برگزیده های پرشین تولز

لوازم صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط وغیره

mahdi8063

Registered User
لایک‌ها
56
سلام و خسته نباشید
تا 2 تومن تلویزیون چی پیشنهاد میدید به همراه قیمت (اگر چیزی باشه که واقعا ارزش هزینه اضافی داشته باشه 200 - 300 خرج اضافی هم مورد نداره)
سایز بالاتر از 42 نمیخوام و پایین تر از 40 هم بهمچنین
سه بعدی هم برام مهم نیست

ممنون

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
درود
ال سی دی 50 الی 60، مثلن 55 اینچ تا 2.5 الی 3 تومن چیزی هست؟ سه بعدی و هوشمند نباشه.
مثل سونی با زیرنویس مشکل نداشته باشه فقط.

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
سلام
دوستان برای اتلیه عکاسی 40 اینچ چی پیشنهاد میدین که کیفیت فول اچ دی خوبی نمایش بده و مشتری پسند باشه؟
والا نظر خودم رو سونی سری w یا ex هست
شنیدم شارپ هم تو نمایش کلیپ خیلی عالیه
کلا موندم
خودم به عنوان یک ایرانی بسیار تمایل داشتم xvision بخرم ولی شنیدم کنتراست بسیار ضعیفی داره

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام
دوستان برای اتلیه عکاسی 40 اینچ چی پیشنهاد میدین که کیفیت فول اچ دی خوبی نمایش بده و مشتری پسند باشه؟
والا نظر خودم رو سونی سری w یا ex هست
شنیدم شارپ هم تو نمایش کلیپ خیلی عالیه
کلا موندم
خودم به عنوان یک ایرانی بسیار تمایل داشتم xvision بخرم ولی شنیدم کنتراست بسیار ضعیفی داره
با سلام
دوست عزیز بودجه رو مشخص نکردید
اگر امکانات شبکه بدردتون نمیخوره شارپ رو پیشنهاد میکنم سری 8300 که تقریبا با اومدن سری جدیدش از قیمت و بورس هم افتاده بدرد کارتون میخوره و کیفیت عالی داره

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
با سلام
دوست عزیز بودجه رو مشخص نکردید
اگر امکانات شبکه بدردتون نمیخوره شارپ رو پیشنهاد میکنم سری 8300 که تقریبا با اومدن سری جدیدش از قیمت و بورس هم افتاده بدرد کارتون میخوره و کیفیت عالی داره
بودجم بین 1 میلیون تا 1.5 هست حدودا
من فقط میخوام کلیپ فول اچ دی نشون مشتری بدم میخوام بهترین کیفیت پخش از روی فلش یا سیستممونو داشته باشه همین الباقی چیز ها اصلا اهمیتی نداره

firesoul

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
قصد خرید LED TV سایز ۴۰ یا ۴۲ اینچ دارم. میخوام گارانتی داشته باشه (مارکی که نمایندگی نداره نمیخوام)
- کیفیت و شفافیت تصویر
- کیفیت و وضوح بالای صدا

تو هر قسمت کدوم مارک رو پیشنهاد میکنید؟
ضمن اینکه نظر شخصی من اینه که بعضی برندها کیفیت تصویر و خصوصا صداشون بعد از ۲ -۳ سال افت بیشتری میکنه.
خودم نظرم بین شارپ و سونی هست
ممنون میشم راهنمایی کنید و دلیل بیارید

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام
قصد خرید LED TV سایز ۴۰ یا ۴۲ اینچ دارم. میخوام گارانتی داشته باشه (مارکی که نمایندگی نداره نمیخوام)
- کیفیت و شفافیت تصویر
- کیفیت و وضوح بالای صدا

تو هر قسمت کدوم مارک رو پیشنهاد میکنید؟
ضمن اینکه نظر شخصی من اینه که بعضی برندها کیفیت تصویر و خصوصا صداشون بعد از ۲ -۳ سال افت بیشتری میکنه.
خودم نظرم بین شارپ و سونی هست
ممنون میشم راهنمایی کنید و دلیل بیارید
با سلام
دوست عزیز مهمترین نکته رو فراموش کردید اونهم بودجه تون رو باید مشخص کنید

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
بودجم بین 1 میلیون تا 1.5 هست حدودا
من فقط میخوام کلیپ فول اچ دی نشون مشتری بدم میخوام بهترین کیفیت پخش از روی فلش یا سیستممونو داشته باشه همین الباقی چیز ها اصلا اهمیتی نداره
دوست عزیز بهترین انتخابتون همون ایکس ویژن میتونه باشه سری دوال پنلش کیفیت تصویر عالی داره
البته سامسونگ 5860 و 5870 رو هم میتونید در نظر داشته باشید
شخصا زیاد از سامسونگ خوشم نمیاد ( نظر کاملا شخصی ) اگر انتخابی در ال جی داشتید بیشتر میپسندیدم اما چون بودجتون محدوده انتخاب هم بالطبع محدود میشه

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
حداکثر ۲.۶۰۰.۰۰۰ تومان
با سلام
دوست عزیز این مدل از سامسونگ تقریبا جدیده بنظر مشخصات خوبی داره / نقدی ازش نخوندم تا نظر کاربرهاشو بدونم

و این مدل هم از ال جی هست اما کربرها از کیفیت تصویرش خیلی تعریف کردن اما ایراداتی رو هم نوشتن که میتونی تو بخش نظرات ببینی

