برگزیده های پرشین تولز

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

alireza1431

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام لطفا با لینک من ثبت نام کنید و در امد کسب کنید ممنون
http://www.mahansurf.com/fa/?r=alireza1431

اگه بتونید زیر مجموعه یکم بگیرید خیلی در امد داره

لطفا با همین لینک ثبت نام کنید

alireza1431

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام لطفا با لینک من ثبت نام کنید و در امد کسب کنید ممنون
http://www.mahansurf.com/fa/?r=alireza1431

اگه بتونید زیر مجموعه یکم بگیرید خیلی در امد داره

لطفا با همین لینک ثبت نام کنید

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
واقعاً به نظر شما روزی کمتر از 50 هزار تومان درآمد پول به حساب میاد؟
پول اینترنت رو دراوردن هم دلیل نمیشه اما شاید بشه این رو تنها برگ برنده دونست.

درآمد اصلی فقط برای صاحب سایت مذکور خواهد شد که اون هم درآمدش بی ارزشه و سایت بی ارزشی رو خواهد داشت.
بهترین گزینه برای این کار استفاده از سایتهای خارجی اون هم با دانش کافی هست و نه عدم آگاهی.

sajjaddalvand

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان بنده چند تا سایت اتو سورف بهتون معرفی می کنم که خیلی از اتو سورف های دیگه بهترن همشون هم پرداختی دارن به بیت کوین و و حساب وایرد پای فقط کافیه ثبت نام کنید و استارت سورف کنید : هر هشت تا سایت که ثبت نام کردید همه ذو با هم باز کنید و همه را با هم استارت سورف کنید در یک زمان اونوقت همشون در عرض 30 دقیقه تموم میشن
سایت اول
سایت دوم
سایت سوم
سایت چهارم
سایت پنجم
سایت ششم
سایت هفتم
سایت هشتم
با این هشت تا سایت اگر کار کنید به طور مستمر در یک ماه بین 300 - 400 دلار درامد در ماه می تونین داشته باشین --- موفق باشین

Last edited:

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
دوستان بنده چند تا سایت اتو سورف بهتون معرفی می کنم که خیلی از اتو سورف های دیگه بهترن همشون هم پرداختی دارن به بیت کوین و و حساب وایرد پای فقط کافیه ثبت نام کنید و استارت سورف کنید : هر هشت تا سایت که ثبت نام کردید همه ذو با هم باز کنید و همه را با هم استارت سورف کنید در یک زمان اونوقت همشون در عرض 30 دقیقه تموم میشن
سایت اول
سایت دوم
سایت سوم
سایت چهارم
سایت پنجم
سایت ششم
سایت هفتم
سایت هشتم
با این هشت تا سایت اگر کار کنید به طور مستمر در یک ماه بین 300 - 400 دلار درامد در ماه می تونین داشته باشین --- موفق باشین
برداشتی داشتی از این هشت سایت؟؟

sajjaddalvand

Registered User
لایک‌ها
46
برداشتی داشتی از این هشت سایت؟؟

از سایت اول برداشت داشتم - اما سایت های دیگه چون تازه اشنا شدم هنوز به مقدار برداشت نرسیدم - احتمالا همشون پرداختی دارند چون تم سایت هاشون همه شبیه هم هستش مال یک شرکت باید باشند

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
از سایت اول برداشت داشتم - اما سایت های دیگه چون تازه اشنا شدم هنوز به مقدار برداشت نرسیدم - احتمالا همشون پرداختی دارند چون تم سایت هاشون همه شبیه هم هستش مال یک شرکت باید باشند
این 35 دلار برای کدوم سایته؟
تو چن روز در آوردی؟
از هر سایت در روز حدودا چن میشه در آورد؟

Last edited:

sajjaddalvand

Registered User
لایک‌ها
46
این 35 دلار برای کدوم سایته؟
تو چن روز در آوردی؟
از هر سایت در روز حدودا چن میشه در آورد؟
5 دلار - 3 و نیم دلار - 2 دلار - و 1.5 دلار ------ سایت های که به بیت کوین میشه درامد داشت در 10 - 15 روز میشه 4 - 5 میلیون ساتوشی جمع کرد
البته مینیموم برداشت هرکدام از سایت ها فرق می کنه 50 - 40 - 35 - 100 -90 دلار مینیموم برداشت این سایت ها هستند

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
سایت اول
سایت دوم
سایت سوم
سایت چهارم
سایت پنجم
سایت ششم
سایت هفتم
سایت هشتم
با درود
هر هشت سایت اسکم هستن دوست عزیز! جز اتلاف وقت گرانبهاتون چیزی عاید نمیشه...
چطور بعد از مدتها که بارها هم گفته شده اسکمن باز معرفی میشن ؟
درمورد برداشت از سایت اول هم لطفا عکس بذارید.
موفق باشید

