برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سعید جان به جمع دو بگیر های این هفته اضافه شدی
شک نکن :دی
مؤمن یه آلبوم عکس گذاشتی توی اسپویلرت آخه یعنی چی؟؟
هفت هشت تا دیگم بذار....
ارادت دارم اشکان خان :)
آقا، ما کتک خورده ی شما هم هستیم :D
راستش، بعضی وقت ها در جستجو، بخصوص برای موضوعاتی اینچنین که عکس خیلی زیاد براشون وجود داره، تصاویری به نظرم زیبا میاد و میگم شاید از چشم دوستان پنهان بمونه و حیفه که دیده نشه.

sepidar300

Registered User
لایک‌ها
601
موضوع این هفته یه فرصت عالی برای قرار دادن عکس هایی بود که توسط خود بچه ها گرفته میشه.

دقیقا من هم چنین فرصتی را از دست دادم چون دیشب هر چه سعی کردم از غروب میدان نقش جهان بتونم عکسی تهیه کنم متاسفانه بدلیل ترافیک شدید شهر نتونستم به موقع برسم و آن فضای زیبای میدان را با فواره های قشنگ و کالسکه هایی که در حال گذر بودند را از دست دادم . :general503:
untitled.pnggg.png images.jpgGGGG.jpg

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
10_21_2014_9_10_54_PM_ll.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
این هم از اسپویلر این هفته تقدیم به شما عجیجان:

موضوع این هفته عالیه
emoticon-object-062.gif

تبریک می گم آقا وحید
71hbhl.jpg

ممنونم برای راهنمایی و اون اسپویلر زیباتون
thankyou.gif

icmj1k9iv5p0jpttvdkz.jpg

اوه اوه عجــــــب عکسهای بشه این هفته
میگم الان چطوری بفهمیم کدوم داره طلوع میکنه کدوم داره غروب میکنه ؟؟؟؟؟

fwZc.jpg

مشاهده پیوست 690311

پ.ن : غروب پاییز ، دلم غم انگیز ........ چشم فلک نم نم ، اشکاش و میریزه

عجیجان امروز سه شنبه است و آخرین مهلته برای عکس گذاشتن. فراموش نگردد. :)

--------------------------------------
این هم عکس خودم:

1123141387858229613_Dark-Sunset.jpg

با سلام خدمت دوستان :)

من غروب غم انگیز خورشید را زمانی دوست دارم
که بدانم فردایم با "تــو" طلوع خواهد کرد. :general504:

مشاهده پیوست 690928
عکاس : marc adamus

سلام به همه ی دوستان :)
موضوع این هفته یه فرصت عالی برای قرار دادن عکس هایی بود که توسط خود بچه ها گرفته میشه. متاسفانه هوای تهران این چند روز یا ابری و بارونی بود یا باد میوزید، دو بار هم تا ارتفاعات تهران رفتم و تلاش کردم که از غروب آفتاب عکس زیبایی بگیرم، اما متاسفانه شرایط جوی اجازه نداد.
به هر حال فرصت خوبی بود که از دست رفت :)
مشاهده پیوست 690936

پ.ن : به دلیل خطر 2 گرفتن، اسپویلر حذف شد!!! ;)

عکس از خودم
مــــرداد مـــاه 84 --- قله کـــرکــس (الـــونـد کــوه) همــدان
مشاهده پیوست 690935

مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه. :)

----------------------------------------------
امتیازات خودم:

helia999: 7

rhdan: 9

ibest: 10

kyle: 8

AMD 99: 7

garshasp dragon: 8

mahi58: 0

sepidar300: 8

saeid.kh: 9

mehrashkan: 9

bitcomet: 9

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوستان ببخشید این هفته کمی با عجله و با حساسیت کمتری نمره میدم (از اعداد صحیح استفاده میکنم)
با توجه به موضوع من انتظار عکس های زیباتری داشتم

helia999: 6

rhdan: 6

ibest: 6

kyle: 7 مثلا یه چیزی توی این مایه ها...

