برگزیده های پرشین تولز

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

asoode

Registered User
لایک‌ها
16
والا من همچین مشکلی ندارم خدارو شکر
از مرورگر فایرفاکس جدیدترین ورژنش استفاده میکنم با همون تنظیمات پیش فرض خودش فقط قابلیت باز شدن پاپ آپ را به سایت میترارنک میدم و فقط هم صفحه باز شدن پاپ آپ رو باز میزارم آخرین ورژنشو از سایت خود فایرفاکس متناسب با نوع و چند بیتی بودن سیستم عامل تون میتونید دریافت کنید.
http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/

ميترا رنك كه من هم مشكلي باهاش ندارم
من سايت اي پي ايراني گفتم.

بعد يك سوال آيا شما مرورگرتون هم ميبنديد و دوباره باز كنيد؟ يا اينكه 24 ساعته بازه ؟
چون تو نسخه هاي جديد فايرفاكس فكر كنم مقدار رم مصرفي خيلي بالا باشه

سايت اي پي ايراني فكر كنم از زماني كه تغيير سرور دادن و اوردن در ايران اين مشكلو پيدا كردن
البته براي كسايي كه وي پي اس خارج از ايران استفاده ميكنند مشكل داره
چون بعضي وقت هاي پينگ تايم به سايت اي پي ايراني تا 2000 ميره و حتي تايم اوت ميده اما رو ايران پينگ تايمش هميشه خوبه

Last edited:

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
ميترا رنك كه من هم مشكلي باهاش ندارم
من سايت اي پي ايراني گفتم.
با تجربه ای که من بدست آوردم فقط میترا رنک رو در کل قبول دارم و با سایتای دیگه ای کار نمیکنم خیلی از این سایتا اومدن و رفتند شما از این سایت چقدر برداشت داشتید برای بازدید از 7 پاپ آپ 8.4 تومن میده به نظر منطقی نمیاد. شما چند وقته باهاش کار میکنید میدونید چقدر سابقه داره؟
به نظر من در نسخه جدیدش سعی کرده مصرف رمش رو کاهش بده و در عمل هم من حس کردم که مصرف رمش کمتر شده گاهی اوقات به دلیل بیش از حد طول کشیدن باز شدن بعضی صفحات ارور Warning Unresponsive script on Firefox میداد که از طریق آموزش فیلم زیر درست شد. البته اگه مرورگر را هم ببندید و باز کنید بد نیست.
http://1o2.ir/qx5no

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

asoode

Registered User
لایک‌ها
16
با تجربه ای که من بدست آوردم فقط میترا رنک رو در کل قبول دارم و با سایتای دیگه ای کار نمیکنم خیلی از این سایتا اومدن و رفتند شما از این سایت چقدر برداشت داشتید برای بازدید از 7 پاپ آپ 8.4 تومن میده به نظر منطقی نمیاد.

براي اي پي ايراني فعلا كه پرداختي داره و پرداختيش هم 24 ساعت واريز ميكنه
اما در مورد اي پي ايراني كه گفتيد من هميشه طلايي كردم
در ساعتي ميشه حدود 108 تا تك تومني يعني دقيقه اي 18 ريال
البته اين هم بگم بعضي موقع ها قعطي هم داره كه به اين مبلغ نميرسه

------------------
اما اين سايت http://bux.mercibook.com/ من نزديك 20 روزه درخواست برداشت 20 تومن دادم واريز نكرده و الان بالانسم شده نزديك 100 هزار تومن باهاش در تلگرام كه صحبت كردم گفت قبل از عيد واريز ميكنه نميدونم يه خورده مشكوك ميزنه.
--------
من با چندتا سايت كه كار ميكنم
مثل اي پي رنك پرداختيش 24 ساعته بوده و چندين بار برداشتي داشتم ازش نقره اي هستم.
-----------
اي پي ايراني هم كه گفتم پرداختيش 24 ساعته هست و چندين بار برداشتي داشتم ازش طلايي هستم
---------
اسكينك ممكنه تا 15 روز هم طول بكشه واريز كنه اما خيلي مطمئن هست و من قبولش دارم اما اگر تو ياهو بهشون بگيد فوري براتون واريز ميكنه نقره اي هستم
--------------
سايت پي سي بازديد و نوين رنك هم معمولا تو يك هفته پرداخت كردن طلايي هستم.

اين سايت هايي بود كه باهاشون كار كردم
و مهمتر از همه ميترا رنك هست كه خيلي مطئمن هست و زياد ازش برداشتي داشتم.
----------------------------------

totiya

Registered User
لایک‌ها
7
سایت میترا اولین درخواست منو پرداخت کرد ممنون از معرفی سایت

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
بهترین سایت auto surf ایرانی برای تبادل ترافیک چیه ؟ ممنون

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
بهترین سایت auto surf ایرانی برای تبادل ترافیک چیه ؟ ممنون
شما تو هر بازدیدسازی که فعالیت کنی میتونی درعوضش بازدید بگیری. سایتا هم کم نیستن از اینایی که معرفی شده هرکدوم خواستی انتخاب کن.
موفق باشی

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
کجامیتونم لیست این سایت هارو ببینم؟
شما تو هر بازدیدسازی که فعالیت کنی میتونی درعوضش بازدید بگیری. سایتا هم کم نیستن از اینایی که معرفی شده هرکدوم خواستی انتخاب کن.
موفق باشی

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
کجامیتونم لیست این سایت هارو ببینم؟
منظورم از تو سایت بود: کلیک کنید
اولی که میتراس با درآمدی که بدست میارین میتونین بازدید بخرین، بقیه معمولا معادل بازدیدهاتون رو میتونین به سایت خودتون بفرستین.

