برگزیده های پرشین تولز

لیون کامپیوتر : کاملترین فروشگاه اینترنتی سخت افزار و قطعات کامپیوتر

farid-a

Registered User
لایک‌ها
11
سلام.
حافظه SSD از نوع mSATA تو رنج 64 تا 128 گیگ چی دارین؟
نو و دست دوم؟

morteza.tabibi22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
کسی کارت شبکه اینتل 1000 داره دوتا لازم دارم خش قیمت قیمت همکاری لطفا [email protected]

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام.
حافظه SSD از نوع mSATA تو رنج 64 تا 128 گیگ چی دارین؟
نو و دست دوم؟
درود دوست گلم
مدل adata sp310 128GB Msata موجوده 360 تومان

سلام دي وي دي رايتر چي داريد پ.خ بديد لطفا
درود دوست گلم
asus
samsung
pioneer
samsung
liteon
اینها رو موجود داریم

سلام دوستان
کسی کارت شبکه اینتل 1000 داره دوتا لازم دارم خش قیمت قیمت همکاری لطفا [email protected]
درود
دوست گلم یک عدد سراغ دارم 60000 تومان

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
قویترین کارت GTX 980 با برند GALAX اماده فروش و موجود در انبار لیون کامپیوتر

http://lioncomputer.ir/product/4884/GALAX+GTX+980+Hall+of+Fame+4GB+GDDR5/

88cq31zyayq9uypsl7si.jpg

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
سلام و عرض ادب
وقتتون بخیر
اینطور سی پی یویی رو دارم، اگه شما موجود دارین قیمت چند فروش؟ تکی و عمده؟
اگرم ندارین خریدار هستید یا خیر؟ حدود 20 تا ازش دارم.
cpu intel core 2 duo e8700 3.5 ghz / 6m / 1333
خرید و اعتماد سازی رو می تونیم از طریق ایسام یا همین سایت هم انجام بدیم.

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
اقای حسینی این کیسی که ازتون خریداری کردم گارانتی داره یا خیر چطوریه؟نوشته تو سایت گارانتی گرین ولی هیچ کارت ضمانتی داخل کارتن پیدا نکردم بنده؟X6 CHALLENGER BLACK
GREEN.jpg

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام و عرض ادب
وقتتون بخیر
اینطور سی پی یویی رو دارم، اگه شما موجود دارین قیمت چند فروش؟ تکی و عمده؟
اگرم ندارین خریدار هستید یا خیر؟ حدود 20 تا ازش دارم.
cpu intel core 2 duo e8700 3.5 ghz / 6m / 1333
خرید و اعتماد سازی رو می تونیم از طریق ایسام یا همین سایت هم انجام بدیم.
درود دوست گلم
متاسفانه این کالا به کارمون نمیاد ممنونم از پیشنهادتون

اقای حسینی این کیسی که ازتون خریداری کردم گارانتی داره یا خیر چطوریه؟نوشته تو سایت گارانتی گرین ولی هیچ کارت ضمانتی داخل کارتن پیدا نکردم بنده؟X6 CHALLENGER BLACK
GREEN.jpg
درود
این کالا مال شرکت گرین هستش . و خدماتش مال این شرکته . ولی کارتی به نام گارانتی داخل این کیسها نیست . شرایط گرانتی به این صورته که وسایل الکترونیکی داخل کیس مثل فن و پنل و پورتها گارانتی دارن و خود کیس هم به محض تحویل دید که ضربه داره هر فروشنده ای موضف به تعویضش هستش

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
درود دوست گلم
متاسفانه این کالا به کارمون نمیاد ممنونم از پیشنهادتون

درود
این کالا مال شرکت گرین هستش . و خدماتش مال این شرکته . ولی کارتی به نام گارانتی داخل این کیسها نیست . شرایط گرانتی به این صورته که وسایل الکترونیکی داخل کیس مثل فن و پنل و پورتها گارانتی دارن و خود کیس هم به محض تحویل دید که ضربه داره هر فروشنده ای موضف به تعویضش هستش
سلام ممنون سعید جان شکر خدا مال من سالم هست ;):)

h_mansoori

Registered User
لایک‌ها
97
سلام اقای حسینی بنده قصد خرید Kingston HyperX Beast 8GB 4GBx2 2133MHz دارم میخواستم ببینم این رم رو کی موجود میکنید؟
تو این فرکانس از برند معتبر چی دارید تایمینگش اگه پایینتر هم شد بهتره

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
دوستان عزیز اقای حسینی کارت GIGABYTE G1 970 GAMING اوردن من همین الان ازشون خریدم یه دونه کسانی که میخوان زودتر بخرن از ایشون که تعداد محدوده ممنون از اقا سعید عزیز;);););););););):general107::general107::general107::general107::D:D:D:D

