برگزیده های پرشین تولز

مزایده یک پکیج دامنه(پولدار ها بیان تو،دلال ها هم همینطور)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
با توجه به نیاز به پول،میخوام یه مقدار ارزونتر کنم دامنه ام رو و بصورت مزایده بفروشمش
با گوشی عالی یا دوربین دیجیتال یا آیپد هم تعویض میشه ،سر هم میدم

قیمت پایه:1میل و 400ت----ادیت:قیمت پایه به 1میل و 200 کاهش پیدا کرد
گام افزایشی:4هزار ت
زمان پایان مزایده:28 ام
توجه:من 1/1 میرم مسافرت و باید قبل از اون گوشی رو خریده باشم واسه همین روند انتقال رو خریدار لطفا سریع پیش ببره
دامنه ها:
1bikar.ir مناسب سایت های ولگردی،وب نوشت،صفحه شخصی،عکاسی،مشاوره،، چه میدونم..
25pp.ir واقعا عالی برای سایت های فروش اپل های بدون نیاز جیلبرک،یا دانلود اپ
9-1.ir این دامنه هدیه هست
bazarchetools.ir دارای ایده عالی و مختص پرشین تولز
httph.ir پروتکل صفحات وب،با یک اچ آخرش که توی ذهن میمونه(بسه اینقدر کلمهweb توی آدرس سایتتاون بکار بردین)
miloo.ir سگ تن تن
ourstatus.ir وضعیت ما،فکر میکنی وضعیت کنونی ما خوبه؟ مناسب سایت های سیاهنمایی،خبری یا ..
pardon.ir به معنای بخشیدن،ایده مناسبی هم داره
tanq.ir تنکیو
timez.irسایت خبری از این هم بهتر دامنه میتونه پیدا کنه؟
varez.ir وارز،با یک غلط املائی(v بجای w)
wwwdot.irشدیدا عالی،این تاپیک مشاهده شود:برو
downloaddot.ir

Last edited:

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
قیمت پایه به 1میل و 200 کاهش پیدا کرد
دامنه های 25پی پی و 1بیکار برای یک سال دیگه تمدید شدند
دامنه 9-1 پنج روز مونده تا بره توی 60 روز تمدید(اون رو کلا همینجوری هدیه میدم)

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
بیاین بخرین دیگه
حتی ارزونترم میدم فقط زودتر گوشی بخرم:(

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
سلام دوست عزیزم
جسارت نباشه . امیدوارم این پست من شما رو نارحت نکنه ... به شخصه علاقه مند هستم دامین هاتون رو خیلی خوب بفروشید .
فقط به عنوان برادر کوچکتر میگم (‌چون دیدم چند بار تاپیک زدید برای فروش دامین هاتون ) اگر میخواهید این دامنه ها فروش بره یه مقدار توی قیمت تجدید نظر کنید . یا حداقل جای بهتری برای فروش در نظر بگیرید . با توجه به تجربه ای که من دارم خیلی بعیده کسی در پرشین تولز برای این دامنه ها انقدر پول بده یا حتی به این قیمت ها نزدیک هم بشه .
شاید هم بهتر باشه فروش رو به صورت تکی ادامه بدید . چون دامین های شما رابطه معنایی با هم نداره که یه نفر بخواد همه رو با هم بخره .

در هر صورت اگر این پست من به نظرتون نا مناسب بود بفرمائید ادیت کنم یا به مدیر ها اطلاع بدم پاکش کنن .

شاد باشید .

Last edited:

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
سلام دوست عزیزم
جسارت نباشه . امیدوارم این پست من شما رو نارحت نکنه ... به شخصه علاقه مند هستم دامین هاتون رو خیلی خوب بفروشید .
فقط به عنوان برادر کوچکتر میگم (‌چون دیدم چند بار تاپیک زدید برای فروش دامین هاتون ) اگر میخواهید این دامنه ها فروش بره یه مقدار توی قیمت تجدید نظر کنید . یا حداقل جای بهتری برای فروش در نظر بگیرید . با توجه به تجربه ای که من دارم خیلی بعیده کسی در پرشین تولز برای این دامنه ها انقدر پول بده یا حتی به این قیمت ها نزدیک هم بشه .
شاید هم بهتر باشه فروش رو به صورت تکی ادامه بدید . چون دامین های شما رابطه معنایی با هم نداره که یه نفر بخواد همه رو با هم بخره .

در هر صورت اگر این پست من به نظرتون نا مناسب بود بفرمائید ادیت کنم یا به مدیر ها اطلاع بدم پاکش کنن .

شاد باشید .
تلاش کردن اشکالی نداره:)

ولی واسه قیمت دامنه ها ، wwwdot(بخاطر پیشفرض حدس زدنش مخصوصا) و 25pp رو من قبلنا هر کدوم رو 500ت مد نظر داشتم ک زیاد هم واسه فروش دنبالش نمیکردم(اصن آدرس تاپیکهاشم ندذاشتم،هرازگاهی یه تاپیکی میزدم در این باره!!)
بقیه اش رو هم اگه مد نظر بگیریم،1میل و دویست به نظر خودم نسبتا خوب میومده
کسی مثلا توی کار دانلود اپ بخواد و بره و خیلی پیشرفت کنه یا فروش پک های دانلودی اپ یا توئیک های سیدیا،به نظرم واسه 25پی پی بیشتر هم میپردازه که مشتری خاصش رو من ندارم(یه مورد بود با 550ت که مخشو زدن و کلا از زدن سایت کشید کنار(شانس منه ها))
چون من میخوام گوشی بخرم و کمبود پولم هم حدودای 1200 هست،این قیمت گذاشتم وگرنه اگه پائین تر باشه بدرد من نمیخوره،کسی مشتری شو پیدا کرد،من تکی هم بهش میفروشم و اون بره توی کار واسطه گری یا دلالی ،نبود هم توی کلکسیونم میونه
اگه زیاد تر هم شد که چه بهتر:)

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
دوستان در مورد اینکه فروش میره یا نه صحبتی نباشه

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
4 دامنه 25pp و wwwdot و tanq و varez رو میتونم 970 به خریدار بدم،فوری و فوتی!!!(دیگه آخرشه)

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
چون کسی پیشنهاد نداد و مزایده راکد موند:(،گرازش بستن تاپیک رو دادم
25pp رو برای فروش عادی(نه مزایده)هم تا چند دقیقه دیگه قرار میدم

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697