ادیت : لینکی که گذاشتم صرفا بدلیل مشخصات هست اما برای خرید توصیه نمیشه بهتره قیمت رو از سایتهای دیگه و بازار بدست بیاری

firesoul

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزیز این مدل از سامسونگ تقریبا جدیده بنظر مشخصات خوبی داره / نقدی ازش نخوندم تا نظر کاربرهاشو بدونم

و این مدل هم از ال جی هست اما کربرها از کیفیت تصویرش خیلی تعریف کردن اما ایراداتی رو هم نوشتن که میتونی تو بخش نظرات ببینی

ادیت : لینکی که گذاشتم صرفا بدلیل مشخصات هست اما برای خرید توصیه نمیشه بهتره قیمت رو از سایتهای دیگه و بازار بدست بیاری

jcr7

Registered User
لایک‌ها
35
سلام دوستان من یک تلویزیون ال جی 42 میخوام بگیرم بین این دو مدل موندم لطفا اگه کسی مقایسه ای بین اینها خونده یا دیده منو از بلاتکلیفی دربیاره lb65200 _ lf65000

aref.moradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
یه سوال داشتم تلویزیون من پشتش سه تا درگاه اچ دی ام ای داره د حالیکه من میخوام بهش پنج تا دستگاه وصل کنم از طرفی هم نمی خوام هی یه کابل رو بیرون بکشم اونیکی رو وصل کنم چون میترسم سوکتش خراب بشه راهی هست که بشه همه وسایل رو به یه سراهی وصل کردبعد اونو به پشت تلویزیون وصل کنم یه چیزی مثل هاب ولی بجای یو اس بی کابل اچ دی ام ای بخوره با تشکر

sasan7khat

Registered User
لایک‌ها
28

alone19933

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام.من میخوام یه تلویزیون 49 اینچ 4k بگیرم.نهایت قیمت هم 3 تومن
کاربرد من اینه که کامپیوتر وصل کنم فیلم ببینم و یا با ps4 بازی کنم
انتظاراتم از تلویزیون هم اینه که کیفیت تصویرش خوب باشه کیفیت و بلندی صداش بدک نباشه(نه مثل سری 4 سامسونگ که الان دارم).
یه چیز دیگه هم خیلی خیلی واسم مهمه حاشیه کم تلویزیون و در کل طراحی و شیک بودن تلویزیون هستش
تلویزیون هم اینترنت داشته باشه یا نه زیاد واسم مهم نیست
خودمم چندتا مدل در نظر دارم میخواستم ببینم به نظر شما چجوریه؟این 2 مدل که اسمارت هست فقط بخاطر اینترنتش گرونه یا بخاطر چیزای دیگه؟
اگه هم مدل دیگه ای هستش ممنون میشم پیشنهاد بدید
LG 4K SMART TV 49UF690T - LG 4K SMART TV 49UF770V - LED 4K TV 49UF640T - LED 4K TV 49UF670T - LED 4K TV 49UF670V
LED 4K TV 49UF671T - LED 4K TV 49UF680T

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام.من میخوام یه تلویزیون 49 اینچ 4k بگیرم.نهایت قیمت هم 3 تومن
کاربرد من اینه که کامپیوتر وصل کنم فیلم ببینم و یا با ps4 بازی کنم
انتظاراتم از تلویزیون هم اینه که کیفیت تصویرش خوب باشه کیفیت و بلندی صداش بدک نباشه(نه مثل سری 4 سامسونگ که الان دارم).
یه چیز دیگه هم خیلی خیلی واسم مهمه حاشیه کم تلویزیون و در کل طراحی و شیک بودن تلویزیون هستش
تلویزیون هم اینترنت داشته باشه یا نه زیاد واسم مهم نیست
خودمم چندتا مدل در نظر دارم میخواستم ببینم به نظر شما چجوریه؟این 2 مدل که اسمارت هست فقط بخاطر اینترنتش گرونه یا بخاطر چیزای دیگه؟
اگه هم مدل دیگه ای هستش ممنون میشم پیشنهاد بدید
LG 4K SMART TV 49UF690T - LG 4K SMART TV 49UF770V - LED 4K TV 49UF640T - LED 4K TV 49UF670T - LED 4K TV 49UF670V
LED 4K TV 49UF671T - LED 4K TV 49UF680T
با سلام
دوست عزیز من هم دنبال این موضوع هستم با این بودجه میتونی از سری UF 850 بگیری البته از بانه با حدود 500 بالاتر البته در تهران حدود 4300 هست
یه مدل هم ایکس ویژن تازگی زده قیمتش رو ندارم
اما کارهای ایکس ویژن به نسبت قیمتش همیشه خوب بوده چون از پنل خوب استفاده میکنه

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
با سلام
دوست عزیز من هم دنبال این موضوع هستم با این بودجه میتونی از سری UF 850 بگیری البته از بانه با حدود 500 بالاتر البته در تهران حدود 4300 هست
یه مدل هم ایکس ویژن تازگی زده قیمتش رو ندارم
اما کارهای ایکس ویژن به نسبت قیمتش همیشه خوب بوده چون از پنل خوب استفاده میکنه
درود
پیشنهاد میکنم برید سراغه
Samsung 40JUC7920
به نظر من توی رنج قیمت 3300 تومن بهترین انتخابه.

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
دوست عزیز 40 اینچ رو با این قیمت گرفتن اصلا مقرون به صرفه نیست
سری 7 سامسونگ کارهاش قابل قبوله اما این مبلغ و کیفییت 4کا برای سایز 40 اصلا انتخاب درستی نیست

بالا