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
سرور های میترا رنک مشکل داره؟

هرکی ضریب همکاری خریده باشه ضرر میکنه که !

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
سرور های میترا رنک مشکل داره؟

هرکی ضریب همکاری خریده باشه ضرر میکنه که !
طبق اطلاعیه سایت به زودی حل میشه. میتونین تا اونموقع با کسری 1000 تومن برگشت بزنین که نمیدونم برا اونایی که سرور دارن اینکار درست هست یا نه چون زمان دقیق رفع مشکل نامشخصه. نظر سایر دوستان چیه؟

asoode

Registered User
لایک‌ها
16
خوب فعلا كه سايت رو خيلي از اي پي ها باز نميشه اصلا
اگر من بودم برگشت ميزدم تا مشكلش حل بشه ولي براي من سايت اصلا رو چند تا اي پي امتحان كردم باز نشد.

asoode

Registered User
لایک‌ها
16
چند ساعت پيش سايت سئو مارك ثبت نام كردم و فعاليت كردم بعد از 20دقيقه كامپيوترم ويروس گرفت
و كل فايل هاي كامپيوترم بصورت كد شده در اومده و هيچ كدوم باز نميشه
و ميگه بايد 500 دلار به بيت كوين بريزي تا كليد رو بفرستم
به سايت تيكت زدم ولي جوابي نداده
و اين عكس تو كل پوشه هاي كامپيوترم اومده
aks.JPG

Last edited:

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
چند ساعت پيش سايت سئو مارك ثبت نام كردم و فعاليت كردم بعد از 20دقيقه كامپيوترم ويروس گرفت
مشاهده پیوست 918342

این یه روش جدید کلاهبرداری هست و اخاذی اینترنتی هست که هکر با فرستادن ویروس فایل ها رو رمزنگاری میکنه و قربانی اگه نیاز به فایل ها داشته باشه باید پول بده تا فایل ها باز بشن فکر نکنم کار خودشون باشه به هر حال با پلیس فتا در تماس باشین

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
مشاهده پیوست 918342
با درود
اول اینکه کاش فقط در سایتهای مورد اعتماد فعالیت میکردین، من این سایت رو خیلی وقت پیش دیدم حتی برنامشو دانلودم نکردم چون احتمالا .exe هست و...
البته تک باکس که قبلا فعالیت داشت هم برنامشو داشتم ولی به چنین موردی برنخوردم!
همونطور که پایین سایت هم نوشته برنامه نویسیش با "حجت الله رحیمی سیاهبومی" هست تیکت رو جواب نمیدن ایمیل بفرستین به این آدرس اگه تقلبی نباشه البته، بعد از یه روز پاسخ نگرفتین همین مستندات رو به سایت پلیس فتا (قسمت سامانه پاسخگویی) ارجا بدین.
موفق باشید

asoode

Registered User
لایک‌ها
16
با درود
اول اینکه کاش فقط در سایتهای مورد اعتماد فعالیت میکردین، من این سایت رو خیلی وقت پیش دیدم حتی برنامشو دانلودم نکردم چون احتمالا .exe هست و...
البته تک باکس که قبلا فعالیت داشت هم برنامشو داشتم ولی به چنین موردی برنخوردم!
همونطور که پایین سایت هم نوشته برنامه نویسیش با "حجت الله رحیمی سیاهبومی" هست تیکت رو جواب نمیدن ایمیل بفرستین به این آدرس اگه تقلبی نباشه البته، بعد از یه روز پاسخ نگرفتین همین مستندات رو به سایت پلیس فتا (قسمت سامانه پاسخگویی) ارجا بدین.
موفق باشید

پاسخ تيكت رو دادن
اينطور كه مشخص بود سايت هايي كه بازديد خريده بودن ويروس رو انتقال داده و موضوع به اين سايت مربوط نميشه
متاسفانه با اينكه فايل هاي كامپيوترم همه از بين رفت الان دوباره برنامه رو نصب كردم ولي اينبار از اخرين نسخه اينترنت اكسپلورر و قسمت امنيتي اينترنت اكسپلورر رو گذاشتم روي لول آخر با اينكه يك روز گذشته سيستمم ويروسي نشده...

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
پاسخ تيكت رو دادن
اينطور كه مشخص بود سايت هايي كه بازديد خريده بودن ويروس رو انتقال داده و موضوع به اين سايت مربوط نميشه
متاسفانه با اينكه فايل هاي كامپيوترم همه از بين رفت الان دوباره برنامه رو نصب كردم ولي اينبار از اخرين نسخه اينترنت اكسپلورر و قسمت امنيتي اينترنت اكسپلورر رو گذاشتم روي لول آخر با اينكه يك روز گذشته سيستمم ويروسي نشده...

یه آنتی ویروس خوب (ترجیحا کسپراسکای که واسه عید 3 ماه رایگان میده ) نصب کن

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
اقا در روز میشه چقدر از میترا رنک در اورد

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
بدون سرمایه گذاری و با vps حدود 12-15 تومن در ماه

sniperr

Registered User
لایک‌ها
44
سلام واقا از این راه میشه ماهی ۱۰۰ دلار درامد کسب کرد ؟

بالا