت 540 تا 570 درمیاد فکر کنم!

ولی برای کاهش قیمت بهتره بجای 7300 از 5300 استفاده کنی! حدود 40 قیمت کم میشه!
کسی که وارد نباشه فرقشونو متوحه نمیشه!
یکی 2.6 و یکی 2.66 GHz هست! هر دو 45 نانو متری هست! هر دو دو هستهای هست!

اين سيستم درپيتي رو كي پيشنهاد داده

افتضاح تر از اين كارت گرافيك Gforce 9400 GT 1GB پيدا نميكني من تا حالا 1000 بار گفتم قدرت كارت گرافيك به ميزان رمش نيست و اين 9400GT چه 256 مگ باشه چه 1 گيگ فرقي واسش نداره و 2 زار نميارزه.

بابا بيخيال وقتي با اين پول ميشه Amd athelon II X4 2.8 گرفت چرا 2 هسته اي بخري

واي هارد 360 چرا 5 تومن ديگه بزاري روي پولش ميتوني هارد 500 بخري

اين هم بيخيال واقعا مزخرفه البته لايت آن خوبه

عزیز سوال دویتمون رو خوندی؟ ایشون گقتن قیمت چند میشه؟ شما فقط داری ایراد میگیری!
درضمن بنظر من رایتر های لایتون مفت گرون هستند! بعد یک مدت که کار میکنن مشکلهایی مثل باز کردن بیشتر DVD ها / مشکل بیرون دادن DVD یعنی گیر میکنه میمونه تو! / و در بیشتر موارد موتوری که DVD رام رو حرکت میده کاهش پیدا میکنه و DVD رام خیلی کند بیرون میاد (خیلی آروم مثل اینکه اومده پیکنیک:blink:)

درضمن شما هم فقط گیر دادین با این AMD ها!

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
ممنون از نظرات دوستان .
حالا اگه خودتون بخواید یک سیستم در همین رنج که بهترین انتخاب باشه رو انتخاب کنید چه قطعاتی رو پیشنهاد میکنید .
در ضمن قیمتش بیشتر از 500 نباشه .
ممنون میشم راهنمایی کنید .

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از نظرات دوستان .
حالا اگه خودتون بخواید یک سیستم در همین رنج که بهترین انتخاب باشه رو انتخاب کنید چه قطعاتی رو پیشنهاد میکنید .
در ضمن قیمتش بیشتر از 500 نباشه .
ممنون میشم راهنمایی کنید .
CPU:AMD 240 ----------------------------------58T
MB: Asrock M3A770DE---------------------------85T
M3A770DE(Enlarge).jpg

Ram:ADATA 2G DDR3-1333 Cl8------------55T
VGA:ATI HD 4670 512M DDR3--------------85T
Modem:-------------------------------------------7T
Case----------------------------------------------20T
Power:LOGIC 500-----------------------------12T
KB+Mouse:-------------------------------------16T
Hard:segate or samsnug 500----------------50T
LCD:LG - 19" - W1943S----------------------150T
اين جمعش شد 538 كه البته DDR3 هست و واسه آينده نگري خيلي خوبه اگر قيمت بالا است مادبرد رو رم رو به DDR2 ميتوني تغيير بدي

MB: Albatron PMG31--------------------------44T
اين مادبرها(چيپ g31 اينتل )معمولا 2 تا اسلات PCI دارند كه با نصب كارت گرافيك معمولا يكيشون اشغال ميشه ولي اين مادبرد بن اسلات PCI و PCI-Express ش فاصله هست كه باعث ميشه اين مشكل پيش نياد.
MB_PMG31.jpg

Ram:patriot 2G DDR2-800 cl5---------------40T
CPU: Intel E5300 ------------------------------62T

كه در اين صورت جمع كلش ميشه 486 تومن كه تفاوت چنداني هم تو عملكرد نداره منتها مادبردش جاي 2 تا اسلات PCI داره و بعدها هم اگه بخواي رم رو ارتقا بدي به علت اينكه ddr2 ديگه داره از رده خارج ميشه ممكنه به مشكل بر بخوري

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
عزیز سوال دویتمون رو خوندی؟ ایشون گقتن قیمت چند میشه؟ شما فقط داری ایراد میگیری!
درضمن بنظر من رایتر های لایتون مفت گرون هستند! بعد یک مدت که کار میکنن مشکلهایی مثل باز کردن بیشتر DVD ها / مشکل بیرون دادن DVD یعنی گیر میکنه میمونه تو! / و در بیشتر موارد موتوری که DVD رام رو حرکت میده کاهش پیدا میکنه و DVD رام خیلی کند بیرون میاد (خیلی آروم مثل اینکه اومده پیکنیک:blink:)

درضمن شما هم فقط گیر دادین با این AMD ها!

