برگزیده های پرشین تولز

ماشين حساب به زبان دلفي.

yadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا اگر كسي برنامه كامل ماشين حساب را به زبان دلفي نوشته است(برنامه اي كه كاملا شبيه ماشين حساب ويندوز ايكس پي يا ويندوز 98 باشد)يا آنرا برايم ارسال كند و يا اينكه در وبلاگ قرار دهد.
مرسي

meysam1162

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام يادي جان من اونو نوشتم بايد بگردم پيداش كنم حتما واسط مي فرستمش اگه دير شد ياداوري كن تا من از يادم نره!!!
4.gif
4.gif
4.gif
4.gif
4.gif

niterider

Registered User
لایک‌ها
3
ببين آقا اين برنامه رو اگه داري ميشه براي من هم بفرستي ؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آره ! اگه ميشه بذار اينجا ما هم استفاده كنيم ... ممنون !

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
من كه نفهميدم اين ميعاد وقتي ميگه نوشتم و وعده ميده چرا عمل نميكنه!!! نكنه فقط ميخوايد پستتون رو زياد كنيد؟ اونم كه گفتگوي آزاد هست اونجا جون ميده واسه پست زياد كردن. (من خودم يه شبه به هر مكافاتي بود خودمو رسوندم به 400 :D ;)

اين برنامه رو من نميدونم از كجا اوردم!! فقط پيداش كردم هيچ چيز ديگه اي هم نميدونم اما بدك نيست البته دقيقا شبيه ماشين حساب ويندوز نيست يه كم بهتره. البته مود استاتيستيك رو نداره اونم ميدونسته من از آمار بدم مياد!!

اين برنامه كار من نيست بنابراين كار كردن يا نكردنش به من مربوطي نداره!!! :lol:
موفق باشيد.

فایل های ضمیمه

• Calc.zip
    12.7 KB · نمایش ها: 318

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
به نقل از yadi :
لطفا اگر كسي برنامه كامل ماشين حساب را به زبان دلفي نوشته است(برنامه اي كه كاملا شبيه ماشين حساب ويندوز ايكس پي يا ويندوز 98 باشد)يا آنرا برايم ارسال كند و يا اينكه در وبلاگ قرار دهد.
مرسي
ببينم يعني چي در وبلاگ قرار دهد؟ از برو بچ كسي ميدونه منظور از فعل در وبلاگ قرار دادن چيه؟؟؟ و بگذريم از خوش خوراكي ايشان : برنامه اي كه كاملا شبيه ماشين حساب ... :lol:

red live

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت شما من دانشجوی ای سی تی هستم و با برنامه دلفی اشنایی ندارم به همین دلیل با عذر فراوان مزاحم شما شدم اگر امکان دارد برنامه یا سورس ماشین حساب مهندسی به زبان دلفی را به من بگویید با تشکر فراوان از شما.

Last edited:
بالا