AMD 99: 6

garshasp dragon: 6

mahi58: 6

sepidar300: 9 من عاشق کاکتوسم اما این به کنار... اون انعکاس نور غروب در پرزهای کاکتوس ها خیلی جالب بود فضای زیباییه
چون اسم عکاس رو نوشتی اینو میپرسم : این عکس رو از کجا آوردی؟

saeid.kh: 6

mehrashkan: 00

bitcomet: 8 وحید جان شما دیگه چرا؟؟ سرگئی باشی... موضوعم خودت تعیین کرده باشی... اونم چه موضوعی!!! بعد عکست این باشه؟ البته جسارت نباشه ها زیباست اما توقعمون رو زیاد کردی :دی

منم بلد اسپویلر بذارم اما بعد از مسابقه میذارم که فرصت استفاده کردن از این تصاویر رو از کسی نگرفته باشم ضمنا دوستان هم ببینن و استفاده کنن میخواستم یکی از اینا رو بذارم اما عکس خودمو گذاشتم
jootix.ir--2921941609.jpg pc88b49e109c5c419e9ea02e5134548296_73754583941524486437.jpg pc362e1107ea625a8b355bae66ed9a88b3_33812815200818286417.jpg

Last edited:

sepidar300

Registered User
لایک‌ها
601
سلام دوستان عزیز اینم از امتیازهای من
helia999: 6
rhdan: 6
ibest: 7
kyle: 7
garshasp dragon: 6
mahi58: 6/75
sepidar300: 00
saeid.kh: 6/5
mehrashkan:9/75 یک نمره بخاطر اینکه عکس خودت بوده (ضمنا آدرس عکس را برات پخ کردم )
bitcomet: 8
موفق باشید

Last edited:

sepidar300

Registered User
لایک‌ها
601
اشکان عجب اسپویلری :general609:
چه عکسهای تووووووووووووووووووپی واقعا قشنگه :general208:
اگه اینا رو گذاشته بودی دو تا 10 بهت میدادم :general304:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
ایها الیوزرون الاسبمرون! لا اسبم فی هذه التابیک!

دو یو ریلی تینک دت ایف محمود ایز اسلیپینک، دن ایتز تایم فور اسپم بیبی؟ دیدنت یو نو دت ون محمود ایز اسلیپینگ هی آلویز کیپز وان آو هیز آیز اوپند؟

دو می ا فیور اند اسپم این د گفتگوی آزاد عکاسی تاپیک آنلی پلیز.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
های دیر حاج محمود، د لذت اف اسپمینگ این دیس تاپیک از مور دن ادر تاپیکس !!!
بات ای ام سو ساری ‎:D
ای ویل ترای تو ریدیوس دیس بات بیلیو می،دت ایز اکسلنت اند میک می فول اف انرژی‎:D

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
helia999: 7

rhdan: 8

ibest: 8

kyle: 8

garshasp dragon: 9

mahi58: 8

sepidar300: 8

saeid.kh: 7

mehrashkan: 8

bitcomet: 0

spam23.jpg

پ.ن:
منتظر عکس هفته هم باشید .. خیلی باحاله به جان محمود
Unti33tlezzzd_1.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این هفته:

13034141410059530077_Table%2024%20October%202014.png

برنده این هفته باز هم mehrashkan هستند که خواهش می کنم تا آخر شنبه موضوع جدید رو در تاپیک بگذارند.

مدال نقره این هفته به وحید می رسه که تبریک میگم بهشون و مدال برنز هم به sepidar399 تعلق می گیره.

---------------------------------------------------
لوووول. اون The lezzat خدا بود.
zpegddriu5hj9pb8k8kr.gif

باور کن من خودم زیاد روی این قضیه حساس نیستم و به خاطر جو دوستانه همیشگی این تاپیک اصلا دلم نمی خواد گیر بدم به بچه ها، ولی اسپم از یه حد خاصی بیشتر میشه و چند تا پست پشت سر هم میشه خود بچه ها اعتراض می کنند!

البته راه حلش آسونه! قرار دادن محتوای حاوی اسپم در لابلای پست هایی که در رابطه با موضوع تاپیک می زنیم! مثلا تاپیک آخرین عکسی که گرفتم رو ببینید، بارها بچه ها می خوان پستی بزنند و یه کم با هم توش مثلا خوش و بش و جر و بحث کنند، ولی زیر نوشته هاشون یه عکس هم می گذارند که پست شون بی ربط به تاپیک محسوب نشه و بهش هم میگن آنتی اسپم! شما عجیجان هم می تونید پست های اسپم گونه رو قاطی همین پست هایی که همیشه می زنیم (عکس و امتیاز و تبریک و ...) بفرستید که صدای تذکر آیین نامه ای ملت هم در نیاد! من هم سعی می کنم تا میشه پاک نکنم. :دی
منتظر عکس هفته هم باشید .. خیلی باحاله به جان محمود
Unti33tlezzzd_1.gif
1jan5gm8jq5kplnd0pvz.png

اسمایلی توپ بود خدا بگم چی کارت کنه!
zpegddriu5hj9pb8k8kr.gif

البته یکی هم طلبت! یه سری تصاویر خاص و ویژه ازت به دستم رسیده که به زودی افشا می کنم! :دی

---------------------------------------------------
و اما:

یه پدیده ناراحت کننده اتفاق افتاده توی چند هفته گذشته در مسابقه که لازمه یه تذکر سفت و سخت من راجع بهش بدم. تا چند دقیقه دیگه توی تاپیک می نویسمش، لطفا حتما همه به دقت بخونند!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
تذکر مهم

دوستان عزیز!