با عرض پوزش از صاحب تاپیک....

حاجی ببخشید پستت ارزش کوت کردن نداره ولی از بس به جای راهنمایی ملت، کل کل کردی دیگه اعصاب نذاشتی....

ماهایی که اینجا اقلا 3 سال هست داریم پست می زنیم یک اصل داریم اونم کمک به دیگران هست! وقتی شخصی داره سیستم مزخرفی میگیره راهنماییش می کنیم! حتی اگه بخواد فحشمون هم بده!!

شما اگه حس می کنی خیلی اطلاعات داری به جای تیکه انداختن به میکرو سیستم (که الحق تو سخت افزار رو دست نداره) یا ضد اون حرف زدن می تونی مثل آدم نظرت رو بگی و بقیه رو راهنمایی کنی!

پ.ن: یک لطفی کن تاپیک ها رو بخون یکم اطلاعاتت بالا بره که اشتباه ملت رو راهنمایی نکنی. تا حالا اقلا 100 نفر لایت آن خریدن و توی تاپیک خودش نظر دادن و همه راضی بودن! در مورد AMD هم یکم مقاله بخونی الان توی بیشتر سیستم هایی ( غیر از High End و حالتی که به Corei برسه بودجه) که سایت های پیشنهاد می دن AMD نسبت به Intel ارجح تره! دلیلش قیمت اونه.

پ.ن2: ای کاش.....

Last edited:

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
از کمک دوستان فوق العاده ممنونم .
همین سیستم پیشنهادی جناب MicroSystem رو نوشتم که دوستم خریداری کنه .
دوستان لطفا" اعصاب خودشون رو سر مسائل کوچیک و پیش پا افتاده خورد نکنند این جریان AMD و Intel هم مثل همون پرسپولیس استقلال هست که 2 طرف تعصب دارند , من هم خودم اینتل رو ترجیح میدم به AMD چون به کار من بیشتر میاد ولی خوب همونطور که گفتم چون سیستم واسه خودم نیست و اطلاعات کافی از قیمت ها هم ندارم اینجا درخواست کردم تا کمکم کنید .

موفق باشید .

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
با عرض پوزش از صاحب تاپیک....

حاجی ببخشید پستت ارزش کوت کردن نداره ولی از بس به جای راهنمایی ملت، کل کل کردی دیگه اعصاب نذاشتی....

ماهایی که اینجا اقلا 3 سال هست داریم پست می زنیم یک اصل داریم اونم کمک به دیگران هست! وقتی شخصی داره سیستم مزخرفی میگیره راهنماییش می کنیم! حتی اگه بخواد فحشمون هم بده!!

شما اگه حس می کنی خیلی اطلاعات داری به جای تیکه انداختن به میکرو سیستم (که الحق تو سخت افزار رو دست نداره) یا ضد اون حرف زدن می تونی مثل آدم نظرت رو بگی و بقیه رو راهنمایی کنی!

پ.ن: یک لطفی کن تاپیک ها رو بخون یکم اطلاعاتت بالا بره که اشتباه ملت رو راهنمایی نکنی. تا حالا اقلا 100 نفر لایت آن خریدن و توی تاپیک خودش نظر دادن و همه راضی بودن! در مورد AMD هم یکم مقاله بخونی الان توی بیشتر سیستم هایی ( غیر از High End و حالتی که به Corei برسه بودجه) که سایت های پیشنهاد می دن AMD نسبت به Intel ارجح تره! دلیلش قیمت اونه.
پ.ن2: ای کاش.....

