برگزیده های پرشین تولز

مخفی کردن تگ <H1> باعث جریمه گوگل میشه؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
تگ کوتیشن داحل مطلب یعنی چی؟ چه جوری باید پیداش کرد و داخل چیزی قرار داد؟ مثلا میخام داخل تگ کوتیشن یه لینک بزارم باید چی کار کنم؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
در یک سایت نوشته که چه جوری کپی کنیم و رتبه کاهش پیدا نکنه . نوشته شده " برای اینکار تنها کافیست که لینک سایت مرجع را در داخل تگ کوتیشن قرار دهید " در مورد لینک سایت مرجع باید لینک صفحه اصلی را گذاشت یا لینک مطلب مورد نظر در آن سایت و یا... لینک را با www بزاریم یا بدون آن؟ یا فرقی نمیکند؟ در مورد سایت مورد نظر من که کپی مینم. اگر در مرورگر بدون www بدم سایت به نسخه با www آن وصل میشود و www خودکار به ادرس سایت می آید - حالا تگ کوتیشن چی هست؟ همان اچ تی ام ال مطلب است؟ تگ کوتیشن چیست و لینک سایت مرجع را کجای آن بزاریم؟لینک سایتی که این مطلب رو منتشر کرده و من از شما در باره این مطلب سوال پرسیدم http://tinyurl.com/m8b3sms

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176
فکر میکنم بهترین مرجع برای این مسئله خود گوگل باشه، و توی وبمستر گوگل مستقیما به این مسئله اشاره شده. مواردی که از نظر گوگل مصداق مخفی کردن محتوا هستند عبارتند از:
  • استفاده از متن همرنگ با بک گراند
  • مخفی کردن کلمات کلیدی پشت یک تصویر
  • قرار دادن متن در بیرون از کادر مانیتور با استفاده از CSS
  • قرار دادن سایز فونت روی صفر
  • مخفی کردن لینک در بین متن با قرار دادن آن روی یک کاراکتر و با سایز خیلی کوچک
میتونید متن کامل مقاله رو هم اینجا مطالعه کنید:
مخفی کردن کلمات کلیدی در سایت

بالا