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام اقای حسینی بنده قصد خرید Kingston HyperX Beast 8GB 4GBx2 2133MHz دارم میخواستم ببینم این رم رو کی موجود میکنید؟
تو این فرکانس از برند معتبر چی دارید تایمینگش اگه پایینتر هم شد بهتره
درود دوست گلم
متاسفانه باس 2133 خیلی کمه توی بازار و معمولا به دلیل تفاوت قیمت کمی که با باس 2400 دارن وارد کنندهاه راغب به واردات 2133 نیستن و بیشتر 2400 وارد میکنن . چرا 2400 نمیخرید ؟

دوستان عزیز اقای حسینی کارت GIGABYTE G1 970 GAMING اوردن من همین الان ازشون خریدم یه دونه کسانی که میخوان زودتر بخرن از ایشون که تعداد محدوده ممنون از اقا سعید عزیز;);););););););):general107::general107::general107::general107::D:D:D:D
درود علی جان
من ازت ممنونم بابت محبتت و بابت خریدت عزیزم امیدوارم مبارکت باشه در ضمن کالات امروز ارسال شد

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
مادربرد بنده sabertooth z77 و cpu بنده i7 2600 و به گفته دوستان رم بیشتر 2133 ساپورت نمیکنه

ایا میتونم روی این سیستم رم 2400 ببندم و مشکلی ایجاد نمیکنه؟

دوست گلم خیلی وقتها بالای 98 درصد اگر رم باس بالاتر بگذارید روی سیستمتون مادربورد با اخرین باسی که ساپورت میکنه اون رو میشناسه و در دو درصد باقیمونده سیستم بالا نمیاد و رم رو نمیشناسه .

به نظر بنده اگر رم روی سیستمتون کافبیه زیاد به فکر خرید رم نباشید تا اینکه سیستمتون رو ارتقا بدید چون الان که تحقیق کردم متوجه شدم که مادربورد شما تا باس 1866 ساپورت میکنه

h_mansoori

Registered User
لایک‌ها
97
دوست گلم خیلی وقتها بالای 98 درصد اگر رم باس بالاتر بگذارید روی سیستمتون مادربورد با اخرین باسی که ساپورت میکنه اون رو میشناسه و در دو درصد باقیمونده سیستم بالا نمیاد و رم رو نمیشناسه .

به نظر بنده اگر رم روی سیستمتون کافبیه زیاد به فکر خرید رم نباشید تا اینکه سیستمتون رو ارتقا بدید چون الان که تحقیق کردم متوجه شدم که مادربورد شما تا باس 1866 ساپورت میکنه
با این تفاسیر بنده باید باس 1866 بگیرم البته از اون اقایی که قبلا برد رو ازش گرفتم میگفت رم مورد استفاده رو بردش 1866 بوده.
در حال حاضر ایا رم با این باس دارید یا نه؟
نظرتون در مورد رم Crucial Ballistix Tectical Tracer 8GB 4GBx2 CL8 چیه با توجه به اینکه تایمینگ خوبی هم داره یا اینکه بهتره رم با باس 1866 بگیرم

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
اقای حسینی کارت 970 G1 Gaming من رسید بسیار عالی ودربسته بندی شیک و کلا همه چی تموم از همه مهمتر کارت REV1.0 هست وسری اول که چیپ اون سامسونگ هست وقدرت بی همتایی داره دستتون درنکنه با تشکر از شما وزحمتهای همیشگی من برای شما.یا علی.;):):D:p

darklords2009

Registered User
لایک‌ها
84
اقای حسینی کارت 970 G1 Gaming من رسید بسیار عالی ودربسته بندی شیک و کلا همه چی تموم از همه مهمتر کارت REV1.0 هست وسری اول که چیپ اون سامسونگ هست وقدرت بی همتایی داره دستتون درنکنه با تشکر از شما وزحمتهای همیشگی من برای شما.یا علی.;):):D:p
به سلامتی دادا کارت غولیه برو حالشو ببر ;)

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
با این تفاسیر بنده باید باس 1866 بگیرم البته از اون اقایی که قبلا برد رو ازش گرفتم میگفت رم مورد استفاده رو بردش 1866 بوده.
در حال حاضر ایا رم با این باس دارید یا نه؟
نظرتون در مورد رم Crucial Ballistix Tectical Tracer 8GB 4GBx2 CL8 چیه با توجه به اینکه تایمینگ خوبی هم داره یا اینکه بهتره رم با باس 1866 بگیرم
مدلی که از کروشیال گفتید با اون 1866 کینگستون موجود بازار فرقی ندارن انتخاب با شما

بالا