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
ديدم هر مبحثي توي کسب درآمد يه تاپيک مخصوص داره گفتم اين تاپيک رو بزنم که Auto SUrf هم که منبع درآمدي خوبي هست هم از پراکندگي در بياد. هر کسي هر سايت Auto Surf خوبي رو که ميشناسه اينجا مطرح کنه و مشکلاتي و تغييراتي که تو هر سايت هست رو اينجا مطرح کنيد تا هم يه منبع خوب اطلاعاتي داشته باشيم هم از زياد شدن تاپيک ها جلوگيري کنيم.
فتوکپي عزيز ممنون ميشم اگه تاپيک رو گيره کني.
اين سايت كه ميگم بهترين يعني واقعا بهترين سايت AUTO SURF ايرانيه من سايت ايراني با اين برنامه ريزي خوب نديدم! ميگی نه! ثبتنام كن :
لينك ثبتنام
اينم عكس پولي ك خودم برداشت كردم : لينك عكس

فایل های ضمیمه

• Untitled-TrueColor-02.jpg
    Untitled-TrueColor-02.jpg
    14.8 KB · نمایش ها: 1

sajjaddalvand

Registered User
لایک‌ها
46

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
چند روز طول کشید که به برداشت رسیدید
ده روز- روزي هزارتومن- البته اگه ضريب همكاريتون بيشتر بشه درآمدتونم بيشتر ميشه روش هاي ديگ ام بغير از اوتوسورف داره توضيحات بيشترش اينجايه : لينك
ثبتنام نكني واقعا ضرر كردي امتحانش مجانيه! روشهاي ديگ اش هم ك ميگم سايتهاي همكارشه ك بعدثبتنام سمت چپ پنلت چندتا گزينه هست.

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
لینکز

تعداد پاپ آپ: 1
رسیدن به حداقل برداشت برای سطح برنزی رایگان تا 17 روز فعالیت مداوم (5 هزار تومان)
پرداخت به: حساب بانکی
نمره تبلیغ گیری: قوی
وضعیت پشتیبانی: خوب
قابلیت استفاده روی سرور بدون ورود به اکانت به هر تعداد (سقف بازدید: 1000)
رتبه در سورف مانیتور: 10

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
سلام، دوستان ببخشید بمظطرتون نسبت به حجم اینترنیت که مصرف میشه قیمت هاش میارزه ؟
چطور میشه پول رو دریافت کرد برای استی های خارجی ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید، من تازه میخوام شروع کنم.

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
با درود,

همونطور که مستحضرین این تاپیک یکی از شلوغترین ها بوده که به قول دوستمون حدود 10 سال پیش استارت خورد.
خب مسلما دوستانی که وقت گذاشتن و میذارن میدونن که واسشون صرف میکنه...

درمورد سایتهای سورف خارجی برای درآمد، سایت بدردبخوری پیدا نشده، اگه هم باشه با صرف وقت زیاد و واریز به پی پال و ...
اما سایتهای ایرانی درآمد رو یا کارت به کارت میکنن یا پایا و یا پی لاین.

از اونجایی که تازه قصد شروع فعالیت رو دارین، هرموقع وقت کردین سری به سورف مانیتور بزنین از اول همه چی توضیح داده شده، جواب همه سوالها هم داده میشه.

موفق باشید..

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
ديدم هر مبحثي توي کسب درآمد يه تاپيک مخصوص داره گفتم اين تاپيک رو بزنم که Auto SUrf هم که منبع درآمدي خوبي هست هم از پراکندگي در بياد. هر کسي هر سايت Auto Surf خوبي رو که ميشناسه اينجا مطرح کنه و مشکلاتي و تغييراتي که تو هر سايت هست رو اينجا مطرح کنيد تا هم يه منبع خوب اطلاعاتي داشته باشيم هم از زياد شدن تاپيک ها جلوگيري کنيم.
فتوکپي عزيز ممنون ميشم اگه تاپيک رو گيره کني.

سلام با عضويت در اين سايت ميتونين 24ساعت سيستمتونو روشن بذارين و برين كاراتونو انجام بدين چون خودش بطور خودكار انجام ميشه. حداقل برداشتشم 10تومنه ك تو كمتر از5روز ميتوني برسي و برداشت كنی.

برای عضويت و كسب درآمد كليك كنيد

garlic

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
كسي تازگي از آي پي رنك برداشت داشته؟
از وقتي كه براي برداشت از طريق سايت
رو برداشته و SMS ي كرده من طبق اون چيزي كه گفته انجام دادم اما الان 5 روزه هنوز واريز نكرده
قبلا از سايت كه درخواست ميدادم دو روزه واريز مي كرد

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
كسي تازگي از آي پي رنك برداشت داشته؟
از وقتي كه براي برداشت از طريق سايت
رو برداشته و SMS ي كرده من طبق اون چيزي كه گفته انجام دادم اما الان 5 روزه هنوز واريز نكرده
قبلا از سايت كه درخواست ميدادم دو روزه واريز مي كرد
حدودا یک هفته پیش درخواست دادم، کمتر از یک روز واریز شد.

بالا