این جناب میکرو سیستمی که شما سنگشو به سینه میزنی توی سخت افزار رو دست نداره!!؟ جددی؟
یه لطفی بکن برو به پیستهاش یه نگاهی بنداز! من ادعا می کنم ایشون اصلا در حد مبتدی هم نیستند! دلیل این نظر خودمو می گم:
1:تنها 2 مدل مادربورد ازراک رو یاد گرفتند دارند به همع اونارو پیشنهاد میدن! هم برای گیم! هم برای سیستم ساده! هم ...
2: 2 مدل هم سی پی یو AMD هم حفظ کردند و به همه دارن پیشنهاد میدن!( جددی گفتم 2 تا! یکی 620 یکی هم 240 )
3:ایشون ادعا میکنه گرافیک 4200 با رم 128 بازی هارو خیلی راحت اجرا میکه! حالا بعضی وقت ها هم روی فول اچدی بازی میکنند!:blink:
4:ایشون در تمام پست های خودشون ادعا میکنند مادربورد در پرفورمانس تاثیری نداره و فقط امکانات اونا فرق داره مثلUSB یا SATA
5:ایشون فقط روی قابلیت اورکلاک مانور میدن! فلان قطعه اور خوب میشه! پس عالی هست!:lol:
6:ابشون ادعا دارند ازراک مادربوردهایی بهتر از ایسوس و گیگا تولید میکنند! شرکتی که تازه 2 3 سال بیشتر نیست مادربورد میزنه مادربوردهایی بهتر از محصولات بزرگترین تولید کننده جهان تولید میکنه!!؟
7:و ایشون فقط یک مدل و مارک رم میشناسند! اونم DDR3 A-DATA 1333mhz !
8: حالا جالبش اینه که ایشون پاوری رو که کمپانی توان واقعی اونو 330 وات اعلام کرده، ادعا دارند 470 توان ریل اون هست!:blink:
چند روز پیش ایشون یه مادربوردی معرفی کردند از برند ازراک با چیپ p43 ! من مشکلاتی که بنظر من داشت رو بیان کردم! ولی ایشون جوابی ندادند! شاید هم جوابی نداشتند تا بیان کنند!

شما در جایگاهی نیستید که در مورد ادم بودن یا نبودن من نظر بدید! برای این کار باید اول در مورد خودتون این رو ثابت کنید بعد در مورد دیگران نظر بدید!

در ضمن اگه اعصاب شما هم مثل این جناب میکرو سیستم ضعیف هست بهتره شما هم یه مشاوره بگیرید!

مثل اینکه شما متوجه نوشته های من نمیشید یا در زمینه فهم زبان فارسی دچار مشکل هستید!
من تا حالا چند تا رایتر لایتون هم ساتا هم ای دی ای خریدم و استفاده کردم! چیزی که من دیدم دلیل بر بی کیفیتی این برند هست!این نظر من و نتیجه تجربه من هست! در مورد اون 100 نفر هم بهتره بدونید که کسایی که نظر میدن به 2 دلیل زیاد قابل اعتماد نیست: 1: دلیل اول اینه که اکثریت وقتی یک کالا رو جدبد میخرند میان نظر میدن، در این حال طبیعی هست مشکلی نداشته باشه! 2: چند درصد از این 100 نفر از رایتر روزانه 30 40 تا رایت میکنه!؟ در زیر فشار کار کیفیت یک برند و مدل مشخص میشه!
نظر من اینه که رایتر لایتون به درد کار مداوم نمیخوره و زود مشکل ساز میشه!

در مورد AMD هم باید بگم من نگفتم کیفیت پایینی داره! یا خوب نیست! من فقط گفتم این جناب میکرو فقط AMD پیشنهاد میده! درضمن من کلا از برند AMD خوشم نمیاد!همونطور که میکرو میگه INTEL به هیچ دردی نمیخوره، نظر من هم اینه که AMD به دردنخور هست!

سوال دیگهای هم هست!؟

kakihot

Registered User
لایک‌ها
1
کار بسیار خوبی میکنن !
هر کدوم اینا رو مشکل داری پاشو بیا دفتر ما با عدد و ارقام بهت نشون بدم مشکل لایتون بد خوندن سی دی هست و رایتش ضعیفه
ولی تو خوندن دی وی دی عالیه
شما هم میتونی مادر بورد ایسوس و گیگا و برندهای گرون بخری چون برات چایی میارن رخت میشورن اگه متاهلی بچه داری هم میکنن

