برگزیده های پرشین تولز

قیمت ها در کیش

emad_tava

Registered User
لایک‌ها
21
جدییییییییییییییی لبنان کازینو داره ؟ خودت رفتی ؟ مطمینی ؟

اگه باشه که عالیه

من 3 4 سال پیش رفتم بعد از جنگ لبنان و اسراییل
یه شهری نزدیک بیروت به اسم جونیه( خیلی نزدیک مثلا 20 کیلومتر) اونجا فقط دیسکو و بار و نایت کلاب های با کلاس داره اصلا از هر 10 تا مغازه 9 تاش کلابه
اون کازینویه وسط شهره و چون شیشه ایه از همه جا توش معلومه. یه جک پات هایی داره که نگو و نپرس...
مثلا بیروت یه چهارراه شهدا داره از شانزالیزه قشنگتره. عصر ها پاتوق دختر باربی های روسی و لبنانی میشه
شاید باورتون نشه ولی فقط بنز و بی ام و سوار میشن تاکسی ها فقط بنز ( E class )
کلا مردم خیلی با فرهنگ و مبادی آدابی داره هر کجا بگی ایرانیم تحویل بازاره
کلا شهر های بانکوک و آنتالیا و دوبی که ایرانیا معمولا میرن هیچکدوم مثل بیروت نیست واقعا عروس خاورمیانه است راستی اصلا خودشونو عرب نمیدونن میگن ما زبانمون عربیه ولی اصلا نژاد عرب نیستیم
انشاالله هر کی میتونه یه سفر بره تا ببینه عجب جاییه...

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
تو شهر هایی که حزب الله لبنان هم هست کازینو و .... هست ، ولی روز هاش خیلی خشک هست
مردم آرومی داره ، هر کس سرش به کار خودش هست ، حزب الله هم اگه محبوبیت داره به خاطر پولی هست که تو شهر هاشون تزریق کرده و الی مردم اصلا براشون مهم نیست کدام گروه سیاسی باشه
کلا چیزی که من دیدم این بوده ، البته 1 روز بیشتر لبنان نبودم

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
من 3 4 سال پیش رفتم بعد از جنگ لبنان و اسراییل
یه شهری نزدیک بیروت به اسم جونیه( خیلی نزدیک مثلا 20 کیلومتر) اونجا فقط دیسکو و بار و نایت کلاب های با کلاس داره اصلا از هر 10 تا مغازه 9 تاش کلابه
اون کازینویه وسط شهره و چون شیشه ایه از همه جا توش معلومه. یه جک پات هایی داره که نگو و نپرس...
مثلا بیروت یه چهارراه شهدا داره از شانزالیزه قشنگتره. عصر ها پاتوق دختر باربی های روسی و لبنانی میشه
شاید باورتون نشه ولی فقط بنز و بی ام و سوار میشن تاکسی ها فقط بنز ( E class )
کلا مردم خیلی با فرهنگ و مبادی آدابی داره هر کجا بگی ایرانیم تحویل بازاره
کلا شهر های بانکوک و آنتالیا و دوبی که ایرانیا معمولا میرن هیچکدوم مثل بیروت نیست واقعا عروس خاورمیانه است راستی اصلا خودشونو عرب نمیدونن میگن ما زبانمون عربیه ولی اصلا نژاد عرب نیستیم
انشاالله هر کی میتونه یه سفر بره تا ببینه عجب جاییه...

پس نباید خوانوادگی رفت
حتما باید مجردی با دوستان رفت :D

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
برای غذای مناسب و قیمت خوب میتونید برید رستوران خاطره ها.

بالا