حتما به خاطر دارید که چند وقت قبل مسائل و مشکلاتی در رابطه با یه تعداد از شرکت کننده های مسابقه به وجود اومد که مشخص بود دارند با هم تبانی می کنند و فقط به همدیگه امتیازهای بالا می دادند و به بقیه بچه ها امتیازات کم، و با این کار شانس برد بقیه بچه ها و همچنین جو دوستانه تاپیک رو رو از بین می بردند. حتما یادتون هست که نهایتا من سه نفر از بچه ها رو به خاطر همون مسائل به مدت یک سال از امتیازدهی محروم کردم و بعدش هم نوشتم که از دفعه های بعد اگر چنین موردی دیده بشه دیگه قرار نیست 20-10 هفته دندون رو جیگر بگذاریم و خیلی زودتر از اینها با شمشیر عدالت خدمت عزیزی که از این کارها بخواد بکنه می رسیم!

در چند هفته گذشته متاسفانه دو نفر از دوستان (که فعلا اسم نمی برم و کس دیگه ای هم لطفا اسم نبردشون) مجددا این رویه رو در تاپیک پیاده کردند و هر دو نفر فقط به همدیگه بالاترین امتیازات خودشون رو می دادند، در حالی که بقیه بچه ها نمرات پایینی ازشون می گرفتند! من از این دو عزیز خواهش می کنم همین الان دست از این رویه بردارند و فقط و فقط به عکس بچه های دیگه رای بدن و دقیقا طبق این قانون عمل کنند:

قانون الحاقی دوم: از دوستان خواهش می کنیم معیارشون برای امتیازدهی به عکس ها فقط خوب یا بد بودن عکس باشه؛ در صورتی که به تشخیص مدیریت بخش معیار دیگه ای در امتیازدهی وجود داشته باشه امتیازات شرکت کننده در مسابقه محسوب نخواهد شد. همچنین متقابلا زدن پست هایی مثل "چرا امتیاز عکس من رو کم دادی" و "لطفا امتیاز من رو بالا ببر" و ... ممنوعه.

دوستان عزیز. این که شما در هفته های مکرر به یه نفر امتیاز بالا بدید و به بقیه امتیازات پایین، حالا چه به علت دوستی چه رودربایستی چه رفاقت و غیره و ذلک، به شدت غلط اندازه و همه فکر می کنند دارید تبانی می کنید و شانس برد بقیه رو ازشون می گیرید! من همه بچه ها رو دوست دارم و الان دلم کلی واسه همون بچه هایی که محروم کردم تنگ شده، ولی با این جور کارها شوخی ندارم و اگر به هر ترتیبی احساس کنم کسی داره حق برنده شدن رو از بقیه می گیره علاوه بر شمشیر عدالت یه اره برقی عدالت هم دارم که این جور مواقع از اون استفاده می کنم و محرومیت هاتون در اثر چنین کاری به سال خواهد کشید!
tronconeuse.gif

امیدوارم این دو عزیز (و همه بچه های دیگه) از این به بعد رعایت کنند تا کار به اونجاها نکشه. یادتون هم باشه که تنها معیار این قضیه تشخیص من یا حسین همکار دیگه بخش هستش و ما هم کارمون رو بلدیم و کسی رو الکی متهم نمی کنیم، پس اگه کارتون درسته و امتیازدهی تون عادلانه است نگران چیزی نباشید. همگی موفق باشید.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
تبریک به اشکان عزیز:)

عکس هفته:

zzbdd_LASTdddyydc.jpg

عجیجم تلاش کن تو میتونی:دی

4111b4.gif

این عکس زیبا از غروب افتاب در سواحل اسکایریمه که یکی از عکاسان ما بطور مخفیانه گرفته و سرکرده گروهک المحمود رو در حال بردن سلاح و بمب از اسکایریم به شهر کووانی و انجام عملیات تروریستی در ان منطقه رو نشون میده (المحمود حیا کن کووانی رو رها کن)

ddddfhdf5465jj.jpg

Last edited:
بالا