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
این جناب میکرو سیستمی که شما سنگشو به سینه میزنی توی سخت افزار رو دست نداره!!؟ جددی؟
یه لطفی بکن برو به پیستهاش یه نگاهی بنداز! من ادعا می کنم ایشون اصلا در حد مبتدی هم نیستند! دلیل این نظر خودمو می گم:
1:تنها 2 مدل مادربورد ازراک رو یاد گرفتند دارند به همع اونارو پیشنهاد میدن! هم برای گیم! هم برای سیستم ساده! هم ...
2: 2 مدل هم سی پی یو AMD هم حفظ کردند و به همه دارن پیشنهاد میدن!( جددی گفتم 2 تا! یکی 620 یکی هم 240 )
3:ایشون ادعا میکنه گرافیک 4200 با رم 128 بازی هارو خیلی راحت اجرا میکه! حالا بعضی وقت ها هم روی فول اچدی بازی میکنند!:blink:
4:ایشون در تمام پست های خودشون ادعا میکنند مادربورد در پرفورمانس تاثیری نداره و فقط امکانات اونا فرق داره مثلUSB یا SATA
5:ایشون فقط روی قابلیت اورکلاک مانور میدن! فلان قطعه اور خوب میشه! پس عالی هست!:lol:
6:ابشون ادعا دارند ازراک مادربوردهایی بهتر از ایسوس و گیگا تولید میکنند! شرکتی که تازه 2 3 سال بیشتر نیست مادربورد میزنه مادربوردهایی بهتر از محصولات بزرگترین تولید کننده جهان تولید میکنه!!؟
7:و ایشون فقط یک مدل و مارک رم میشناسند! اونم DDR3 A-DATA 1333mhz !
8: حالا جالبش اینه که ایشون پاوری رو که کمپانی توان واقعی اونو 330 وات اعلام کرده، ادعا دارند 470 توان ریل اون هست!:blink:
چند روز پیش ایشون یه مادربوردی معرفی کردند از برند ازراک با چیپ p43 ! من مشکلاتی که بنظر من داشت رو بیان کردم! ولی ایشون جوابی ندادند! شاید هم جوابی نداشتند تا بیان کنند!

شما در جایگاهی نیستید که در مورد ادم بودن یا نبودن من نظر بدید! برای این کار باید اول در مورد خودتون این رو ثابت کنید بعد در مورد دیگران نظر بدید!

در ضمن اگه اعصاب شما هم مثل این جناب میکرو سیستم ضعیف هست بهتره شما هم یه مشاوره بگیرید!

مثل اینکه شما متوجه نوشته های من نمیشید یا در زمینه فهم زبان فارسی دچار مشکل هستید!
من تا حالا چند تا رایتر لایتون هم ساتا هم ای دی ای خریدم و استفاده کردم! چیزی که من دیدم دلیل بر بی کیفیتی این برند هست!این نظر من و نتیجه تجربه من هست! در مورد اون 100 نفر هم بهتره بدونید که کسایی که نظر میدن به 2 دلیل زیاد قابل اعتماد نیست: 1: دلیل اول اینه که اکثریت وقتی یک کالا رو جدبد میخرند میان نظر میدن، در این حال طبیعی هست مشکلی نداشته باشه! 2: چند درصد از این 100 نفر از رایتر روزانه 30 40 تا رایت میکنه!؟ در زیر فشار کار کیفیت یک برند و مدل مشخص میشه!
نظر من اینه که رایتر لایتون به درد کار مداوم نمیخوره و زود مشکل ساز میشه!

در مورد AMD هم باید بگم من نگفتم کیفیت پایینی داره! یا خوب نیست! من فقط گفتم این جناب میکرو فقط AMD پیشنهاد میده! درضمن من کلا از برند AMD خوشم نمیاد!همونطور که میکرو میگه INTEL به هیچ دردی نمیخوره، نظر من هم اینه که AMD به دردنخور هست!

سوال دیگهای هم هست!؟
2 روزه report دادم هنوز كسي اقدامي نكرده

لطفا مديران هر چه سريعتر با اين babak1388 برخورد كنند.

