برگزیده های پرشین تولز

لیست کامل سایت های درج آگهی ( آخرین آپدیت گوگل ) | بر اساس رنک گوگل PageRank

mohammad8814

Registered User
لایک‌ها
16
به نظرتون سايت ايفروش اگهي هاش موفق هست؟ كسي تا حالا تجربه كار كردن باهاش رو داشته؟

sepehr.kln

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نظرتون سايت ايفروش اگهي هاش موفق هست؟ كسي تا حالا تجربه كار كردن باهاش رو داشته؟

سایت ای فروش خوبه pr 5 داره و نسبتا خوب توی گوگل میاد بالا ولی جدیدا محدودیتشو بیشتر کرده و 5 تبلیغ میتونی با یک اکانت انجام بدی ....

دوستان لطفا پست بالا رو هم یه نگاه بندازید

tirdadrad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
باید محصول یا خدماتی که دارید عرضه میکنید تو بورس باشه یا پرطرفدار

تا در کمتر از یک ماه بتونه 500 به بالا بازدید بگیره

به نظر من عنوان یا تیتر آگهی می تونه خیلی مهم باشه . تیتری جذاب و غیر تکراری مخاطب زیادی جمع می کنه

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
دوستان یک سوال ؟!

من حدود 150 آگهی توی نت دادم که توی آگهی ها شماره تماس هم گذاشتم و حدود 4 5 محصول آگهی دادم .... که محصولات هم خوب بازدید شدن ولی متاسفانه تماس گرفته نمیشه برای سفارش ؟!؟؟!

نمیدونم مشکل چی هستش ؟! مثلا 1 محصول حدود 2500 3000 بار بازدید شده ولی تماسی گرفته نشده برای خرید محصول !؟

یکی از دوستان گفته بود به ازای هر 10 آگهی 1 تماس گرفته میشه ( به طور میانگین ) , محص.لاتی که من گذاشتم اینان :

ام پی تری پلیر اسپورت, آی پاد نانو , آموزش آیلتس , موبر سان دپیل , ام پی تری پلیر, آموزش فوتسال, اسپیکر پرندگان خشمگین >> اینا محصولاتی هستن که توی این 150 تا آگهی دادم انتظار دارم روزانه 1 تماس داشته باشم ولی متاسفانه تماسی گرفته نمیشه ؟!!! لطفا راهنمایی کنید ؟!؟؟!

سلام دوست عزیز شما در سایت ما ( بروز آگهی ) آگهی ثبت کن پشیمون نمیشی

Last edited:

tirdadrad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
روش تبلیغات در اینترنت یا تبلیغات آنلاین روشی است که مدتها مورد استفاده قرار گرفته و در ایران نیز مدتی است که با استقبال مواجه شده اما سایتهای موجود که یکسری از آن نیز در این تاپیک معرفی شده اکثرا کپی و تقلید از سایتی است که در این زمینه اسمی برای خود جور کرده اما شیوه شیوه ی قدیمی است و همه دنبال کسب درامد از ایجاد این سایت ها هستند اما توجه کمی می کنند به نیازهای کسی که زمان و سرمایه خودش رو صرف تبلیغ در این سایتها می کنه، و اکثر مدیران سایتها هم بعد از مدتی بدلیل استقبال کم مردم و تکراری بودن سایت حتی " قالب " ،سایت خود رو تعطیل می کنند مانند اکثر سایت هایی که در بالا معرفی شده.... باید به مردم و به خواسته ها توجه کرد و بعد در این راه زمان و سرمایه خرج کنیم، تغییر لازمه، به نظر شما یک سایت تبلیغ کننده چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟؟؟

nniran

Registered User
لایک‌ها
24

من آگهی زیاد دادم تو نت . از ایفروش راضیم ، تماس هم داشتم و دارم.

همه اینها بسته به محصول و خدماتی که ارائه می دید داره

من می تونم با کمترین هزینه و با شیوه ای خوب تبلیغ شما رو در 200 سایت نیازمندیها با رنک خیلی خوب قرار بدم تا زنگ خورتون خوب بشه . اگه خواستید پ خ بدید

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
ایستگاه فکر کنم دیگه رونق نداره
وای ایفروش و ویستا خوب هستن

na3er-faraji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. این وب سایت رو هم ببینید
نواحی
متفاوت با سایر سایت هایی که دیدید.

sinasina26492

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یک سایت زدم برای فروش بازی ایکس باکس اگه امکانش است لطفا نظرتون را در مورد این سایت بگید؟ KINGXBOX360 - kingxbox360

niazefori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سایت
نیازفوری
افتتاح شد میتونید اگهی های خود را در این سایت بصورت
رایگان
ثبت و به نمایش بذارید

سایت ما روز به روز کامل تر میشه
niazefori468x60.gif

لطفا قبل از درج اگهی قوانین سایت رو مطالعه کنید

http://www.niazefori.com

niazefori-cover.gif

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
90 درصد سایت ها نو فالو کردن لینک هاشون رو ... nofollow فایده ای نداره از نظر گوگل

سعی کنید تو سایت هایی که رنک3 و بالاتر دارند و لینک ها فالو هست آگهی بدید ...

الان صفحه اول همین تاپیک رنک 1 داره و فالو هم هست .

saifaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در اینجا می خوام یک سری از قابلیت های سایت نیازمندیهای روز ایران را (نیازمندیهای روز ایران - درج آگهي رايگان) براتون بگم. اولین و مهمترین قابلیت این سایت که آن را با سایر سایت های نیازمندی متفاوت میکنه اینه که نمایش آگهی های ویژه بر اساس روز و ماه نمی باشد بلکه بر اساس نمایش آگهی و تعداد کلیک انجام شده میباشد که این مبلغ برای هر بار نمایش آگهی یک ستاره 2 ریال میباشد و در صورتیکه روی این آگهی کلیک شود مبلغ 100 ریال دیگر کسر میشود. و یکی دیگر از قابلیتهای مهم این سایت ،دارای سیستم کسب درآمد است. این سیستم در حال حاضر به این شکل کار می کنه که کاربر سایت به محض ورود به پنل کاربریش مبلغی را به عنوان پاداش دریافت میکنه که این مبلغ در دوره ها و زمانهای مختلف و ... متغیر است . یکی دیگر از راههای کسب درامد نیز این است که کاربر می تواند کد نمایش آگهی را از پنل کاربریش دریافت و در وبلاگ و یا وبسایت خودش نمایش بدهد که در این صورت 50 درصد درآمد حاص به پنل کاربری کاربر اضافه شده و به راحتی می تواند آگهی های رایگان خودش را به ویژه تبدیل نماید.
نیازمندیهای روز ایران - درج آگهي رايگان

parsmovie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت کربران عزیز
بنده مدیر سایت پارس ف.یلم هستم ، برای خرید بک لینک تاپیک گذاشتم...
سایت هایی که مایل هستند بک لینک ما را در سایت هاشون درج کنند به ما اطلاع دهند:
آدرس ایمیل : [email protected]

perans1

Registered User
لایک‌ها
7
بالا