Last edited:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
جناب babak1388s
لطفا به کاربران با سابقه فروم احترام بذارید. در بخش‌های تخصصی این فروم یک قانون کلی حکم فرماست و اون اینکه اگر کاربری دارای اطلاعت لازم و مفید نباشه، اصولا با سابقه و مورد اعتماد و حمایت دیگر کاربران نمیشه. دلیل هم کاملا مشخص هست چون اگر اینطور نباشه خیلی زود با کاربران و افراد با اطلاعات فروم به مشکل خواهد خورد. در نتیجه پیشنهاد میکنم به جای حس رقابت به قولی کل کل ، سعی کنید همراه دیگر کاربران به ارائه اطلاعات و پست‌ها مفید بپردازید.

جناب میکروسیستم،
لطفا پست آخرتون در مورد آقای بابک رو اصلاح بفرمائید و کلمات توهین آمیز آنرا حذف بفرمائید و این مورد لطفا تکرار نشه.

و یک تشکر از کلی از تمام دوستان و کاربران فعال در این بخش ... این بخش یکی از مفیدترین و پرکاربردترین و تخصصی‌ترین بخش‌های فروم ما هست که اگر حضور و فعالیت شما دوستان نباشه مصلما هیچ کاربردی نخواهد داشت. راهنمایی‌ها و اطلاعات مفید شماست که این بخش رو پربار و مفید کرده. ممنونم از همه شما.

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
جناب babak1388s
لطفا به کاربران با سابقه فروم احترام بذارید. در بخش‌های تخصصی این فروم یک قانون کلی حکم فرماست و اون اینکه اگر کاربری دارای اطلاعت لازم و مفید نباشه، اصولا با سابقه و مورد اعتماد و حمایت دیگر کاربران نمیشه. دلیل هم کاملا مشخص هست چون اگر اینطور نباشه خیلی زود با کاربران و افراد با اطلاعات فروم به مشکل خواهد خورد. در نتیجه پیشنهاد میکنم به جای حس رقابت به قولی کل کل ، سعی کنید همراه دیگر کاربران به ارائه اطلاعات و پست‌ها مفید بپردازید.

من فکر نکنم بی احترامی کرده باشم!
اگه کاربری که باسابقه و بنا به گقته شما دارای اطلاعات لازم و مفید هست، پس باید توان پاسخ گویی به مشکلات قطعات پیشنهادی خودشون رو داشته باشند، اینطور نیست؟
وقتی ایشون مادربوردی پیشنهاد میدهند و بنظر من اون مادربورد فلان مشکل رو داره نباید بگم؟ چون ایشون با سابقه هستند باید اجازه داد قطعات مشکل دار پیشنهاد بدهند؟
خوب اگه ایشون اطلاعات لازم رو دارند بهتر نیست به جای ایجاد جنجال بیان به انتقادات جواب بدن، حالا یا خودشون قانع میشن یا مارو قانع می کنند!

شما خودتون بیایید قضاوت کنید!

درضمن عزیز من babak1388 هستم نه babak1388s!!!

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
من فکر نکنم بی احترامی کرده باشم!
اگه کاربری که باسابقه و بنا به گقته شما دارای اطلاعات لازم و مفید هست، پس باید توان پاسخ گویی به مشکلات قطعات پیشنهادی خودشون رو داشته باشند، اینطور نیست؟
وقتی ایشون مادربوردی پیشنهاد میدهند و بنظر من اون مادربورد فلان مشکل رو داره نباید بگم؟ چون ایشون با سابقه هستند باید اجازه داد قطعات مشکل دار پیشنهاد بدهند؟
خوب اگه ایشون اطلاعات لازم رو دارند بهتر نیست به جای ایجاد جنجال بیان به انتقادات جواب بدن، حالا یا خودشون قانع میشن یا مارو قانع می کنند!

شما خودتون بیایید قضاوت کنید!

درضمن عزیز من babak1388 هستم نه babak1388s!!!
ميدوني چرا جواب ندادم
چون جواب ابلهان خاموشي است
اگه بنا بر ايراد گرفتنه برو سر تا پاي خودت رو نگاه كن 1000 تا ايراد ميشه ازش گرفت
چرا سوكت برق مادبرد اينجا است چرا كابل ساتاي اكسترنالش رو از اينجا بايد وصل كني اونجا چرا سوكت فن اونجا است. اينها ايرادند كه من بيام جواب بدم

سواد كه نداري غرورت هم خيلي بالا است.
اين فروم هم واسه خودت تا دوست داري بي احترامي كن و چيزهاي چرت و پرت به ملت پيشنهاد بده

Last edited:

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
ميدوني چرا جواب ندادم
اين فروم هم واسه خودت تا دوست داري بي احترامي كن و چيزهاي چرت و پرت به ملت پيشنهاد بده

:blink::blink::blink:

شما داری میگی"جواب ابلهان خاموشي است" بعد من دارم بی احترامی میکنم؟؟؟
نتیجه گیری خیلی جالبی هست! فکر نمی کنید کمی بی انصافی باشه؟:lol:

جالبه!!!!

حالا جناب مدیر ارشد "شايان" تشریف بیاورید ببینید کی داره بی احترامی میکنه؟

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
ميدوني چرا جواب ندادم
اگه بنا بر ايراد گرفتنه برو سر تا پاي خودت رو نگاه كن 1000 تا ايراد ميشه ازش گرفت
چرا سوكت برق مادبرد اينجا است چرا كابل ساتاي اكسترنالش رو از اينجا بايد وصل كني اونجا چرا سوكت فن اونجا است. اينها ايرادند كه من بيام جواب بدم

میکرو سیستم جان Ignore List توی اینگونه موارد بهترین راه ممکن هست. پست های ایشون نه تنها ارزش پاسخ دادن نداره بلکه ارزش دیدن هم نداره.:D:D

به سایر دوستانی که دارن از این بخش استفاده می کنند هم بگم که مسئولیت اعتماد به پست های این آقا کاملا با خودشونه. چون هدف ایشون کاملا معلومه.:lol::lol:

با تشکر.

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
ميدوني چرا جواب ندادم

عزیز چرا پستت رو ویرایش میکنی؟

ببخشید ولی مشکل یه مادربورد مگه قراره چی باشه؟ وقتی سوکتهاش جای درست نیست میشه مشکل! وقتی سوکت پاور مادربورد رو برده درست وسط سی پی یو و PCIe x16 کنار پنل پشتی مادربورد! این ایراد نیست؟
بنظر شما ایران خودرو فردا یه 206 بده بازار که در باکش رو کنار دنده یا توی داشپورت قرار بده، مشکل نیست؟

شما به چیزهایی که بلد نیستید میگید یارو هیچی بارش نیست!
جناب شایان شما هم یه لطفی کنید پست های هر دوی مارو بررسی و تکلیف رو مشخص کنید! یکی از ما رو بندازید بیرون! خلاص!

علم و اطلاعات مفیدی که ازش صحبت میکنید که ایشون ازش برخوردار هست رو میشه از روی جعبه های قطعات هم به دست اورد! و با همون اطلاعات دارن قضاوت میکنند!

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
میکرو سیستم جان Ignore List توی اینگونه موارد بهترین راه ممکن هست. پست های ایشون نه تنها ارزش پاسخ دادن نداره بلکه ارزش دیدن هم نداره.:D:D

به سایر دوستانی که دارن از این بخش استفاده می کنند هم بگم که مسئولیت اعتماد به پست های این آقا کاملا با خودشونه. چون هدف ایشون کاملا معلومه.:lol::lol:

با تشکر.

میشه لطف کنید بگید هدف من چی هست؟

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
با اجازه از اساتید
از روی کنجکاوی به اینجا رسیدم
باید بگم بنظر من الان فضای فاروم بیشتر کاسب کاری شده (جسارت خدمت هیچکدوم از دوستان نمیکنم)
فروشنده هم طبعا جنس خودش رو بالا میبره
گذشت اونوقتی که بچه هایی مثل وحید یا امید اینجا بودند و واقعا پستها بار علمی داشت

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ميدوني چرا جواب ندادم

به شما تذکر داده بودم که از الفاظ توهین آمیز استفاده نکنید. تکرار این موضوع باعث شد اخطار دریافت کنید. در صورت تکرار عنوان کاربری فعال از شما گرفته خواهد شد و تکرار چندباره این موضوع دسترسی شما را به فروم محدود خواهد کرد.

لطفا به قوانین و کاربران فروم احترام بگذارید.

موفق باشید.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به دلیل خارج شدن تاپیک از موضوع خودش، ضمن عذرخواهی از صاحب تاپیک، این تاپیک بسته میشه. شما میتونید در صورت لزوم و تمایل تاپیک جدیدی برای طرح دوباره این موضوع باز بفرمائید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا